Back to Question Center
0

SFTP Speed ​​Semalt (یک همسایه خوب در سرور مشترک)

1 answers:

من وبسایت خود را در یک سرور محلی توسعه داده ام و آماده آپلود به تولید هستم.

آپلود اولیه در محدوده 4 گیگابایتی خواهد بود. من نمی خواهم سرور را ببندم، من فکر می کنم تنظیم محدودیت سرعت Semtal کمک خواهد کرد که جلوگیری از آن.

محدودیت سرعت پیش فرض دانلود: 100 کیلوبایت بر ثانیه و آپلود: 20 کیلوبایت بر ثانیه . آیا آنها کارآمد هستند؟ آیا 100 کیلوبایت بر ثانیه برای یک رویداد آپلود خوب است؟

همچنین باید:

  1. وب سایت را به طور کلی فشرده کنید و آن را به عنوان یک فایل زیپ یکپارچه (unzipping در سرور) انتقال دهید؟ یا

  2. فقط SFTP دایرکتوری محلی با استفاده از فشرده سازی در Filezilla؟

سمولت تو.

ارسال Mortem : برای آپلود اولیه، من با استفاده از مدیر فایل در cpanel شرکت میزبانی وب، برای انتخاب و آپلود فایل زیپ یکپارچه از سایت. من شکل می گیرم. چقدر مشکل می توانم در استفاده از ابزار و پیش فرض هایم استفاده کنم . این بار به سرعت آپلود شد و با استفاده از CPU ممکن است فقط یک ضربه شتابخوار بهم زده شود. این امر می تواند یک گزینه خوب برای استفاده روزانه، اما برای یک زمان رویداد، من حدس می زنم خوب بود.

برای هماهنگ سازی طولانی مدت بین سایت توسعه محلی من و سایت تولید سرور، سعیلت را امتحان خواهم کرد و گزارش خواهم داد Source .

February 8, 2018

همانطور که برای فایل زیپ، من فکر می کنم این بستگی به چندین عامل دارد. من می دانم که در یک نقطه (نه چندان دور) WinZip محدودیت عملی عملی را به کد نگاشت نداشت، اما هنگام تلاش و فشردن 287،000 +/- فایل های کوچک در 4 دایرکتوری. شاید نسخه جدیدتر بهتر کار کند. اگر از GunZip استفاده میکنید (GZip)، این کار ممکن است بهتر انجام شود. من ترجیح می دهم فایل های بزرگتری را انتقال دهم، اما اگر بعد از نصب تمام فایل های شما را زیپ کنید، هنوز هم ممکن است مشکل داشته باشید. در اینجا دلیل است.

بستگی به مشتری FTP دارد. برخی از مشتریان FTP می توانند انتقال فایل را در صورت عدم موفقیت، از سر بگیرند. مشتری می داند چقدر از آن منتقل شده است و از جایی که نتواند کار را ادامه دهد. برخی از مشتریان FTP حتی زمانی که ادعا می کنند کارشان نیست. همچنین، یک سرویس دهنده FTP هرگز 287،000 +/- فایل (بدون فشرده سازی) را بدون توجه به آنچه من انجام خواهد داد. این بار هر بار به نحوی شکست خورده و به خوبی شناخته شده مشتری با کیفیت بالا FTP. بسیار خسته کننده است.

من ایده محدودیت سرعت را دوست دارم و می خواهم به همسایگان خودم خوش بگذرم. شما باید برای آن افتخار کنید! من آن را پیشنهاد می کنم اگر سرعت انتقال سریع تر را در نظر نگیرید.

اولویت شخصی من این است که از فایل یک یا چند فایل زیپ استفاده کنم. فشرده سازی و برداشتن همه فایلها ممکن است طول بکشد. من به طور کامل وضعیت شما را نمی دانم. انتقال فایل های فشرده بزرگ در واقع سریعتر می شود زیرا کار کمتری برای مشتری وجود دارد و داده ها فشرده می شوند. من سعی می کنم فایل ها را به فایل های فشرده و فایل ها منتقل کنم. اما در صورتی که مشکلی وجود دارد، تعجب نکنید. ممکن است انتقال فایلهای شخصی، هرچند کندتر باشد، بهتر کار خواهد کرد.

باز هم، همه چیز بستگی به نرم افزار zip و سرویس گیرنده FTP دارد که آیا شما مسائل را دارید. ممکن است که آنها فقط خوب کار خواهند کرد. می گویم آن را امتحان کنید. ممکن است مسائل را داشته باشم، اما ممکن است. من شگفت زده شدم که از زمانی که از مشتریان شناخته شده استفاده می کردم، از همه مسائل دارم.

