Back to Question Center
0

ساختار نام دامنه Semalt، در صورت وجود، برای SEO بهتر است؟ [بسته شده]

1 answers:

من یک دامنه را برای یک وبلاگ جدید خریدم و تعجبم که ساختار بهتر برای نام دامنه است. من این دو گزینه را دارم (دامنه تغییر کرده تا اطمینان حاصل شود که از من دور نمی شود!):

  • stackexchange. com
  • تبادل پشته. org (که در آن. com و. خالص قبلا ثبت شده و توسط وب سایت دیگری استفاده می شود) Source .

آیا یک نام دامنه به من نوعی از مزیت های SEO را نسبت به دیگران به من نشان می دهد؟

February 8, 2018

این سوال دارای بسیاری از پاسخ های خوب در سایت stackexchange راه اندازی است. http: // پاسخ ها. onstartups. com / questions / 3822 / domain-names-with-a-hyphen-good-or-bad-idea در اینجا برجسته

[اگر با یک کلمه بروید،] بهتر است مطمئن شوید که نام "یک کلمه"، خطاهای احتمالی بد نیست بدون خطا. e. g. www. کارشناسان بورس. com خیلی بد است به عنوان یک کلمه: www. مبادلات کارشناسان. com بعضی از مردم می بینند: "تغییر جنسیت کارشناس".


موتورهای جستجو واقعا واقعا دوست دارند کلمات کلیدی را در نام دامنه ببینند. این احتمالا بیشتر ارزشمند است که در نتایج جستجو بالاتر از حذف یک نقص باشد.


من به نام دامنه Webmaster-Resources استفاده کردم. کام. مجله WINDOWS، که در آن زمان یک میلیون مشترک داشت، یک صفحه کامل نوشته شد. آنها خط فاصله را ترک کردند. گوشه


[یک نام پراکنده] کمربند (به ویژه به سایت / عنصر در بخش دامنه خود) ارسال می کند که در آن شما یک دست من را پایین دامنه. علاوه بر این، کاربران را به خاطر اینکه سایت شما وابسته به سایت بدون نقص است، اشتباه گرفته است. به نظر می رسد جنجالی و هرزنامه. هنگامی که سایت هایی مانند لسآنجس-info-site را مشاهده می کنم. com یا dot-net-developer-tips. com من فکر می کنم سایت های هرزنامه. در حقیقت، بیشتر قطب ها در دامنه بیشتر ناخودآگاه "اسپم" و "اجتناب از سایت" را به مغز انسان منتقل می کند (معدن به هر حال، با یک عامل نمایشی).


به طور کلی، مشاوره صرف زمان بیشتری برای پیدا کردن نام یادگاری، طلسم، نام تجاری با نام تجاری، از نگرانی در مورد اینکه آیا شما در آن نقطه.

موتورهای جستجو هر دو نام را به همان اندازه قدردانی خواهند کرد.

بیشترین رتبه را به شما می دهد زمانی که افراد به سایت شما لینک می کنند، بنابراین من می توانم نام بر اساس آن ساده تر بنویسید و خطای کمتر.

کدام یک به حوزه خاص بستگی دارد. بعضی از مردم توصیه می کنند که از خطوط استفاده ننمایند زیرا شما باید آنها را هنگام ارسال دامنه خود به کسی مشخص کنید.

هیچ تفاوت در جستجوگرها با یا بدون نقاط قوت

هیچ مزیتی به غیر از دامنه حقیقی بدون نقاط ضعف وجود دارد که به یاد داشته باشید، اما شما باید خرید یک دامنه کلیدی دقیق را مرور کنید، به بخش زیر مراجعه کنید.

EMDS به عنوان خوب به عنوان استفاده می شود

شما بهتر از استفاده از دامنه نام تجاری به جای هدف قرار دادن کلمات کلیدی در دامنه خود هستید. گوگل سایت های EMD دقیق کلیدی دامنه را بیش از سایت های مارکدار به دلیل این که گوگل می خواهد مردم را به اعتماد به نام تجاری، نام سایت های خنثی و غیره. در حقیقت بسیاری از افراد در هنگام ثبت EMD های دیگر گزارشات منفی می دهند.

بنابراین شما بهتر از استفاده از یک دامنه کوتاه است که مردم می توانند به یاد داشته باشید! و سپس با استفاده از کلمات کلیدی خود در یک URL.

به عنوان مثال: JiggyBands. com / list-of-atlantic-city-bands /

برای کسب اطلاعات بیشتر

  1. بهترین استراتژی برای دامنه دقیق EMD همراه دامنه مارک
  2. Google EMD به روز رسانی پژوهش و افکار
  3. موتور جستجو Land All EMD Posts
  4. راهنمای شما برای به روز رسانی الگوریتم EMD Google
  5. Google's EMD Algo Update، Early Data

تیم اسپم وب گوگل

با تجاوز که توسط تیم اسپم گوگل نشان داده شده است، بسیاری از به روز رسانی های EMD را تصور می کنم و به ویژه معتقد هستم که دامنه های جدید ثبت شده بیشترین آسیب را از جمله این به روز رسانی ها خواهند داشت.

با توجه به SEO، من فکر نمی کنم هیچ مزیتی برای یک یا چند نفر وجود دارد. در حقیقت، گوگل می تواند به راحتی کلمات مختلف را در URL شناسایی کند حتی اگر این کلمات با شعاع مجزا نباشد.

با این حال، اگر من بودم، من اولین (با خطوط) را انتخاب کردم و من تمام TLD ها را که می توانم (. com،. ورد. بیس. خالص،. اطلاعات و دامنه سطح کشور شما کد کشور شما حداقل است اما به بودجه شما بستگی دارد).