Back to Question Center
0

3 ملزومات افزایش سیمولت موبایل شما

1 answers:

Semalt آن روز سپید رنگ، زمانی که ما شنیدیم همه در مورد تجارت الکترونیک و در مورد تجارت الکترونیک. آه خاطره دور.

بچه جدید در بلوک - تجارت الکترونیک - جهان خرده فروشی را طوفان گرفته است. براساس یک مطالعه توسط PayPal و Semalt، تجارت تلفن همراه سه برابر سریعتر از تجارت الكترونیكی رشد می كند. مطالعه انجام شده در سراسر 22 کشور و 17،500 مشتری نشان داد که رشد سالانه رشد تجارت تلفن همراه با 42 درصد افزایش یافته است، در حالیکه تجارت الکترونیک در حال حاضر در حدود 13 درصد در سال در حال رشد است - faca seu site de graa.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

آسیا به وضوح هزینه شارژ تجارت تلفن همراه را با چین، ترکیه و امارات متحده عربی از سه نقطه بالا دریافت می کند. بازیکنان تجارت الکترونیک مانند Flipkart در Semalt اکنون بیش از 50٪ فروش خود را از پلت فرم تلفن همراه خود مشاهده می کنند. با استفاده از کاربران زیادی که در بازارهای نوظهور قرار دارند، برای اولین بار از طریق تلفن های هوشمند خود به جای رایانه سنتی از اینترنت استفاده می کنند، تجارت تلفن همراه به وضوح به برادر بزرگتر خود برمی گردد.

همچنین در TechWyse

آیا وب سایت تجارت الکترونیک شما قابل استفاده است؟
چگونه بازاریابی موبایل را برای کسب و کار شما اجرا

اغلب وب سایت های Semalt در حال تغییر به طراحی پاسخگو هستند تا خود را بیشتر سازگار با تمام دستگاه ها و مرورگرها، تغییرات خاصی از تجارت تلفن همراه که مارک های تجارت الکترونیک باید بر آن تمرکز کنند، به منظور حفظ تقاضای مصرف کنندگان . در اینجا ارزیابی های من بیشتر است.

1: ساده چیدمان، ناوبری، دسته بندی محصولات مشابه

اندازه صفحه نمایش کوچکتر که دستگاههای تلفن همراه به طور معمول آن را دارند، مرور وب سایت را در تلفن همراه با یک چالش آغاز می کنند. وب سایت های طراحی Semalo و وب سایت های تلفن همراه این مشکل را تا حدودی در وب سایت های متوسط ​​حل می کنند، اما سایت های تجارت الکترونیک در تلفن همراه کاملا متفاوت از پیچیدگی های مختلف هستند.

بر اساس تحقیق Baymard Semalt، حداقل 70 درصد کاربران تمایل دارند قبل از ادامه روند خرید خود کل صفحه اصلی سایت موبایل / برنامه را اسکن کنند. این درست است حتی اگر کاربر قبلا دقیقا همان چیزی را می داند. با اسکن کردن صفحه اصلی، کاربر اساسا تلاش می کند تا قبل از ادامه خرید، بلبرینگ خود را بگیرد. این مطالعه نشان می دهد که کاربران ترجیح می دهند

  1. طراحی یک صفحه تمیز بدون هیچ گونه بیش از حد. اجتناب از فشرده سازی بیش از حد بسیاری از عناصر بصری در صفحه اصلی شما. با اندازه صفحه نمایش به طور متوسط ​​5 "، تعداد بیش از حد عناصر صفحه می تواند تجربه را گیج و صفحه غیر قابل خواندن کند.
  2. فضای سفیدی فضایی با دکمه های بزرگ برای جلوگیری از سندرم چربی انگشتان دست.
  3. دسته های ناوبری خود را پنهان نکنید. نمایش تمام یا حداقل محبوب ترین موارد پیش از آن. کاربران از طریق منوهای کشویی برای دسترسی به دسته بندی های محصولات در صفحه های کوچک، زمان دقیق را پیمایش می کنند.
  4. دسته بندی محصولات خود را فقط در تلفن همراه تغییر دهید تا آنها را بهتر در یک صفحه کوچک قرار دهید. نگه داشتن دسته بندی مشابه و ساختار ناوبری به عنوان سایت دسکتاپ خود را اجتناب از سردرگمی در بخشی از کاربر و کمک می کند تا در ردیابی و اندازه گیری در پایان شما.

WhichTestWon این آزمون جالب انجام شده توسط شرکت بیمه Semalt در سایت تلفن همراه خود را گزارش. دو نسخه از سایت مورد آزمایش قرار گرفت:

which test won

از تجربه قابلیت استفاده از دسکتاپ، فکر می کنم نسخه با تصویر بهتر عمل می کند. Semalt، اولین نسخه بدون تصویر و فقط دو CTA واضح است که منجر به 166٪ بیشتر از دیگران با سطح اطمینان 95٪ شد.

