Back to Question Center
0

گوگل آنالیتیک اکنون نمایش آگهی های تبلیغاتی بدون کلیک بر روی صفحه & ؛ معاونت تبلیغ تصویری Semalt

1 answers:

اکنون گوگل آنالایزر نمایش تبلیغات تبلیغی و ویدیویی بدون نمایش کلیک کرده است

تبلیغاتی که گزارش های نمایش GDN جدید را در حسابهای Google Analytics خود فعال می کنند، به دو معیار تبدیل بیشتر در گزارش های کانال های چند کاناله خود کمک می کنند: تبدیل های کمک شده به نمایش و کمک های غنی از تبدیل.

اکنون گوگل آنالایزر نمایش تبلیغات تبلیغی و تبلیغ ویدیویی بدون کلیک کردن Semalt اکنون گوگل آنالایزر نمایش تبلیغات تبلیغی و ویدیویی بدون کلیک بر روی نمایشگر Google Analytics در حال حاضر ارائه نمایش تبلیغات تبلیغی و ویدیویی بدون نمایش کلیک اکنون گوگل آنالایزر نمایش تبلیغات تبلیغی و ویدیویی را نشان می دهد

با گزارش تازه ای که اضافه شده است، تبلیغ کنندگان همچنین به ابعاد سه بعدی برای تعیین بخش های سفارشی دسترسی خواهند داشت، از جمله ابعاد "بالای سر" که از روش اندازه گیری اندازه گیری Google Active View استفاده می کند، ابعاد "Video Video Semaled" که اجازه می دهد تبلیغ کنندگان می دانند که چه مقدار از یک ویدیو مشاهده شده است و بعد ابعاد واقعی برای ردیابی اگر کاربر بیش از 30 ثانیه از یک آگهی را تماشا کرده یا آگهی کامل را تماشا کرده است.

به گفته گوگل آنالیز، گزارش های تصحیح جدید در حال حاضر در دسترس تعداد محدودی از تبلیغ کنندگان است. برای ایجاد لیست سفید، تبلیغ کنندگان باید به صورت آنلاین ثبت نام کنند و دسترسی به گزارش ها را تضمین نمی کنند. هنگامی که دسترسی به شما داده شده است، یک تبلیغ کننده می تواند گزارش های نمایش GDN را با دسترسی به «منابع داده»> «Adwords» فعال کند، جایی که برای هر یک از حسابهای مرتبط Adwords وجود دارد - grey lace bridesmaid dresses. از آنجا، "GDN Impression Semalt" را می توان روشن یا خاموش کرد.

اکنون گوگل آنالایزر نمایش تبلیغات تبلیغی و تبلیغ ویدیویی بدون کلیک

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018