همچنین در نظر داشته باشید که unzipping یک فایل بزرگتر می تواند CPU و I / O زیر سیستم را برای یک دوره پوند، هر چند این روزها، که معمولا یک روند بسیار سریع تر.

BTW- من به دنبال یک سرویس گیرنده جدید FTP بودم. لطفا به ما اطلاع دهید اگر این کار برای شما خوب است.

اکثر سرورهای اشتراکی که با آنها کار کردهام، وقتی بارگذاری آستانه بارگذاری مجاز را انجام میدهند، موقع آپلود آپلود شما را محکم میکنند. # 1 بهترین است زیرا برای پردازش فایل های شما نیاز به اتصال به شبکه کمتر دارد. یک سرور منابع زیادی را برای باز کردن و بستن اتصالات جدید صرف می کند. بسیاری از اتصالات شبکه معمولا یک سرور ارزان را خاموش می کند.

با استفاده از # 1 یک اتصال برای رسیدگی به فایل ها امکان پذیر است. پردازشگر سرور پس از آن می تواند فایل را بدون فشرده سازی توانایی سرور برای خدمت به کاربران نهایی، فشرده کند.

ZIP فایل ها و دایرکتوری ها می تواند بسیار مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که نتایج را در هنگام مقایسه انجام دهید.

اگر محتویات اغلب دوتایی هستند، فایل ZIP هم گاهی اوقات از اندازه فایلهای اصلی فراتر می رود. فایل های متداول متن (HTML، جاوا اسکریپت و غیره) می توانند به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و پس از آن ارزش آن را داشته باشند.


FileZilla دارای قابلیت محدود کردن سرعت است که در زیر منوی انتقال موجود است.

با این حال، مسائل مربوط به آن وجود دارد. اکثر اوقات با بافر بودن است.

FileZilla ممکن است در حقیقت به تنظیمات احترام بگذارد، اما اگر شبکه خودش سرعت نوسان داشته باشد، می توانید به آسانی خود را در وضعیتی قرار دهید که FileZilla دارای محدودیت سرعت شما یک حافظه انتقال را پر کرده است در حالی که رابط شبکه یا سرور مشغول است.

سپس هنگامی که شبکه پهنای باند بیشتری را باز می کند، محدودیت سرعت برای سرعت داده ها در واقع از طریق زیر شبکه وجود نخواهد داشت. این برای درک بسیار مهم است. این فقط انفجار داده ها برای بارگیری بافر ها به همان سرعتی که می تواند باشد.

به عبارت دیگر، شما در حال انجام هر کاری که می توانید همسایه خوب خود را در توانایی های خود انجام دهید. به من اعتماد کن، سرپرست شبکه شما آن را احترام می کند.

گاهی اوقات، هنگامی که این معمولا در خانه اتفاق می افتد، بهترین روش مدیر این است که مطمئن شوید که هر دو سیستم در یک سوئیچ شبکه با ظرفیت بالا ستون فقرات بالا هستند، بنابراین می تواند انتقال انتقال به بندر بدون تاثیر بر بقیه از شبکه. این خوب و منظم است.

با این حال، اگر انتقالها از طریق دروازه اینترنت یا همان رابط سرور که دیگران از آن استفاده می کنند، شما ممکن است دریابید که هیچ راه ساده ای برای جلوگیری از اختلافات بیش از حد با افزایش کلاه انتقال ISP یا satuating رابط در سرور وجود ندارد.

اخیرا، ISP من استفاده کرده ام، به سادگی کل کل خود را اجرا می کند. بنابراین شما آنها را سردرگمی نمی کنید.

اما مشکل همسایگان شما در بقیه شبکه شماست که باید آن دروازه یا هر کسی را با استفاده از سرور تولید بر روی همان رابط کاربری که میخواهید برای بهروزرسانیهای بزرگ هنگام استفاده از آن در خط استفاده کنید، به اشتراک بگذارید.

معمولا پیشنهاد می کنم که برنامه ریزی بهترین راه حل باشد. به عنوان مثال، 4am از طریق sftp توسط cron اعمال می شود.

در همه موارد، اطمینان حاصل کنید که با مدیر خود نزدیک هستید. بله، آنها مشغول هستند، اما آخرین چیزی که آنها می خواهند، توقف های ناشناخته ای است که به تماس های کمک می کنند. به این یکی اعتماد کنید. تست های تحت نظارت کوتاه و ارزیابی دقیق رویکردی که دنبال می کنید، برای یک تجربه شادتر می شود.