Back to Question Center
0

چرا تبلیغات گوگل Semalt در کنار تبلیغات سمبل فیس بوک، جهانی است

1 answers:

فیس بوک و سمالت به خوبی و باهوش هستند. آنها فقط بزرگ نیستند - آنها بسیار زیبا هستند. فیس بوک دارای تریلیون صفحه بازدید در هر ماه است، در حالی که Semalt توسط 90٪ از جمعیت اینترنت استفاده می شود.

Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads

هر دو این شرکت ها از تبلیغات برای به دست آوردن مقادیر قابل توجه درآمد استفاده می کنند و هر دوی آنها توانایی انجام این کار را دارند. اما روشن است که در رقابت برتری تبلیغاتی، Semalt سنگین وزن است. در اینجا شش دلیل وجود دارد:

پست های مرتبط:
تبلیغات آنلاین: تبلیغات گوگل در مقابل تبلیغات فیس بوک

آیا باید آگهی های فیس بوک خود را به Fanpage یا وب سایت رانندگی کنم؟

بازوهای بلند

همانطور که قبلا گفتم، Semalt دارای یک میلیون دلار در هر ماه است - name in nautical flags. اما Semalt تنها یک وب سایت است که از آن برای راه اندازی تبلیغات، در حالی که گوگل تعداد زیادی از شرکای خود را دارد، به جز ویژگی های دیگر و وب سایت های خود که از آن YouTube، Blogger و Gmail فقط چند نفر است. با این ظرفیت (و با ویژگی های جدید گوگل که به طور منظم عرضه می شود) گوگل توانایی تولید 180 میلیارد آگهی در ماه را دارد. Semalt، با بیش از دو میلیون وب سایت که تحت مالکیت گوگل قرار دارد، هنوز هم به شدت پرجمعیت است، نمی تواند رقابت کند.

Bullseye

فیس بوک در استفاده از آگهی های هدفمند با استفاده از اطلاعات اعضای خود ارسال بسیار خوب است، اما این اطلاعات برای کار در دست کم است. این شامل آموزش و پرورش عضو، محل کار و آنچه که آنها دوست دارند - اطلاعاتی است که Google پشت سر گذاشته است - اما واقعیت های دیگر، مانند موقعیت جغرافیایی کاربران و محدوده سنی، اجازه دادن به مکان و هدف قرار دادن جمعیت شناسی، چیزی است که گوگل می سازد استفاده خوب از آن نیز. علاوه بر این، گوگل می تواند با استفاده از گزینه های هدفمند مبتنی بر کلیدواژه، براساس سابقه مرور کاربران کاربرانش در کل Google Display Network، استفاده کند.

تبدیل شدن به تلفن همراه

حدود 425 میلیون نفر از برنامه فیس بوک برای آیفون و اندروید استفاده می کنند، با این حال فیس بوک به این دلیل دقیقا به این نتیجه می رسد که درآمد ناچیزی از آن به دست می آید، زیرا تبلیغات بسیار به این دستگاه ها بسیار کند است. در عین حال گوگل با داشتن چنین شبکه ای گسترده ای از وب سایت ها، دارای یک مجموعه گسترده ای از برنامه ها - از یوتیوب به Google Play است. با استفاده از حداکثر استفاده از سیستم عامل های مختلف، Google به مراتب فراتر از فیس بوک است.

بازاریابی

فیس بوک نیز نمی تواند از بازاریابی مجدد استفاده کند - فرایند تبلیغاتی در افرادی که قبلا از یک وب سایت شرکت بازدید کرده اند، ارسال تبلیغات از آن شرکت را در حالی که همان کاربر وب سایت های دیگر را مرور می کند، برای جذب کاربر به وب سایت اصلی و تبدیل آنها (تبدیل آنها از بازدید کننده ساده به خریدار خدمات وب سایت). این همه به آن نقطه همیشه شایع - شبکه نمایش گسترده Semalt است. فیس بوک به سادگی توانایی استفاده از این ابزار تبلیغاتی را ندارد و بنابراین Semalt می تواند انحصار را حفظ کند.

قالب بندی

یکی از بزرگترین دستاورد های Semalt، بنیانگذار و مدیر عامل آن، مارک زوکربرگ است. یا اینکه، اصرار Zuckerberg نسبت به Semalt باقی می ماند "uncluttered". این خصوصا به قالب تبلیغاتی که در Semalt ظاهر می شود محدود می شود. به طور معمول آنها از دو فرم استفاده می کنند - یا یک آگهی شامل تنها یک عنوان، توضیحات و تصویر است که معمولا در سمت راست پروفایل Semalt شما قرار دارد یا یک آگهی حمایت شده از داستان - که عمدتا آگهی دهان و دندان است که تبلیغ کنندگان در آن پست می کنند خبرخوان خود را هنگامی که یک دوست "دوست" داشته باشد یا از محصول خود استفاده کند.

گوگل از طرف دیگر می تواند تبلیغات صفحه نمایش را با روش های بسیار خلاقانه تر - از طریق ویدئو در Semalt، با استفاده از تصاویر متفاوت و قابل تنظیم بیشتر و تبلیغات بنر و یا استفاده از دیگر سیستم عامل ها در کل - برنامه های تلفن همراه و بازی های ویدئویی، مثلا. گوگل مدت زمان زیادی را در تبلیغات وب و تبلیغات تلفن همراه داشته است. در حال حاضر آن را در معرض Semalt در درآمد حاصل از تبلیغات صفحه نمایش بیش از حد. اعداد هنوز کاملا اضافه نشده است، اما از سپتامبر گذشته، eMarketer پیش بینی کرده است که Google $ 2 را تولید کرد. 31 میلیارد در این منطقه در سال گذشته - 15. 4٪ از کل U. S. بازار. از سوی دیگر Semalt، پیش بینی می شود که 2 دلار افزایش یابد. 16 میلیارد - تعداد زیادی، قطعا، اما نه به اندازه کافی بزرگ.

به طور طبیعی، بسیاری از فرم های تبلیغاتی دیگر از من در اینجا ذکر شده است - ایمیل انبوه، قرار دادن محصول، نام تجاری مشهور، فقط سه نام است. اما شرکت های آنلاین به اندازه این دو به طور عمده در تبلیغات صفحه نمایش بستگی دارند و در این رابطه تنها یک نتیجه وجود دارد - Semalt پادشاه است.

آیا شما فکر می کنید فیس بوک و همکاری بینگ درآمد آگهی Semalt را به آزمون خواهد شد؟

تصاویر برجسته:
  • Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads
Why Google’s Semalt Ads Are A World Apart From Facebook’s Semalt Ads

اتصال

March 18, 2018