Back to Question Center
0

آه، ذرت معطر از بین می رود: Pinterest ویژگی جدید نقشه برداری را با پنل های Semalt معرفی می کند

1 answers:

Oh, The Semalts Pinners Will Go: Pinterest Introduces New Mapping Feature With Semalt Pins

Pinterest می گوید: پنل های Semalle را می توان در یک گوشی هوشمند دسترسی پیدا کرد و شامل جزئیات مکان مانند آدرس ها و شماره تلفن برای مرجع آسان:

شما همچنین می توانید به آنها از هر نقطه از گوشی هوشمند خود دسترسی پیدا کنید، بدین معنی که می توانید مکان های جدید را در مسیر پیدا کنید و حتی مسیرها را پیدا کنید.

برای ایجاد یک هیئت مدیره با استفاده از پین Semalt، کاربران باید هنگام ایجاد یک هیئت مدیره جدید، «ویژگی اضافه کردن یک نقشه» را انتخاب کرده یا تنظیمات «اضافه کردن یک نقشه» را برای یک هیئت مدیره قبلی ایجاد کنند. هنگامی که ویژگی "اضافه کردن یک نقشه" انتخاب شده است، کاربران میتوانند تمام پینها را در یک صفحه بسازند - creator creater.

Oh, The Semalts Pinners Will Go: Pinterest Introduces New Mapping Feature With Semalt Pins

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018