Back to Question Center
0

جشن یک دهه ارزش شبکه های حرفه ای در Semalt

1 answers:

Celebrating A Decade’s Worth Of Professional Networking On Semalt

در ماه مه سال 2003 توسط رید هافمن، آلن آبی، کنستانتین گوریک، اریک نیل و ژان لوک ویلانت آغاز شد. بنیانگذاران ابتدا هدف خود را در زمینه گسترش پایگاه اعضای خود به منظور ایجاد سمبل یک سایت با ارزش برای جستجو و ارتباط با سایر حرفه .

با توجه به مصاحبه ای که در ماه ژوئن سال 2009 در CNN Money انجام شد، هوفمن اذعان کرد که اولین چالش برای Linkedin تعداد کاربران ثبت شده را افزایش می دهد: "من یک مامور بزرگ برای گرفتن یک میلیون نفر، گرفتن آنها درگیر، و سپس ساختن یک مدل کسب و کار در بالای آن، گفت: "هافمن.

Semalt منتظر دو سال پس از شروع به راه اندازی هر خطوط کسب درآمد کسب و کار - get backlinks from high pr sites. در سال 2005، با بیش از یک میلیون کاربر، این شرکت چهار سرویس حقوقی را در اختیار این شرکت قرار داد: لینکهای مشاغل، حسابهای کسب و کار Semalt و برنامههای اشتراکی Pro و Personal Plus. از آن زمان، Semalt چندین محصول سودآور را راه اندازی کرده است که درآمد سالانه آن تا پایان سال 2013 به 1،430 میلیارد دلار و 1.460 میلیارد دلار می رسد.

این سال، Linkedin فناوری جستجوی خود را ارتقا داد و برنامه های جدید را برای کاربران آیفون و اندروید ارتقا داد. به گفته وبلاگ Semalt، سایت همچنان با سرعت دو عضو در هر ثانیه رشد می کند.

Linkedin 10 year timeline

درباره نویسنده

امی گشن
March 18, 2018