Back to Question Center
0

Semalt: پلاگین وردپرس ایجاد نکات

1 answers:

پلاگین وردپرس مجموعه ای از توابع است که کمک می کند وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت به راحتی سفارشی و تغییر وب سایت. پلاگین وردپرس ویژگی های جدید و خدمات جامع را به وب سایت اضافه می کند و کاربران را برای سفارشی سازی سایت آسان می کند. این پلاگین شامل یک یا چند توابع است که معمولا در زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده است

Frank Abagnale، متخصص برتر از Semalt ، در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونگی ایجاد یک پلاگین وردپرس ارائه می دهد.

درک اینکه چگونه یک پلاگین وردپرس کار می کند، در هنگام بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است. یک رابط برنامه کاربردی (API) روش هایی را برای چگونگی کارکردن یک پلاگین فراهم می کند. ایجاد یک افزونه مستلزم حمایت از تنظیم استانداردها و سیاست ها است.

در هنگام طراحی یک افزونه برای وب سایت خود، عوامل کلیدی در نظر بگیرید

فایل های خواندن

فایل های Readme به کاربران و توسعه دهندگان کمک می کند تا زمانی که آخرین بار افزونه به روز شد. در اغلب موارد، فایلهای readme توضیحی واضح از نحوه کارکرد افزونه و گزارشهای توصیه شده ارائه می دهد.

تعیین نام پلاگین

تعداد زیادی افزونه شامل یک نام است. با این حال، اگر شما در حال کار بر روی توسعه یک افزونه جدید هستید، در تعیین عنوان برای در نظر گرفتن در نظر بگیرید. از مخزن پلاگین برای جستجوی بهتر و بهترین نام استفاده کنید.

صفحه اصلی

اگر پلاگین وردپرس خود را با سایر توسعه دهندگان به اشتراک بگذارید، یکی از برنامه های شماست، در نظر داشته باشید که یک صفحه وب اختصاصی داشته باشید. صفحه اصلی کمک می کند تا به توسعه دهندگان به روز رسانی های موجود و مکان هایی که همه دریافت ها می شود اطلاع دهید

فایل های پلاگین

در فایل نصب وردپرس خود، حداقل یکی از فایل های برنامه نویسی PHP پس از پلاگین شما نامگذاری شده است. از یک نام منحصر به فرد برای جلوگیری از سردرگمی استفاده کنید، زمانی که دو پلاگین به یک نام مشابه برسند..

حداقل الزامات یک فایل پلاگین

توصیف متادیتی پیش نیاز لازم برای بهینه سازی وب سایت شماست. اطلاعات متا خلاصه ای از وردپرس و نحوه مدیریت آن را در سایت شما ارائه می دهد. برای نشان دادن حضور پلاگین خود از یک هدر استاندارد استفاده کنید.

برنامه نویسی پلاگین وردپرس

برای شروع، ایجاد یک پلاگین نسخه ی نمایشی و تست عملکرد آن در سرور برای جلوگیری از از بین بردن وب سایت شما حمایت می شود.

دامنه دامنه

اجازه دهید پلاگین شما با یک فایل برنامه نویسی PHP ساده شروع شود. هدف اصلی این افزونه بررسی نوشتن است، که در آن هر تحلیل شامل گزیده، رتبه بندی و تصاویر می باشد.

شروع کردن

از کپی خود از وردپرس برای حرکت در پوشه wp-content استفاده کنید. داخل پوشه، Plugins را انتخاب کنید و یک پوشه دیگر ایجاد کنید. نام پوشه custom-music-reviews را انتخاب کنید. یک فایل دیگر در داخل پوشه خود ایجاد کنید و آن را custom-music-reviews.php نام دهید. پارامترهای جدید را در فرم نظرات اضافه کنید و فایل را ذخیره کنید.

اضافه کردن کد پلاگین

با پلاگین فعال و آماده برای رفتن، یک کد پست سفارشی را به افزونه اضافه کنید. کد شما وردپرس را جهت ایجاد یک پست جدید که همراه با موضوع شما می باشد، هدایت می کند. یک طبقه بندی جدید را به نام ژانر ثبت کنید و آن را به نوع پست خود اختصاص دهید

تنظیم کد به بررسی خروجی

از پلاگین وردپرس خود برای ایجاد یک صفحه جدید استفاده کنید. نام صفحه را بررسی کنید. این صفحه به طور خودکار نظرات موسیقی منتشر شده توسط کاربران را منتشر می کند.

تست پلاگین شما

برای بررسی پلاگین خود، روی پوشه Music Reviews کلیک کنید. پس از ارسال پست ها، سبک ها و تم های شما بر روی صفحه نمایش داده می شود.

برای اهداف تأیید، پلاگین خود را غیرفعال کنید و دوباره فعال کنید. پس از نصب افزونه، صفحه "Music Reviews" باید ایجاد شود. برای سفارشی سازی ساده تر وب سایت شما می توانید قالب های جدید، طبقه بندی ها و ویدجت ها را اضافه کنید Source . قبل از توسعه پلاگین وردپرس، یک برنامه معتبر داشته باشید و استانداردها و شیوه های زیر را در نظر بگیرید

November 30, 2017