Back to Question Center
0

چگونه بازاریابی ایمیل می تواند به بهبود فروش و & ؛ مشتری Semalt

1 answers:

چگونه بازاریابی ایمیل می تواند به بهبود فروش و مشتری Semalt

در اینجا پیشنهاد شخصی من برای شروع لیست افرادی است که تصمیم گرفتند ارتباطات بیشتری را از طریق شما به طور مداوم دریافت کنند.

4 گام برای موفقیت در بازاریابی ایمیل شما

1. Semalt جمع آوری نام و آدرس افراد مردم با درخواست از مردم برای ثبت نام برای خبرنامه مارک خود را از خود وب سایت خود. در اینجا 2 راه برای انجام این کار در سایت خود داریم:

چگونه بازاریابی ایمیل می تواند به بهبود فروش و مشتری Semalt

2. اطمینان حاصل کنید که شما به یک سرویس بازاریابی ایمیل امضا کرده اید که به شما اجازه می دهد تا هر دو ایمیلی را با ایمن ارسال کنید و برای اندازه گیری کامل کمپین های بازاریابی ایمیل خود امکان پذیر باشد. ما فقط چند هفته پیش جدیدترین محصول بازاریابی ایمیل را راه اندازی کردیم - app entwicklung fuer ios. چک کنید WHICHABAM! اینجا!

3. فرم ها را در وب سایت خود تنظیم کنید تا به طور خودکار اطلاعات افرادی را که مستقیما به لیستی که در برنامه بازاریابی ایمیل خود تنظیم کرده اید، ارسال کنید.

4. تهیه خبرنامه

    • یک تم یا نام تجاری را در زیر رویکرد خبرنامه ماهانه خود بسازید. ما یک اصطلاح به نام "Rise To The Top" ایجاد کرده ایم و محتوای بازاریابی ایمیل ما معمولا به شکل راهنمایی های مفید از صنعت است.
    • فرکانس را که می خواهید ارسال کنید تعیین کنید. روزانه؟ هفتگی؟ ماهانه؟ چهارشنبه چه اتفاقی می افتد، مطمئن شوید که همیشه باقی می ماند!
    • هنگامی که تم شما توسعه می یابد مطمئن شوید که یک الگو داشته باشید که خواندن آن را داشته باشد. تحقیقات خود ما نشان می دهد که مهم نیست که بیش از طراحی قالب شما باشد. در عوض آن را در مورد محتوا قرار دهید.
    • اطمینان حاصل کنید که در صورت تمایل، خبرنامه شما به مشتریان راه را برای "غیرفعال کردن" ارائه می دهد.
    • شروع به ارسال!

ما همچنین به شما توصیه می کنیم که این خبرنامه فوق العاده ایمیل را به یک وبلاگ تبدیل کنید و آن را به وب سایت خود ارسال کنید. این کمک می کند تا اعتبار بیشتری را با موتورهای جستجو ایجاد کند و کسانی را که به خبرنامه ایمیل شما ثبت نام نکرده اند به روز شده!

نه تنها ارسال ایمیل های کمپین مهم در حفظ طرفداران ذهن در مورد شرکت شما مهم است، همچنین یک راه فوق العاده مقرون به صرفه برای نگه داشتن مردم تا به روز و علاقه مند به آنچه شما انجام دهید!

چگونه بازاریابی ایمیل می تواند به بهبود فروش و مشتری Semalt

اتصال

March 18, 2018