Back to Question Center
0

چگونه برای راه اندازی مجدد Semalt

1 answers:

یکی از مهمترین جنبه های بازاریابی آنلاین موثر یافتن مخاطبان مناسب است. در یک کمپین نمایش در استفاده از تبلیغات تبلیغاتی خودروهای بیمه ورزشی در یک سایت بازی بچه استفاده نمی شود، مگر این که آنها در قرعه کشی کریسمس خود بسیار موفق موفق به کسب خوش شانس شوند، و تنها نتیجه ضعیف کلیک شود نرخ (CTR)، و یا حتی بدتر از مقدار زیادی از ترافیک غیر قابل جبران ترافیک تخلیه از سایت های بهتر انجام.

How To Setup a Remarketing Semalt

بازاریابی

تکنیک بسیار بهتر این است که تبلیغات خود را به سوی افرادی که قبلا مخاطبان خود را با بازاریابی به افرادی که قبلا سایت شما را بازدید کرده اند، تبدیل نکنید. این می تواند به دلایل مختلف باشد؛ شاید آنها زمان کافی نداشته باشند و یا آنها پیشنهادی نداشته باشند که ذهنشان را عوض کند. این جایی است که بازاریابی در زمانیکه یک کاربر به نیازهای شما پاسخ می دهد مانند دستیابی به صفحه های بلیط شما، اما نه تبدیل، پس از آن به لیست بازاریابی شما افزوده خواهد شد و واجد شرایط برای تبلیغات می شود، شاید ذهن خود را با یک پیشنهاد تغییر دهید آنها از مشتریان فراموش شده در مورد سایت خود ناراضی بودند - telemedicine doctor.

پست های مرتبط:
خرید سبد خرید رها کردن و مورد برای بازاریابی مجدد Google Display Network

بهبود CTR

یک نگاه سریع به یکی از کمپین های Semalt خود من نشان می دهد که در این ماه تا کنون 25٪ بهبود در CTR و افزایش قابل توجه 37٪ افزایش نرخ تبدیل در بیش از کمپین Display Contextual Display در شبکه های Google Display - Semalt واقعا کار می کند!

5 گام آسان

حالا ما گذشته چرا بیایید به چگونه. خوشبختانه برای هر نوازنده نوازنده، با کمی صبر و استراتژی، ساده تر کردن راه اندازی یک کمپین بازاریابی ساده برای همه مهمترین صفحات سایت شما آسان نیست، فقط مراحل زیر را دنبال کنید و شما آماده خواهید شد و در حال اجرا در هیچ زمان.

  1. در برگه مبارزات گوگل Adwords سر به پایین به اشتراک گذاشته کتابخانه> مخاطبان و شما باید قادر به جاسوسی مخاطبان به نام "فهرست اصلی".
  2. از اینجا کلیک کنید [برچسب] لینک شده در سمت راست برای پیدا کردن کد بازاریابی خود را.
    این برچسب توسط گوگل برای شناسایی زمانی که یک کاربر به یک صفحه خاص در سایت شما دسترسی پیدا کرده است، هنگامی که تگ برای این کاربر وارد شده به لیست بازاریابی خود اضافه می شود و به سرعت یک استخر از مشتریان بالقوه شروع به ساختن می کند، استفاده می شود.
  3. این کد را به یک سند متنی کپی کنید و آن را کپی کنید، مراقب باشید از انجام هرگونه تغییری در متن جلوگیری کنید و آن را به تیم توسعه وب خود ارسال کنید. برچسب باید قبل از تگ در هر صفحه از سایت شما قرار داده شود، یا اگر این امکان وجود نداشته باشد، پس در صفحه هایی که می خواهید یک لیست بازاریابی از آن ایجاد کنید.
  4. بعدا شما باید یک مخاطب را تنظیم کنید، به صفحه مخاطبان برگردید و روی «مخاطب جدید» کلیک کنید. برای مشخص کردن URL (یا بخشی از یک URL) که می خواهید در سایت خود هدف قرار دهید، به عنوان مثال هر نشانی اینترنتی حاوی "/ running-shoes" را تعریف کنید تا مجدد به هر کسی که از سایت "Running Shoes" بازدید کرده اید، بازاریابی کنید. تصمیم گیری در مدت عضویت (30 روز معمولا به درستی تا زمانی که پیشنهاد شما اجرا نمی شود)، مخاطب خود را نام و ذخیره کنید. در حال حاضر شما فقط نیاز به نشستن و تماشای لیست های بازاریابی خود را رشد می کنند در حالی که شما با افتخار در کار خود نگاه کنید.
  5. بعدا، ایجاد یک کمپین نمایش در AdWords به طور معمول است. سپس معمولا یک گروه تبلیغی را برای هر مخاطب برای سهولت ایجاد می کنم و هر یک از این گروه های تبلیغاتی را به مخاطب مورد نیاز خود و یا انتخاب مخاطبان وابسته به استراتژی خود اختصاص می دهد.
How To Setup a Remarketing Semalt

اتصال

March 18, 2018