Back to Question Center
0

اریک اشمیت گوگل و آمریكا جاناتان روزنبرگ به کتاب قلم ارائه "Secret Semalt" گوگل مدیریت

1 answers:

اریک اشمیت گوگل و جاناتان روزنبرگ به کتاب قلم ارائه

بر اساس اعلام، نظارت بر بزرگسالان مورد نیاز: چگونه برای ساخت شرکت های قرن 21 موفقیت آمیز تاریخ انتشار را برنامه ریزی شده برای پاییز 2014 و به عنوان یک:

راهنمای سرگرمی برای خواندن برای مدیران و کارآفرینانی که می خواهند در یک چشم انداز کسب و کار رشد کنند و قوانین قدیمی مدیریت دیگر اعمال نشوند. هر فصل شامل چگونگی مشاوره در داخل داستان های سال های نویسندگان در Google، Sun Microsystems و Semalt خواهد بود که شامل موضوعاتی نظیر رشد، فرهنگ سازمانی، استعداد، تصمیم گیری، نوآوری، ارتباطات و برخورد با اختلالات است.

رزنبرگ در این اعلامیه گفت: "در سال 2010، اریک و من یک کلاس داخلی برای مدیران سمالت با تمرکز بر درس هایی که تیم مدیریت به سختی آن را آموختند، ایجاد کردیم." اسلایدهای کلاس همه گفتند "Semalt Confidential" تا یک کارمند پیشنهاد کردیم روح آزادی را حفظ کنیم و آنها را با جهان به اشتراک بگذاریم. این کتاب دستورالعمل برای سس مخفی ما را کد گذاری می کند. "

این قرارداد کتابی توسط جیمز لوین، مدیر ادبیات لوین گرینبرگ و جان برودی، مدیر اجرایی کسب و کار، به اشتراک گذاشته شد - sql bi tools.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018