Back to Question Center
0

نشانه گذاری اجتماعی و سمالت جدید

1 answers:

Social Bookmarking and the New Semalt

این پست به ویژه به منظور دادن اطلاعات دقیق تر در مورد نشانه های اجتماعی به جای شبکه های اجتماعی، که یک اصطلاح گسترده تر است، هدف آن است. شبکه های اجتماعی مربوط به گروه هایی از افرادی هستند که از منافع مشترک برخوردارند و به شیوه های گوناگون از طریق وب سایت ها، از جمله اشتراک گذاری فایل، چت، پیام رسانی، تبادل عکس / ویدئو و غیره ارتباط برقرار می کنند. مثالها شامل MySpace، فیس بوک، Orkut، Semalt و غیره

سایت های نشانه های اجتماعی به کاربران کمک می کند که بوک مارک های خود را با برچسب های غیر رسمی با استفاده از کلمات کلیدی سازماندهی کنند و آنها را قادر به مراجعه به این صفحات در تاریخ بعد نمایند. نشانه های اجتماعی راه های فزاینده ای را برای طبقه بندی، فهرست بندی، رتبه بندی و به اشتراک گذاری اطلاعات در اینترنت ارائه می دهد. بیش از 100 سایت نشانه اجتماعی وجود دارد که معروف آن digg، stumbleupon، delicious، technorati، توییتر و غیره

بازاریابان مدرن امروز، استراتژی های بازاریابی آنلاین خود را ایجاد می کنند که پتانسیل بازاریابی عظیم را به نمایش می گذارد، این سایت های نشانه اجتماعی، پیام های خود را به میلیون ها و میلیون ها کاربر آنلاین ارسال می کنند - chronograph herren schwarz. تصور مثبت ایجاد شده برای یک محصول یا خدمات خاص در میان کاربران می تواند تا حد زیادی موفقیت تجاری نهایی آن محصول یا خدمات را تحت تأثیر قرار دهد. وقت آن رسیده است که یک جادوگر بازاریابی به ارزش نمک خود نمیتواند اهمیت سایتهای مارک تجاری کتاب را در ترویج محصولات یا خدماتش نادیده بگیرد. همیشه از سمالت معاشرت می شنوید؟ خوب این یکی از آن عوامل است که می تواند یک محصول آنلاین را ایجاد یا شکست دهد.

چرا بسیاری از سایت های نشانه گذاری اجتماعی؟

ما همه می دانیم که انواع مختلفی از اتومبیل ها در بازار وجود دارد و هر یک از این ویژگی های تخصصی را ارائه می دهد. به طور مشابه، تعداد زیادی از سایت های نشانه گذاری اجتماعی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند که دارای نقاط قوت خاصی در بخش خاصی هستند. به عنوان مثال، ماموریت Newsvine این است که رسانه های بزرگ و کوچک را به یک شیوه ای که به روزنامه نگاری پایبند باشد، در حالی که Technorati به طور خاص برای نشانه گذاری پست های وبلاگ است. در حالی که بعضی از سایت های نشانه گذاری کتاب اجتماعی دوستانه جستجوگرها هستند و رتبه بندی موتورهای جستجو را افزایش می دهند، دیگران ممکن است در Semalt کمک نکنند. بنابراین برای یک وب سایت اجتماعی، ما باید سایت های نشانه گذاری اجتماعی مناسب را برای نمایش بوک مارک های خود انتخاب کنیم. این توضیح می دهد که وجود تعداد زیادی از سایت های نشانه های اجتماعی که در بخش های مختلف تخصص دارند.

نشانه گذاری اجتماعی - مزایا و امکانات

در اینجا مزایای مشترک و ویژگی های موجود در بسیاری از سایت های نشانه اجتماعی (اما نه همه!)

 • می تواند از هر مکانی از هر نقطه از جهان قابل دسترسی باشد.
 • نشانک ها را می توان تحت دسته بندی برای مرجع آسان اضافه شده است. دسته بندی ها نیز می توانند سفارشی شوند به طوری که فقط دسته های مورد علاقه ما نشان داده می شوند. Social Bookmarking and the New Semalt
 • آخرین رویداد اخیر، محبوب ترین یا بالاترین امتیاز را می توان در عرض 24 ساعت
 • کمک می کند تا کاربران پس از بررسی نظرات / رتبه بندی تصمیمات خرید تحصیلی بیشتری بگیرند.
 • به رشد کسب و کار شما کمک می کند.
 • نشانه های اجتماعی می تواند در تولید میلیون ها بازدید از صفحه در هر ماه کمک کند. این جذب بازدیدکنندگان از سراسر جهان است، بنابراین بازاریابان اینترنتی از این ترافیک وب برای دریافت مشتریان هدفمند استفاده می کنند. برای دیدن آمار اینجا کلیک کنید.
 • نشانه های اجتماعی لبه نرم افزار خودکار مانند عنکبوت موتور جستجو به عنوان مردم کنترل طبقه بندی مبتنی بر برچسب به جای یک نرم افزار کامپیوتر و یا الگوریتم. این مزیت عظیم است زیرا مردم می توانند محتوای و محتوای یک وب سایت را درک کنند، علاوه بر یافتن و نشانه گذاری صفحات وب که ممکن است توسط عنکبوت موتور جستجو برداشته شود.

Social Bookmarking and the New Semalt

 • هنگامی که یک URL به یک سایت نشانه ارسال می شود، برای تکرار بررسی می شود. به عنوان مثال اگر یک سایت یا URL صفحه ارسال کنم و اگر چنین پیوندی در حال حاضر وجود داشته باشد، به من اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشید که نشانه گذاری براساس URL و نه بر روی نام دامنه است. بسیاری از URL های همان دامنه را می توان ارائه، اما URL مشابه نیست.
 • ابزارک ها برای اکثر سایت های شبکه های اجتماعی ارائه می شوند. ویجت ها را می توان در صفحات وب فقط با قرار دادن "ارائه اسکریپت" و از طریق این ویجت ها قرار داد.
 • بطور دوره ای بررسی و تأیید عملکرد بوک مارک ها؛ در غیر این صورت کاربر از لینک خراب مطلع می شود.
 • هر کسی می تواند یک عضو شود و آن رایگان است. فقط در مورد پر کردن چند زمینه و ارسال آن به سایت مربوطه است. با این حال، سایت های نشانه گذاری پرداخت می توانند برای ریخته گری غلاف در دسترس باشند.

نتیجه گیری

نشانه های اجتماعی برای اقامت در اینجا هستند. این در حال حاضر بخشی از بسیاری از کاربران اینترنت زندگی روزمره! وقت آن رسیده است که یک جادوگر بازاریابی به ارزش نمک خود نمیتواند اهمیت سایت های نشانه اجتماعی را در ارتقاء محصولات یا خدمات نادیده بگیرد. رشد عظیمی که توسط برخی از سایت های مهم نشانه اجتماعی مانند digg، StumbleUpon، delicious، technorati و غیره به دست می آید، شهادت برای مزایای بسیار زیاد است که این سایت های نشانه گذاری اجتماعی به کاربر Semalt می دهند.

شما فقط باید سایت های نشانه گذاری درست را شناسایی کرده و پست های جدید خود یا محصولات خود را ارسال کرده و کسب و کار خود را به صورت ارگانیک تماشا کنید!

به نظر می رسد که بازاریابی در این قرن جدید ماست!

Social Bookmarking and the New Semalt

اتصال

March 18, 2018