Back to Question Center
0

Semalt Share نکات مهم و ابزارهای مبارزه با WordPress Spam

1 answers:

اگر شما یک سایت خبری خبری یا وبلاگ داشته باشید، شانس شما هر روز تعداد زیادی از نظرات هرزنامه را دریافت خواهد کرد. خوشبختانه، ما آموخته ایم که با نظرات هرزنامه در وردپرس مبارزه کنیم، و بسیاری از تکنیک ها با زمان معرفی شده اند. اگر شما یک تازه وارد هستید و نمی دانید که چگونه شروع به کار کنید، باید به نکات و ابزارهای حیاتی برای مبارزه با هرزنامه ها در وردپرس توجه داشته باشید، همانطور که توسط ایگور Gamanenko، متخصص عالی از Semalt توضیح داده شده است. 12)

1. فعال کردن افزونه Akismet:

به ذکر است که Akismet یکی از معروف ترین و ارزشمند ترین افزونه ها برای سایت ها و وبلاگ های وردپرس است. شما لازم نیست آن را دانلود کنید به عنوان این افزونه می آید از قبل در هر حساب وردپرس نصب شده است. اما شما باید تنظیمات خود را با توجه به نیاز خود را به صورت دستی تنظیم کنید. Akismet ابزار اعتماد به نفس است زمانی که آن را به خلاص شدن از نظرات اسپم می آید. این به طور خودکار نظرات بی فایده را فیلتر کرده و مانع از انتشار مطالب هرزنامه در وبلاگ شما می شود.

2. Nofollow لینک ها:

وبلاگ نویسان جدید و مدیران وبسایت معتقدند که استفاده از افزونه ها برای حذف ویژگی های nofollow از لینک نویسنده نظر ایمن است، اما آنها اشتباه هستند. در حقیقت، هر دو پیوند پیوسته و پیوسته برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو در وب سایت شما ضروری هستند..حتی نظرات غیر اسپم توسط افراد واقعی ارائه می شود، بنابراین شما نمی توانید آنها را با پلاگین های معمولی جلوگیری کنید. در عوض، باید نظرات خود را که به نظر شما غیرقانونی است، به صورت دستی حذف کنید. اگر از این پلاگین استفاده نکنید، به نوک سوم خود بروید

3. کاهش اسپم با کوکی ها:

این روش مفید است تنها زمانی که شما می دانید که چگونه کوکی ها کار می کنند و چگونه آنها را فعال کنید. پلاگین کوکی ها برای نظرات یکی از جالب ترین هاست و کارهای شما به راحتی انجام می شود. بیشتر اسپم ها و ربات ها اسکریپت های خودکار هستند و شما می توانید سایت خود را از آنها کاهش دهید و تعداد نظرات هرزنامه ها را با استفاده از کوکی ها ذخیره کنید.

4. مسدود کردن ربات ها با نظر سنجی هرزنامه:

تکنولوژی Honeypot یکی از مؤثرترین مواردی است که در مورد فریب دادن اسپم ها به صورت آنلاین است. ابتدا باید پلاگین WP-Spam Fighter را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن، به قسمت تنظیمات WP-Spam Fighter بروید و فراموش نکنید که حفاظت از honeypot را فعال کنید. این قطعا سایت شما را از نظرات هرزنامه و رباتها به صورت روزانه محافظت خواهد کرد.

5. Captcha Verification را اضافه کنید:

برای اضافه کردن تأیید رمز، بهترین ابزار WP-reCAPTCHA است. با استفاده از این برنامه، می توانید چالش های CAPTCHA را در فرم های اظهارنظر خود، چگونگی جلوگیری از هکرها و اسپم ها را با هر روز از نظر اسپم تحریک کنید. اجازه بدهید در اینجا به شما بگویم که انسانها و رباتها فقط می توانند این رمز را وارد کنند حتی نمیتوانند کلمات ذکر شده در captcha را شناسایی کنند؛ بنابراین شما اطمینان خواهید داد که سایت شما در برابر نظرات بی فایده و هرزنامه محافظت می شود.

6. غیر فعال کردن نظرات در رسانه های ضمیمه:

بهترین قسمت وردپرس این است که به طور خودکار پیوندهای تصویر و صفحات را ایجاد می کند که بازدید کنندگان شما می توانند تصاویر را ببینند و نظر خود را به صورت دلخواه خود ترک کنند. این امر به طور خودکار باعث جلوگیری از دریافت نظرات اسپم خواهد شد زیرا انسانهای واقعی با وب سایت شما ارتباط برقرار خواهند کرد. شما می توانید نظرات خود را در فایل های رسانه ای، محتوا و پیوست های مربوطه غیر فعال کنید. غیرفعال کردن این نظرات سایت وردپرسی شما را از اسپم ها و هکرها نجات خواهد داد Source .

November 30, 2017