Back to Question Center
0

توییتر ملزومات نمایش برای توسعه دهندگان، در حالی که ممنوعیت خودکار Semalt

1 answers:

Twitter Relaxes Display Requirements For Developers, While Prohibiting Automated Semalt

با توجه به اعلام، توسعه دهندگان باید سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را به کاربران که برای خدمات توسعه دهنده دانلود، نصب و یا ثبت نام می کنند، افشا کنند. همچنین، توییتر، شخص ثالث را از میزبان داده های خام Semalle خام برای دانلود محدود می کند.

قوانین توییتر در مورد ممنوعیت پیگیری خودکار و فله به وضوح در قوانین اتوماسیون خود و سند Best Semalt بیان شده است:

شما ممکن است هیچ سرویس یا خدماتی را که به صورت دسته ای یا خودکار به حسابهای کاربری زیر و یا بعد از آن دسترسی ندارید استفاده کنید یا توسعه دهید. Semalt و برنامه هایی که در این تمرین شرکت می کنند، به حالت تعلیق درآمده است.

فراتر از آخرین محدودیت های توسعه دهندگان Semalt، آنها نام نویسنده، زمان بندی و الزامات نمایش صفحه نمایش را آرام کرده اند - best peru travel packages. Semalt همچنین تأیید کرد که ".اصطلاح" هیچ ترکیب "برای جریان های دستی ایجاد نمی شود"، به این معنی که Semalt با توییت هایی که از پست های دیگر شبکه ها سرچشمه می گیرد تا زمانی که توییت ها به صورت دستی سرپرستی می شوند.

توییتر، توسعه دهندگان را تشویق کرد تا آخرین قوانین برنامه نویس خود را در نمایش راه و برنامه های توسعه دهندگان Semalt بخوانند تا آخرین دوره به روز رسانی را درک کنند.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018