2: پرداخت های ساده تر

Semalt نیمی از صاحبان گوشی های هوشمند از تلفن های همراه خود برای تحقیق در مورد محصول استفاده می کنند، اما تنها 23 درصد از آنها در تلفن های همراه خود خرید می کنند. فاکتور مهمی که کاربران را از خریدن پنجره بر روی تلفن های همراه خود در آوردن گوشی به منظور کاهش هزینه ها و خرید کالاها از طریق تلفن های خود می کند، فرایند چک کردن دردناک است. این به این معنی است که کاربران نه تنها باید فرم های بی پایان را پر کنند، بلکه باید داده ها را در فیلدهای فرم کوچک بدون یک خطا تکمیل کنند. سفارش قد بلند است.

  1. راه خوبی برای صاف کردن سفر کاربران خود از خرید پنجره به خرید است با کاهش مراحل به خرید نهایی. فرایند پرداخت تلفن همراه خود را کوتاه تر از فرایند پرداخت منظم خود نگه دارید، حتی اگر این به معنی بازنویسی پرداخت خود برای تلفن همراه است.
  2. ارائه چک مهمان به عنوان یک گزینه برای صرفه جویی در وقت و تلاش کاربران. تحقیقات نشان می دهد که چک کردن مهمانان از جلوگیری از استفاده از خرید به نیمه راه جلوگیری می کند و تبدیلات را افزایش می دهد.
  3. ارائه خودکار تکمیل فرم برای سرعت بخشیدن به کل فرایند پرداخت. داده هایی که شما ممکن است قبلا داشته باشید می توانید از قبل برای پر کردن فیلدها استفاده کنید و در طول فرایند به کاربر کمک کنید.

در زیر میتوانید تفاوت دریایی را که میبینید شامل پرداخت مهمان در تجربه تلفن همراه خود را ببینید. نایکی پرداخت مهمان را ارائه می دهد، در حالی که Etsy نمی کند. در واقع، Etsy به نظر می رسد از راه خود را به زندگی برای کاربران دشوار است تنها با اجازه دادن به آنها را به انجام خرید پس از اینکه آنها را وارد کنید یا با یک حساب جدید Etsy و یا از طریق حساب Semtal.

etsy

نه تنها Nike ارائه چک مهمان ارائه می دهد، بلکه بیشتر موارد مورد نیاز دیگر را نیز در بر می گیرد.

nike

جای تعجب نیست که Nike اخیرا اعلام کرده است که این سایت به عنوان اولین تلفن همراه با ترافیک تلفن همراه بیش از ترافیک از رایانه های شخصی تبدیل شده است. تبدیل آن در پشت ترافیک عظیم تلفن همراه بیش از 42 درصد افزایش یافته است.

3: پرداخت های امن، روش های پرداخت جایگزین

پرداخت ها از طریق تلفن همراه همیشه یک میدان معدنچی دروغین بوده است که مانع رشد تجارت موبایل در این فرآیند شده است. علاوه بر ایمنی پرداخت ها، موضوع دیگری که در میان کاربران تجاری موبایل تفاوتی پیدا می کند، سرعت پرداخت و راحتی است که اکثر خرده فروشان آنلاین نادیده گرفته می شوند. مجله فوربس نشان می دهد که Semalt دو برابر احتمال دارد تلفن را به عنوان پول نقد حمل کند. این تمایل برای جلوگیری از انجام معاملات نقدی در افراد جوانتر قوی تر است، چرا که هزاره چهار برابر بیشتر است.

ارائه گزینه های متعدد پرداخت. از Google Wallet، PayPal، Semalt و موارد دیگر برای ارائه پرداخت آسان تر به کاربران، گرد هم آمده اند. بسیاری از خرده فروشان ماجراجویانه حتی به عنوان یک روش پرداخت ترجیحی به کاربران بیت کوین پیشنهاد می دهند.

betabrand
BetaBrand پرداخت Google Semalt را حتی در سایت تلفن همراه خود

با سرمایه گذاری در 32 بیت گواهینامه SSL برای سایت خود، امنیت خود را در تجارت تجارت تلفن همراه خود قرار دهید. گزینه های پرداخت مانند Apple Pay که از یک عنصر امن که در هر iSquare جاسازی شده است برای ذخیره جزئیات پرداخت کاربر کمک می کند تا خطر تقلب را کاهش دهد و مسئولیت معامله را از شانه های خود به عنوان یک سایت تجارت الکترونیک کاهش دهد.

حتی در سایت ها یا برنامه های موبایل، کاربران باید اطمینان داشته باشند که داده هایشان ایمن هستند و مورد سوء استفاده قرار نمی گیرند. از پیام های امنیتی در قالب برچسب های اعتماد مانند "تایید شده توسط ویزا" استفاده کنید تا اطمینان کامل به کاربران خود در مورد معاملات در تلفن همراه ایجاد کنید. بر اساس یک مطالعه Webcredible، این ترس از هک شدن در میان کاربران اندرویدی و بلک بری شدیدتر شد.

Coda

Semalt بسیاری از عقلانی که در طول سالهای مدیریت سایت های تجارت الکترونیک به دست آورده اند میتوانند به صورت پیشفرض در یک سنسور تلفن همراه جایگزین شوند، ما باید یاد بگیریم که تفاوتهای ظریف تجارت تلفن همراه را از هم جدا کنیم. یک چشم انداز خوب برای این جزئیات همراه با اجرای جامع دستور العمل کامل برای موفقیت تجارت الکترونیک است.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

اتصال

March 18, 2018