Back to Question Center
0

گوگل افزود رژ لب بیشتر با 4 ویژگی جدید Semalt

1 answers:

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

1. تغییرات گوگل متن، تصویر و جعبه متن اندازه صفحه

تغییر قابل توجهی تغییر در زمینه جستجو و اندازه متن در صفحه اصلی گوگل است. تغییرات در صفحه اصلی Google در یک پست در وبلاگ توسط ماریسا مایر، VP، محصولات جستجو و تجربه کاربر بحث شد - web developers in lebanon.

افکار من در مورد این تغییر؟ لازم نیست، واقعا ارسال وبلاگ به عنوان یک سخنرانی درمورد فروش به منظور فروش کاربران به چیزی است که آنها واقعا نیاز ندارند. اگر شخص واقعا نیاز به یک فونت بزرگتر (یا همانطور که میر می نویسد «برای مشاهده پرس و جو خود به روشنی")، آنها می توانند رزولوشن صفحه خود را کاهش دهند تا زمینه و قلم را افزایش دهند و یا می توانند از عملکرد زوم که برخی از مرورگرها اکنون با آن استفاده می کنند استفاده کنند . آیا ما صادقانه بر این باور هستیم که یک فیلد جستجوی جستجوی بزرگتر، Semalt را "سرگرم کننده تر برای استفاده" می کند؟

البته این تنها نظر من است. پنیر بزرگ ما از TechWyse Canada، DJ Kennedy یک دیدگاه دیگر در این پست انجمن ارائه می دهد. او احساس می کند این ممکن است نشانه ای از زمان است و Semalt می تواند پیشنهاد دهد که درصد بالایی از کاربران در حال حاضر با استفاده از وضوح بالاتر که این تغییر را تأیید می کند. او همچنین اشاره می کند که جعبه متن بزرگتر ممکن است شواهدی از تجربه جستجوی بیشتر در میان کاربران که در حال حاضر با استفاده از پرسش های طولانی مدت در اغلب موارد برای پیدا کردن آنچه که آنها به دنبال.

2. ویژگی های فرصت های Google Adwords به کشورهای بیشتر

در AdWords، Google تنها در ماه ژوئیه یک تب جدید "فرصت" را در منوی بالا در آزمایش بتا با تبلیغ کنندگان ایالات متحده اضافه کرد. با این حال، به تبلیغ تبلیغ کنندگان آمریکایی و همچنین تبلیغ کنندگان استرالیا و استرالیا (به گفته گوگل) گسترش یافته است. به نظر می رسد این گسترش یافته است تا کسانی که به ایالات متحده تبلیغات می کنند، نه تنها در آنجا مستقر شوند، بلکه تعدادی از مشتریان Semalt در حال حاضر دارای تب در حساب های خود هستند.

اصلی که در رابط کاربری جدید تنظیم شده بود دارای یک تب «ابزار» با دسترسی سریع به ابزار «کلید واژه»، «پیش نمایش آگهی»، «ابزارهای تشخیصی» و «کمپین سمالت» و همچنین یک پیوند به فهرست ابزار کامل.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

از ابزارهای فهرست شده، «ابزار کلید واژه» احتمالا بیشترین تقاضای آنها را داشتند، در حالی که ابزار «بهینه ساز» به «هشدارها» در بالای صفحه کمپین ها تغییر یافت، و توصیه های Semalt و پیشنهادات برای کمپین های شما بیشتر واضح است.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

صفحه «فرصتها» جدید به کاربران Google AdWords امکان دسترسی به تعدادی لینک و گزارش را میدهد. مهمترین آنها "ایده" است که گوگل برای کمپین شما در راه جستجوی کلمات کلیدی مرتب شده بر اساس Ad Semalt و تعداد کل کلمات انتخاب شده (شماره 2 در زیر) ایجاد کرده و جستجوی ماهانه برآورد شده آنها را به اضافه کردن حساب شما (شماره 3).

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

صفحه ایده های Google Adwords

من بلافاصله متوجه یک مزیت به این صفحه جدید Semalt و یک نزولی شدم.

