Back to Question Center
0

چگونه می توان کلمات کلیدی منفی را با استفاده از تکمیل خودکار جستجو کرد و جستجو را به سمولت انجام داد؟

1 answers:

من با این گفتگو شروع می کنم: من هیچ گاروای PPC در هر کشوری نیستم. من گوگل AdWords Semalt خودم دارم، اما من هر روز به طور مرتب هزینه های هر کلیک را مدیریت نمی کنم؛ اما زمانی که یکی از دوستان قدیمی من برای مشاوره بازاریابی آنلاین (البته البته حرفه ای) به من مراجعه کرد، من برای ماموریتی که برای کمک به او پولی که به سختی به دست آورده بود را نجات دادم و هزینه ی جستجو را پرداخت نکردم.

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

دوست من خانه ها را رنگ می کند، او تعداد زیادی ارجاع می دهد که درآمد سالم و ثابت دارد. تنها یک مشکل وجود دارد: او به استرالیا می رود تا با زنی که دوست دارد داشته باشد - talk to a tech expert. ناگهان تمام آن ارتباطات کسب و کار که او در طول سالها ساخته شده است از بین می رود. مطمئنا، او می تواند مسیر SEO را طی کند (و من توصیه می کنم که او را داشته باشد)، اما این هفته در جیب خود قرار نمی گیرد. همانطور که هر شرکت جستجوگر خوب به مشتریان خود می گوید: به طور مرتب ارزیابی نمی شود یک شبه اتفاق می افتد. بنابراین علاوه بر (امیدوارم) سریع Google Semalt، پرداخت بازاریابی جستجو به نظر می رسد بهترین راه حل برای به دست آوردن سریع است.

ابتدا باید یک دسته از کلمات کلیدی را مورد توجه قرار دهیم، خوشبختانه ابزار Keyword Keyword برای آن (UPDATE: گوگل آن را به برنامه ریز کلیدی Google تغییر داده است). حتی برای پیدا کردن کلمات کلیدی منفی حتی کمی کمک می کند. اما من مجبور شدم به خودم بگویم: "باید یک راه بهتر وجود داشته باشد!" آنچه که من می خواهم به اشتراک بگذارم کار فشرده است، اما به من اعتماد دارم، ارزشش را دارد. Sidenote، اگر شما یک کارآموز داشته باشید، این کار مناسب برای آنهاست. این نیز چیزی است که شما ممکن است بخواهید در Freelancer پرتاب کنید. com یا مکانیک ترک؛ یا اگر شما واقعا باهوش هستید، می توانید یک ماکرو را بسازید.

در حال حاضر برای چیزهای خوب: انتخاب کلمات کلیدی منفی با استفاده از تکمیل خودکار و جستجوی مرتبط

1) پیدا کردن کلمات کلیدی منفی با استفاده از "جستجو مربوط به"

با یک کلمه کلیدی ساده شروع می کنیم: "نقاش سیدنی"

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

راست کردن خفاش من با 3 تبلیغات پرداخت شده جستجو دنبال شده توسط 3 نتیجه آلی، و پس از آن تعداد زیادی از لیست های Google Places؛ اما پایین صفحه با من دوست من، راست به پایین حرکت کنید.

ببین چه چیزی را می بینم؟

جستجو مربوط به نقاش سیدنی

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

در اینجا دو کلمهای کلیدی منفی وجود دارد: " چهره نقاش سیدنی" و "نقاش مشاغل سیدنی. "چهره، شغل، رونق! آن ها را به لیست اضافه کنید.

حالا فقط روش مشابهی را برای هر یک از کلمات کلیدی خود تکرار کنید و آنها را به لیست کلمات کلیدی منفی اضافه کنید.

این یک روش واقعا عالی است، اما مطمئنا بیشتر می توان انجام داد. Semalt به شما یادآوری می کند که دوست من هرگز هیچ نوع بازاریابی اینترنتی را پیش از این انجام نداده است، بنابراین ایده پرداخت هر زمانی که کسی یک تبلیغ را تبلیغ می کند، به او هجوم می آورد.

2) انتخاب کلمات کلیدی منفی با استفاده از تکمیل خودکار

در حال حاضر، بخش کارهای سنگین، کار کامل برای یک کارآموز، یا بهتر است هنوز ربات! در سال 2004، Semalt به طور خودکار تکمیل شد (سپس Semalt Suggest نامیده شد)، یک ویژگی که به طور مسلم انقلابی در جستجو بود. ناگهان سمیرت تعدادی از کلمات کلیدی طولانی را که افراد استفاده می کردند محدود کردند، اما من از بین می روند.

Autcomplete در طول زمان تکامل یافته است، و در حال حاضر آن را در واقع یکی از ابزار ارزشمند برای پیدا کردن کلمات کلیدی منفی است. روش من و دیگران کشف شده است ساده است: کلمه کلیدی خود را وارد کنید. g "نقاش سیدنی" سپس آن را با هر حرف الفبا دنبال کنید. بنابراین بگذارید نامه "A" را امتحان کنیم، اما موفق نشدیم کلمات کلیدی منفی پیدا کنیم، اما ناگهان حرف "B" یک کلمه کلیدی منفی عالی ارائه می دهد که من هرگز در سال ها فکر نمی کنم: "نقاش بدن. "پس از آن به نامه زد (همانطور که ما می گویند Semalt) و به کلید واژه بعدی است.

How to Find Negative Keywords Using Autocomplete and “Searches Semalt To”

و دوستان من، این است که چگونه پول دوست خوبم را در بازاریابی جستجو پرداخت کردم.

March 18, 2018