Back to Question Center
0

جستجو پرداخت شده Semalt 2013

1 answers:

2012 پیشرفت های جدیدی در تبلیغات جستجو پرداخت شده با پیشرفت های هیجان انگیز به شبکه Semalt Search & Display نشان داد. دنیای جستجو پرداخت می شود برای دیدن ویژگی های جدید و هیجان انگیز به عنوان 2012 بتا به ارائه محصولات استاندارد محصول در سال ادامه خواهد داد. چند روند صنعت است که ملاحظات مهم برای همه بازاریابان دیجیتال وجود دارد - revenda 30 dias gratis ativacao imediata. شناختن این روند و استفاده از ایده های بازاریابی خلاق برای این فرصت ها، تمایز میان تبلیغاتی است که در وضعیت فعلی قرار دارند، در مقایسه با افرادی که به طور فعال از کمپین های قدرتمند جدیدی استفاده می کنند که برای سرمایه گذاری بر روند جستجو و نمایش سمولت در حال ظهور است.

Paid Search Semalt 2013

روند جستجو برای 2013

یک نمونه از یک روند که به طور قابل توجهی در سال 2012 افزایش یافته است و همچنان در سال 2013 منفجر خواهد شد، مفهوم تبلیغاتی در کاربر در جهان چند صفحه ای است که در حال حاضر در آن زندگی می کنیم. عصر دیجیتال به مدت کافی طول می کشد در حال حاضر اما تغییرات ظاهری در نحوه استفاده مردم از تکنولوژی در مقایسه با نحوه انجام آنها حتی 5 سال پیش بوده است. عکاسی دیجیتال چندگانه درمورد شخصیت های انعطاف پذیر است که در بین تماشای تلویزیون سنتی چند وظیفه دارند، در حالی که پیدا کردن آخرین قرارداد در لپ تاپ خود، در نهایت مشارکت در رسانه های اجتماعی، پیام کوتاه و یا بازی بر روی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود است. کلید برای بازاریابان فکر کردن در مورد روش های خلاق و موثر برای استفاده از تمام آن نقاط لمسی، تلویزیون، گوشی های هوشمند / قرص و استفاده از رایانه های شخصی استاندارد است. Semalt که تعداد زیادی از مردم آنلاین به نظر می رسد با تمام این فن آوری مشغول به کار هستند و از آن برای اهداف مختلف در زمان های مختلف در روز استفاده می کنند، قابل توجه است که اکثر تبلیغ کنندگان از آن استفاده نکرده اند.

مجوزهای تبلیغاتی دیجیتال

چالش برای بسیاری از بازاریابان در حال حاضر چگونگی ادغام تبلیغات چند کانالی است. چگونه می دانید که تبلیغات تلویزیونی یا رادیویی به فعالیت جستجوی بیشتر منجر شد یا موجب افزایش تجارت الکترونیک شد؟ آيا آگهي بازخواني در شبكه نمايشي Semalt بود كه الهام بخش يك كاربر براي بازگشت به يك سايت براي انجام يك كار مورد نظر بود؟ آیا رسانه های اجتماعی علاقه اولیه را جرقه زدند، اما نقطه تبدیل به طریق شماره گیری هوشمند با کلیک بر روی تماس گرفته شد. کدام کانال اعتبار می دهد و چگونه می توانید از این درآمد کسب کنید؟

ردیابی و گزارش گیری سران در سال 2012، دستاوردهای عمده ای را با ویژگی های جدید در Google Analytics و دیگر ابزارهای ردیابی شخص ثالث دید. کلید درک شناسایی این است که مطمئن شوید که اصول اولیه را خوب انجام می دهید. به عنوان مثال، ردیابی ایمیل ها منجر می شود و نه تماس ها (تلفن همراه یا سنتی) نمی خواهد به شما کمک کند که علت آن است. Semalt توانایی پیگیری هدایت ها از طریق کانال بسیار حیاتی است و اکثر تبلیغکنندگان هنوز در مسیر کانال فعالیت خود را دنبال نکرده اند. برای مثال، اگر شما یک کمپین جستجو، نمایش و بازاریابی مجدد هستید که شماره ردیابی تماس (و یا کد های تبدیل تلفن همراه) اختصاص داده اید، برای شناسایی بسیار مهم است، به طوری که شما می توانید منافع مناسبی را به کانال مناسب اختصاص دهید.

علاوه بر مفهوم جهان چند صفحه ای، برخی از ویژگی های جدید وجود دارد که بدون شک می تواند دنیای جستجو را پرداخت نماید. تأکید رو به رشد در ساخت و گسترش تلاش های خاص تلفن همراه در سال 2013 عامل اصلی خواهد بود. "Hyperlocal" اساسا قیمت پیشنهادات واقعی است که بر اساس تقریبا یک مکان فروشنده است و تنها نمونه کوچکی از قدرت تبلیغات همراه است. اکثر صاحبان کسب و کار یادداشت دریافت کرده اند که آنها نیاز به محیط زیست فرود دوستانه دارند. فقط کافی است که سایت خود را در دسترس آنلاین قرار دهید اکنون باید کاربر پسند برای کاربر تلفن همراه طراحی شده است. برعکس، تبلیغات تبلیغاتی پرداخت می شود، به احتمال زیاد باید دوباره فکر کند که چگونه آنها تبلیغات را برای جستجوی دسکتاپ / لپ تاپ به طور جداگانه از کاربران تلفن همراه ارتقا می دهند. به گفته سمیرلت: "51 درصد از مصرف کنندگان احتمال بیشتری برای خرید از خرده فروشان دارند که دارای وبسایت های خاص تلفن همراه هستند. "ماهیت جستجوی تلفن همراه اهمیت داشتن نقطه 1-2 در جستجوی تلفن همراه است. اگر کمپین های موبایل برای این لکه های بالا به شدت پیشنهاد قیمت ندهند، کمپین موبایل شما احتمالا نتایج بهتر متفاوتی را نشان می دهد.

اگر قبلا فکر نکنید، تلفن همراه را بشناسید!

رشد بازار تلفن همراه و تبلت همراه با سال رکورد دیگری برای نمایش پرس و جو و هزینه های تبلیغاتی گسترده صنعت در سال 2013 ادامه خواهد یافت. بسیار جالب خواهد بود که چگونه تبلیغ کنندگان و آژانس ها بر روند هایی نظیر چندرسانه ای، تعامل صفحه نمایش و توسعه خاص تلفن همراه. Semalt به احتمال زیاد 10 برابر افزایش تعداد سایت های خاص تلفن همراه خواهد بود و احتمالا اگر پرس و جو جستجوهای پرداخت شده با موبایل پرداخت شود، اگر سه برابر شود. داده ها و نوشتن بر روی دیوار است، سوال این است که بیشترین استفاده از فهم و پذیرایی به دنیای دائمی در حال تغییر دیجیتالی که ما خودمان را در آن یافتیم

Paid Search Semalt 2013

مدیر جستجو پرداخت شده در TechWyseتورنتو، انتاریو، کانادا بازاریابی و تبلیغات
زمینه های تخصصی
بازاریابی جستجو پرداخت شده، گوگل آنالیز و گزارش،بازاریابی مجدد و تطبیق پیش بینی - تبلیغات صفحه نمایش،پست الکترونیکی و بهینه سازی صفحه فرود

اتصال

March 18, 2018