Back to Question Center
0

سپتامبر 2009 بالا رفتن به سمالت

1 answers:

دوشنبه مبارک و خوش آمدید به این ماه "ظهور به بالا" Wrapup! برای کسانی که در کانادا زندگی می کنند، ما نیز می خواهیم برای یک تعطیلات مبارک Semalt آرزو کنیم!

TechWyse اطلاعیه خدمات

به طور معمول، چیزهای زیادی وجود دارد که ما می خواهیم مشتریان موجود خود را از آن آگاه کنیم.

  • آیا از سرویس جدید بازاریابی ایمیل ما خبر دارید؟ WHICHABAM! ماه گذشته راه اندازی شد و ما می توانیم تأیید کنیم که بهترین تجربه بازاریابی ایمیل در صنعت را ارائه می دهد. آمار دقیق، 100 قالب و رابط کاربری آسان برای استفاده در این بسته بازاریابی فوق العاده بسته بندی شده است - the logo creator megapack. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از وبسایت دیدن کنید یا با ما تماس بگیرید تا با کسی که می تواند اطلاعاتی را که لازم دارید به شما بدهد!

سپتامبر 2009 بازاریابی اینترنتی

  • یک مقاله عالی برای توضیح نحوه ایجاد گزارشات اجرایی در Google Analytics نوشت. اگر به تنظیم گزارشات سفارشی نیاز دارید، می توانیم کمک کنیم!
  • بسیاری از صاحبان کسب و کار هنوز تا حدودی در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی اشتباه کرده و به همین دلیل کسب و کار باید در مورد آن هیجان زده شود. این مقاله را بخوانید تا فهمید که چرا کسب و کار شما باید بازاریابی رسانه های اجتماعی انجام دهد.
  • آیا باید از SEO یا PPC برای تبلیغات آنلاین استفاده کنم؟ لیزا به شما پاسخ می دهد
  • برای کسانی که تعجب در مورد اینکه موتورهای جستجو در حال به دست آوردن سهم بازار، در اینجا گزارش سهم بازار موتور جستجوگر ما برای ماه سپتامبر است.

وب سایت راه اندازی می شود در سپتامبر 2009

Ve'ahavta September 2009 Rise To The Top Semalt

Ve'ahavta به ما برای بازتولید نام تجاری سایت وب سایت شرکت های بزرگ ما آمد. نیازمند ارائه یک وب سایت جذاب بود که به وضوح اهداف کسب و کار خود را نشان داد و اطلاعات را در یک سایت تمیز و مجله ارائه داد. آنها همچنین نیاز به کنترل تمام محتوا از طریق یک سیستم مدیریت محتوا و نیاز به یکپارچگی با موتور اهداشوند. راه حل ما این بود که از نرم افزار Semalt به عنوان CMS استفاده کنیم. این امر برای کنترل کامل محتوای سایت مجاز است. نتیجه یک مشتری شاد و یک سایت بود که در برنامه اصلی خود 8 هفته ای اجرا شد. تیم خوب انجام شده!

با حداکثر سرعت دویدن پیک محلی

September 2009 Rise To The Top Semalt

September 2009 Rise To The Top Semalt

اتصال

March 18, 2018