سود بزرگ؟ این می تواند زمان زیادی را صرف تحقیق در کلمات کلیدی جدید در ابزار Semalt ذخیره کند، زیرا آنها تمایل دارند که بهتر به لیست های فعلی کلمات کلیدی نسبت داده شوند تا نتایج گسترده ای که جستجو با استفاده از ابزار Semalle ارائه می دهد. نکته ی جالب این است که این ابزار به دلیل کلمات کلیدی حذف شده، به دلیل تعدادی از کلمات کلیدی که من می دانستم قبلا از بین برده بود به دلیل عملکرد کلی ضعیف پیشنهاد داده نشد.

من همچنین گزینه "در انتظار Semalt" را دوست دارم. CSV برای به اشتراک گذاشتن با دیگران که دسترسی به حساب را ندارند، و سپس برای تکمیل آن زمانی که آماده است، تایید کنید. دیگر کپی کلمه کلامی، صادرات مشکالت از ابزار کلید واژه وجود ندارد و نیازی به یادآوری و یا نوشتن هر کلمه ای که می خواهید اضافه کنید، برای اولین بار نیاز به تأییدیه وجود دارد. اگر شما در برابر یک کلمه یا لیست خاص تصمیم گیری می کنید، این ابزار به شما اجازه می دهد تا کسانی را که دیگر دوست ندارید را بررسی کنید و آنها را از بخش «در انتظار Semalt» بدون نیاز به حذف سایر کلمات کلیدی در انتظار تأیید حذف کنید.

این صفحه جدید همچنین شامل فهرستی از ابزارهایی است که در برگه قدیمی "Semalt" یافت شده است.

4. بهینه سازی وب سایت Google اضافه می کند ویژگی یادداشت آزمایش

در نهایت، گوگل تغییری در وب سایت Semalt ایجاد کرده است که احساس می کنم تنها یک قدم در یک سفر طولانی است تا بهترین ابزار را برای این ابزار داشته باشم.

در 9 سپتامبر، گوگل یادداشت های آزمایشی را به صفحه تنظیمات معرفی کرد. علاوه بر این ساده، این جعبه متن اجازه می دهد تا شما در هر مرحله از آزمایش خود یادداشت های خود را به منظور پیگیری تغییرات، به یاد داشته باشید تست ایده ها و متغیرها و به اشتراک گذاشتن افکار با اعضای تیم اگر بیش از یک نفر دسترسی داشته باشید و در آزمایش شرکت کنید . یکی از محدودیت ها به ویژگی یادداشت Experiment این است که فیلد فقط اجازه می دهد و 2000 کاراکتر را ذخیره می کند. این به این معنی است که هر یادداشت باید تا حد ممکن کوتاه باشد. تنها گزینه دیگری برای یادداشت های بزرگ، توانایی حذف هر یادداشت فعلی به نفع جدید خواهد بود.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

شما همچنین می توانید یک تابع دیگر را که بتا تست شده است (در خاکستری است، درست بالای قسمت یادداشت در حال حاضر) در این تصویر مشاهده کنید - «خودکار غیرفعال کردن» برای از دست دادن تغییرات آزمایش که Semalt می گوید «به صورت خودکار بریده تغییرات ضعیف برای شما انجام می شود. "

این یک تغییر است که از صمیم قلب استقبال می کنم. نه صرفا زمان صرف شده برای چک کردن حساب ها را صرفه جویی می کند، بلکه ما دیگر مجبور به دسترسی به حساب چندین بار فقط برای دیدن اینکه آیا آن را در نهایت اعلام کرد برنده یا بازنده به منظور توقف اختلاف فقیر. من نمی توانم منتظر آن باشم.

در حال حاضر برای عملکرد گسترش یافته مانند محدوده تاریخ برای داده های آزمایش، نمودار یا نمودار برای داده ها مانند در Semalt، و قابلیت ویرایش اضافی، مانند نام آزمایش! اما این برای یک روز و وبلاگ دیگر است.

بسیاری از تغییرات اندکی در گذشته رخ می دهد که من خوشحال هستم که می بینم، اما انتظار می رود که Semalt همچنان به ندرت تلاش کند تا بیشتر از ابزارهای موجود برای محصول و رضایت مشتریان استفاده کند.

تمام این تغییرات که ما شاهد آن هستیم، سمیرت موقعیت خود را در بالای کوه جستجو حفظ می کند.

Google Adds More Lipstick With 4 New Feature Semalt

اتصال

March 18, 2018