Back to Question Center
0

نکاتی از Semalt در مورد چگونگی متوقف کردن متن، ایمیل های ناخواسته، و تماس های تلفنی

1 answers:

Max Bell، Semalt مدیر موفقیت مشتری، بیان می کند که متون دروغین، ایمیل های ناخواسته، و درخواست های بازاریابی مزاحم می تواند به سرعت شب شما را خراب کند. سال گذشته کمیسر اطلاعات بیش از 114،000 متون ناخواسته و تماس های مزاحم را ثبت کرد. با این حال انتظار می رود که این تعداد به خاطر افزایش اسپم ها در اینترنت به میلیون ها نفر برسد. تجربه حذف پیام های جعلی و ایمیل های ناخواسته از حساب کاربری شما نه تنها وقت گیر است، بلکه هزینهای است.

چگونگی جلوگیری از متون ناخواسته

آیا متون بمباران از اسپم ها دریافت کرده اید؟ هیچ اتفاقی برای هراس نیست اگر از مهاجمان از متخلفان دریافت کرده اید، مانند بیمه حفاظت از پرداخت (PPI) مدیران ادعا می کنند، باید به ارائه دهنده خدمات شبکه خود برای اطلاع رسانی بیشتر در مورد دستورالعمل های بعدی توجه داشته باشید. تعداد زیادی از ارائه دهندگان شبکه، مشتریان بالقوه را به روش های رایگان برای جلوگیری از سوء استفاده از اسپم ها می دهند. برای گزارش متون مخرب، متن ناخواسته را به 7726 ارسال کنید و شامل یک شماره معتبر از فرستنده شود. شبکه های عمده برای جلوگیری از آزار و اذیت مشتریان توسط اسپم ها و هکرها در خط مقدم هستند. سیاست ها و استانداردهای نحوه عمل ارائه دهندگان شبکه و شرکت ها را کنترل می کند. به عنوان یک کاربر تلفن همراه، می توانید تصمیم بگیرید که شکایت را به اداره اطلاعات کمیسیون گزارش دهید یا شکایت کنید. شرکت هایی که شرایط قرارداد را شکسته اند در نهایت با پرداخت جریمه به مبلغ بیش از 500،000 پوند پایان می یابند. اخیرا یک شرکت اعتباری که در برادفورد فعالیت می کند، پس از ارسال میلیون ها متون مزاحم در طول شش ماه گذشته، جریمه ای به مبلغ 80 هزار پوند داد.

چگونه برای جلوگیری از تماس های آزار دهنده تلفن؟

خدمات اولویت تلفن (TPS) کمک بسیاری به کاربران تلفن همراه دریافت تماس های بازاری مزاحم از اسپم ها شده است. برای متوقف کردن تماس از استراتژیست های فروش و بازاریابی، شماره تلفن همراه خود را با سرویس ترجیحی تلفن ثبت کنید. شرکت هایی که مجاز به تماس با شما نیستند پس از ثبت نام در سازمان TPS مجاز نیستند. برای ثبت نام در این سرویس، "TPS" همراه با آدرس ایمیل خود را به شماره 85095 ارسال کنید. ظرف چند دقیقه شما یک تایید متن از سرویس اولویت تلفن دریافت خواهید کرد که تایید شما در پایگاه داده اضافه شده است. برخی از شرکت های تلفن نیز خدماتی را برای کمک به مسدود کردن تماس های مزاحم ارائه می دهند. با این حال، هزینه ها ممکن است بسته به نصب محصول محصول مسدود کردن تماس متفاوت باشد.

چگونه برای جلوگیری از ایمیل های اسپم؟

دریافت ایمیل های ناخواسته از هرزنامه هر روز می تواند پریشانی باشد. ظهور اسپم ها در اینترنت با گذشت زمان افزایش یافته است. اسپم ها از ایمیل های ناخواسته برای دسترسی به داده های کاربر نهایی استفاده می کنند. به عنوان یک کاربر تلفن همراه، از کلیک کردن و باز کردن ایمیل های ناشی از یک دامنه غیر قابل اعتماد جلوگیری کنید. اسپمر پس از باز شدن یک پیوند ارسال شده به حساب ایمیل شما، یک اعلان می شود. از دکمه "لغو اشتراک" برای جلوگیری از ارسال ایمیل های ناخواسته از طریق صندوق ورودی خود استفاده کنید. اگر ایمیل های منظمی از آدرس های ایمیل خاص دریافت کرده باشید، مسدود کردن آدرس ایمیل بهترین شات برای شماست. جلوگیری از آدرس حصول اطمینان از اینکه ایمیل های آینده از آدرس های ایمیل مسدود شده به پوشه هرزنامه دسترسی دارند

نگه داشتن برنامه ضد ویروس خود را به روز رسانی بسیار مهم است که آن را به امنیت تلفن همراه شما می آید. اجازه ندهید تماس های مزاحم، متون دروغین و ایمیل های ناخواسته باعث خراب شدن شب شما شود. از ترفندها و راهنمایی های برجسته شده استفاده کنید که در طرف ایمن قرار دارند Source .

November 30, 2017