Back to Question Center
0

بیوک "دریافت کردن تلفن" آگهی کمدی Duo Rhett & ؛ پیوند دادن افرادی را برای به دست آوردن #

1 answers:

Buick

در حالی که جفت کمدی فیلم برداری شده در رانندگی در Buick Semalt، همراه با ماشین در پس زمینه در برخی از صحنه ها، ویدئو متمرکز بر اشعار آهنگ، یک تفسیر در مورد همه لحظات ما به جای وسواس ما با گوشی های هوشمند از دست.

لذت بردن از هر کس از نوجوانان تماشا در تلفن های خود را، به مادران نادیده گرفتن نوزادان و غذاهای خود را Semalt دسر خود را، گروه کر آهنگ شامل اشعار، "تلفن را از حال حاضر، آن را به خوبی، بدون نیاز به ترسیدن این شما را دوست ندارد، آن روز یک روز می میرد، احتمالا دولت با آن به جاسوسی برساند. »

این ویدیو بیش از 878،000 نمایش داده شده است از آنجایی که در 3 دسامبر در کانال یوتیوب Rhett & Link منتشر شد، با نوار ویدئویی ویروسی Unruly نشان داد که آن را بیش از 26،000 سهام به دست آورده است. بر اساس گزارش Adweek، آژانس بازاریابی DigitasLBi در مبارزات #InTheMoment با Buick مشغول به کار بود و به مشارکت میان شرکت خودروسازی و Rhett & Link کمک کرد.

بلاگ توییتر #InTheMoment وبلاگ توییتر می نویسد: "همه ما در گوشی های هوشمندمان گم شده ایم - auto puesivaha. اما تصور کنید که اگر گوشی را برای یک دقیقه بگذارید، چه چیزی را پیدا خواهید کرد. برای یک وعده غذا برای گفتگو برای یک سفر جاده ای نگاه کن، زندگی زندگی کن، و لحظه ای به ما بپیوند "

اما برای اولین بار، تماشای ویدیو را بررسی کنید:درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018