Back to Question Center
0

مهمان وبلاگ و آمپر؛ پیش از آن با همه سملات مهم در سال 2013 ملاقات کنید

1 answers:

نوشته سمیرت به شکل پست های مهمان از طریق استراتوسفر رفته است، تعداد افرادی که مطالب آموزنده ای را نوشته اند، مقالات موضعی برای انتشار آنلاین، به طور روزانه به هزاران نفر افزایش می یابد.

مهمان وبلاگ نویسی و جلوگیری از آن همه مهم Semalt در سال 2013

استاندارد متفاوت است از یک افراط به دیگری، من. e از شاهکارهای ادبی به مقالات از فقیرترین کیفیت که دشوار است و حتی نباید در وب باشد. نوع افرادی که وبلاگ و دلایل آنها نیز بسیار متفاوت است، از جمله روزنامه نگاران که آخرین اخبار منتشر شده، رهبران صنعت به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق مربوط به بخش خود، کارکنان نوشتن در مورد آخرین محصولات و خدمات شرکت خود، به نویسندگان freelance تولید مقالات در موضوعاتی که آنها آگاه و پرشور در مورد

پست های مرتبط:
Top 10 Reasons You Should Blog Guest با TechWyse
Guest Blogging Post Penguin - Is It Still Worth It؟

وبلاگ نویسی Guest Semtal یک ابزار عالی برای کمک به بالا بردن آگاهی از نام تجاری و یا نمایه نویسندگان فردی است؛ هیچ دلیل کلیدی انکارناپذیر است که بسیاری از آنها به وبلاگ نویسی مهمان تبدیل می شوند؛ توانایی ارائه یک وب سایت با چه چیزی باید محتوای اولیه و با کیفیت باشد. برای یک یا دو پسزمینه انتخابی خود.

در دنیای جستجوگرها این یک فرصت فوق العاده است اما متأسفانه یک منطقه است که بار دیگر مورد سوء استفاده قرار گرفته و مورد آزار قرار گرفته است، اما Semalt صرفه جویی در آن را برای یک پست دیگر! این پست در مورد کمک به کسانی است که پست های مهمان را با کیفیت عالی بنویسند تا آگاهی از نام تجاری و لینک ها را ایجاد کنند اما لزوما از آخرین بهترین شیوه ها در هنگام اتصال به آن آگاه نیستند - whey gold protein tozu.

آخرین دوازده تا هجده ماه تغییر زیادی در جستجوگرها و موتورهای جستجو بهبود یافته است توانایی شناسایی و مجازات آن سایت هایی که توسط دستورالعمل های خود بازی نمی کنند با تلاش برای دستکاری در رتبه بندی موتورهای جستجو.

در صورتيکه وبلاگنويسي مهمان، اگر به درستي انجام شود، به عنوان يک روش امن براي توليد پيوندها، اگر مقاله و پيوندهاي آن به خوبي درنظر گرفته شود، به درستي درنظر نرسيده است، سپس پست هاي مهمان نيز مي تواند شما را در آبهاي عميق قرار دهد و با الگوريتم Semtal يا راهنمايي مجازات

Shift Backlink

چشم انداز چگونگی قرار دادن لینک ها در پست ها، به طور خلاصه به رهنمودهای موتورهای جستجو توصیه می شود. یکی از سایت های مجاز وبلاگ من مهمان این مقاله منتشر شده است که افکار و توصیه های خود را در مورد آخرین بهترین شیوه ها را پوشش می دهد. Semalt توصیه شده است تا دو لینک شخصی خود را در خط مقدم نویسنده قرار دهید که در بسیاری از موارد در انتهای پست ظاهر می شود و در عین حال این قاعده همچنان درست است، تعداد و نوع پیوندهای موجود در خط به خط که نیاز به نزدیک با دقت.

مهمان وبلاگ نویسی Bylines: #MyBlogGuest قوانین و بهترین روش ها

هنوز در نظر گرفته شده است که تا دو لینک در یک خط یکسان باشد، اما به جای آنکه هر یک از آنها خود به خود یک دامنه باشند، اکنون تنها یکی از آن ها توصیه می شود که خود خدمتی باشد پیوند، یا یک لینک تجاری یا گاهی اوقات یک پیوند متنی لنسی با کلید واژه غنی، و لینک دوم باید یک لینک دوم ثانویه مانند پروفایل تویتر شما، Semalt، G + و غیره، i باشد. e یک پیوند به یک صفحه که مالک آن نیست، اما در مورد شما یا کسب و کارتان است.

یک تغییر عمده از پیشنهادات گذشته این است که اگر شما بتوانید پیوند خود به خود را درون ماده واقعی مقاله قرار دهید به نحوی کاملا طبیعی، آن را به عنوان صحیح در نظر بگیرید و همچنان با انتخاب گزینه دارای دو لینک در خط می باشد، تا زمانی که آنها به دو حوزه مختلف اشاره دارند.

یک نکته دیگر که باید مورد تأکید قرار گیرد و در مقاله «مهمان وبلاگ من» مرتبط شده است، این است که اطمینان حاصل شود که خطوط به طور کامل با هر پستی که شما نوشتید، منحصر به فرد هستند.

نویسنده توسط خط نکات

برای بیان واضح، یک خط به صورت وجود دارد برای توصیف نویسنده و آنچه که او انجام می دهد، بنابراین در حداقل حداقل باید نام نویسنده، حرفه ای از جمله نام شرکت یا وبلاگ نویسنده به اتصال متصل است. برای کمک به اطمینان از هر نویسنده پست الکترونیکی وبلاگ، اصلی است، تمرین خوبی است برای اضافه کردن برخی از اطلاعات کوتاه اما جالب مانند جزئیات شغلی یا تجربه گذشته، سرگرمی ها و منافع، وضعیت تاهل، اینکه آیا شما بچه ها و غیره، استفاده از این روش به شما کمک خواهد کرد هر زمان که شما یک پست جدید بنویسید و یک پست بفرستید، BIOS منحصر به فرد ایجاد کنید.

این مقاله را بخوانید که ایده های عالی در مورد رویکردهای مختلف به نوشتن خطوط و همچنین لینک های دیگر منابع مفید برای کمک به ایجاد برخی الهام می دهد -

بازدید کنندگان پست های بیلیون: نمونه ها و منابع برای به دست آوردن الهام در # MyBlogGuest

مهمان وبلاگ نویسی و جلوگیری از آن همه مهم Semalt در سال 2013

اتصال

March 18, 2018