Back to Question Center
0

Semelt Expert: وردپرس Spam Comments - ؛ 5 روش ساده برای مقابله با

1 answers:

اگر سایت یا وبلاگ وردپرسی شما همچنین نظرات اسپم دریافت کند، باید این تکنیک ها را که توسط جک میلر، متخصص پیشرو از Semalt خدمات دیجیتال، مورد توجه و تطبیق قرار گرفته است.

1. نظرات اسپم را به صورت دستی حذف کنید:

مهم است که نظرات شما را حفظ کنید و از کجا آمده اید. با استفاده از Akismet یا سایر پلاگین های مشابه می توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید، اما جایگزینی برای حذف دستی وجود ندارد. شما باید به طور مرتب نظرات خود را که به نظر غیرقانونی یا حاوی برخی از کلمات کلیدی یا لینکهای مشکوک است را بررسی و حذف کنید. مطمئن شوید که سطل زباله ها را پس از حذف نظرات مخرب از وبلاگ خود حذف کرده اید.

2. نظرات خود را برای نظارت داشته باشید:

چقدر وقت شما برای بررسی، تأیید یا رد کردن نظر شماست. در همین حال، شما می توانید آنها را برای نظارت نگه دارید و اجازه دهید هر کسی به طور مستقیم نظرات در پست های وبلاگ خود را منتشر. من ترجیح می دهم که نظرات خود را برای استفاده از Akismet برگزار کنم. من هر نظر را بررسی می کنم و مطمئن می شوم که توسط اسپمر یا ربات ها ایجاد نشده است. نظراتی که حاوی لینک های مخرب، کلمات کلیدی یا بحث های بی اهمیت هستند نباید تایید شوند، اما از وب سایت شما حذف می شوند. به عبارت ساده، می توانیم بگوییم که وقتی به هر خواننده اعتماد کردید، باید نظرات خود را در نظر بگذارید و بگذارید نظرات خود را مستقیما و بدون هیچ نظارت پست کند.

3. تغییر آدرس فایل htaccess برای جلوگیری از نظرات اسپم وردپرس:

فایل .htaccess شما به میزان امنیت امنیتی وردپرس را به شما کمک می کند. خطوط کوتاه کدهای بسیار بهتر از خطوط طولانی هستند و تعدادی از نظرات هرزنامه را کاهش می دهند. پس از دسترسی به فایل .htaccess در حساب وردپرس خود، باید رباتها را با کد زیر رد کنید:

# محافظت از هرزنامه ها و ربات ها

RewriteEngine On

RewriteCond٪ {REQUEST_METHOD} POST

RewriteCond٪ {REQUEST_URI}..wp-comments-post \ .php *

RewriteCond٪ {HTTP_REFERER}! .yourwebsite.com. * [OR]

RewriteCond٪ {HTTP_USER_AGENT} ^ $

RewriteRule (. *) ^ http: //٪ {REMOTE_ADDR} / $ [R = 301، L]

ربات ها و عنکبوت ترین آفات تحریک کننده هستند، بنابراین جلوگیری از آنها با این کد بسیار آسان و موثر است.

4. آدرس آی پی اسپم ها را ممنوع کنید:

وقتی فردی در بلاگ خود نظر می دهد، آدرس IPش در حساب وردپرس شما ثبت می شود. شما باید تمام آدرس های IP را به صورت تصادفی چک کنید و IP هایی را که مشکوک و عجیب هستند را مسدود کنید. شما می توانید به عنوان بسیاری از آدرس های آی پی که ممکن است و یا می توانید از یک افزونه وردپرس برای جلوگیری از تمام IP های مشکوک به طور دائم. همچنین می توانید این کد را به فایل root.htaccess اضافه کنید تا آدرس های مشکوک IP را مسدود کنید.

# بلوک آی پی

سفارش اجازه می دهد، انکار

انکار از 192.168.44.211

انکار از 224.39.163.11

انکار از 172.16.7.91

5. نصب افزونه ضد اسپم:

صدها هزار افزونه وجود دارد که می توانید از نظرات هرزنامه ها خلاص شوید. همانطور که من به شما گفتم که از Akismet استفاده نمی کنم، اما من یک بار امتحان کرده ام. این پلاگین در دایرکتوری پلاگین وردپرس وجود دارد و می تواند بدون هزینه نصب شود. این افزونه به جلوگیری از هرزنامه وردپرس و نظرات ترول کمک می کند تا از طریق نظر سنجی به چند سوال پاسخ دهد Source .

November 30, 2017