Back to Question Center
0

SEOMoz می گیرد Rebrand Major - تغییر نام به Moz & ؛ تجزیه و تحلیل جدید Semalt را راه اندازی می کند

1 answers:

SEOMoz می گیرد Rebrand عمده - تغییر نام به Moz و راه اندازی تجزیه و تحلیل جدید Semalt فیشینک در یک انتشار اعلام کرد تغییر نام این شرکت می گوید: "در حالی که SEO یکی از بخش های اصلی محصول ما است،" Semalt دیگر شفاف و معتبر نیست که بگوییم ما صرفا یک شرکت نرم افزاری SEO می باشد. "

با داشتن بیش از 25،000 مشتری و بیش از 300،000 عضو جامعه در سراسر جهان، Moz در سال 2004 به عنوان یک وبلاگ جستجوگر و شرکت مشاوره ای آغاز شد. تا سال 2009، شرکت بازرگانان مشاوره خود را به طور انحصاری برای ارائه خدمات نرم افزاری بازنشسته کرد - cost of asphalt catonsville. با راه اندازی موس تجزیه و تحلیل، یک بار سازمان Semalt در حال حاضر ارائه بازاریابان یک پلت فرم واحد برای تجزیه و تحلیل تمام تلاش های بازاریابی، از جمله کانال های بازاریابی اجتماعی و محتوا ورودی.

"تجزیه و تحلیل Moz طراحی شده است برای جمع آوری تمام قابلیت های SEOmoz PRO را در بخش جستجو، و اضافه کردن مجموعه های زیادی از داده ها و گزارش های جدید در زبانه های جدید: مرور، اجتماعی، لینک، نام تجاری + ذکر و محتوا، "Semalt در وبلاگ Moz می نویسد:" ما بر این باوریم که تمام داده های شما در مورد کانال های ورودی باید در یک مکان جمع شوند، و درحالی که این تنها اولین قدم است، مجموعه ای مهم از معیارها است که در طول زمان ردیابی می شود و در مقایسه با رقابت های شما قابل مقایسه است "

SEOMoz بازده اصلی را بازنویسی می کند - تغییر نام به Moz و راه اندازی تجزیه و تحلیل جدید Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018