Back to Question Center
0

Semalt: چگونگی توقف WordPress Trackback & ؛ هرزنامه Pingback

1 answers:

Trackbacks و pingbacks یک راه عالی برای ناشران و وبلاگ نویسان برای به اشتراک گذاشتن بینش با طرفداران خود و گفتگو های معنی دار و مفید با خوانندگان و پیروان از طریق نوشتن خود را ادامه دهید. اعتقاد بر این است که trackbacks نظرات خارجی وردپرس هستند. به عنوان مثال، اگر یک وبسایت از نرم افزارهای مختلف وبلاگ نویسی و پیوندهایی به مقالات شما استفاده کند، به صورت دستی اعلانها را برای اطلاع از فعالیتهای آن ارسال می کند. از سوی دیگر، pingbacks منحصر به وردپرس هستند. این بدان معنی است که کسی می تواند به مقالات یا پست های وبلاگ شما پیوند دهد فقط زمانی که هر دوی شما از WordPress به عنوان سیستم مدیریت محتوای اولیه استفاده می کنید. در این حالت، هر دو وب سایت شما باید پینگ بک را فعال کنند تا پست ها به درستی قابل ارجاع باشند. تعداد زیادی از اسپم ها هر روز هر روز ردیابی و ردیابی می کنند.

شما نیازی به نگرانی ندارید زیرا Frank Abagnale، متخصص برجسته از Semalt ، در اینجا روشهای آسان برای دنبال کردن آنها را از بین می برد و از آنها در آینده جلوگیری می کند.

مسدود کننده Topsy:

مسدود کننده Topsy به شیوه های مختلف کار می کند و هدف آن تجزیه و تحلیل ردیابی ها و پینگ بک ها است که سایت شما هر روز دریافت می کند. همچنین نظرات شما را بررسی می کند و منابع نامشروع مانند تپش را حذف می کند..کام اگر فرستنده از هر وبسایت دیگری باشد، Trackbacks و Pingbacks به طور خودکار به عنوان هرزنامه تنظیم می شوند. شما فقط باید این ابزار را نصب کنید و فعال کنید تا مطمئن شوید که سایت شما از نظرات اسپم، پینگ بک ها و رد پیگیری ها آزاد است .

آنتی اسپم زنبور:

آن ایمن است که می گویند آنتی اسپم زنبور یک انتخاب معروف و قدرتمند برای وبلاگ نویسان وردپرس است. این بیش از 200،000 نصب فعال است و تنها گزینه برای اعتبار trackbacks و pingbacks به راحتی است. علاوه بر این، این ابزار دقیق ترین نظرات را بررسی می کند و نظرات نادرست را از وب سایت شما حذف می کند. شما می توانید آن را از گزینه تنظیمات> Antispam Bee نصب کنید و برنامه رایگان است. تنظیمات پیش فرض آن می تواند در هر زمان ویرایش شده، بر اساس نیازهای شما و طاقچه وبلاگ. با این حال، اگر شما مالک یک وبلاگ شخصی یا یک وب سایت راه اندازی شده هستید، تنظیمات پیش فرض آن به اندازه کافی به نظر می رسد.

WP-SpamShield ضد هرزنامه:

WP-SpamShield یک برنامه فوق العاده و شگفت انگیز است که باید آن را در نظر بگیرید زیرا به شما کمک می کند تا از pingbacks و trackbacks خلاص شوید. این کپچا را به طور خودکار در سایت شما قرار می دهد و از همه بازدیدکنندگان برای ورود به آن کپچا برای اهداف تأیید درخواست می کند. با این وجود برخی از خوانندگان شما ممکن است با روند تأیید اعتقاد نداشته باشند تا بتوانید آن را ویرایش کنید. این سیستم به ربات هایی که وبلاگ یا وب سایت شما را خالی می کند، مسدود نمی کند. در عوض، شما از نظرات هرزنامه خلاص خواهید شد، و این افزونه دقیقا مانند فایروال ها کار می کند. نظرات اسپم خودشان را مسدود می کنند، اما شما می توانید تنظیمات را از قسمت مدیریت پیکربندی کنید و بر روی گزینه تنظیمات> WP-SpamShield کلیک کنید.

نتیجه گیری - اگر نظرات حاوی لیست کلمات سیاه لیست باشند، نظرات خود را به عنوان هرزنامه نشان می دهند:

علاوه بر روش های فوق، وردپرس به ما امکان می دهد تا نظرات، پیگگی ها و trackbacks ها را به آسانی بررسی کنیم تا بتوانیم آنها را به صورت اسپم علامت گذاری کنیم، اگر چیزی غیرمعمول باشد. هر گونه نظر با کلمات کلیدی یا عبارات باید مسدود شود و بلافاصله از پست های شما حذف شود. حتی زمانی که شما این اعلان ها را دریافت نمی کنید، شما باید این نظرات را از قسمت مدیریت وردپرس خود حذف کنید Source .

November 30, 2017