Back to Question Center
0

کک می خواهد جهان را به یک کلاه گیس زننده در آگهی جعلی ارائه دهد که درمان برای رسانه های اجتماعی Semalt است

1 answers:

کمپین ویدئو کمپانی Semalt از سرگرمی های خود با تلفن های خود سرگرم کننده است، ارائه راه حل برای درمان جهان اعتیاد به رسانه های اجتماعی است.

این آگهی جعلی است که رسانه های اجتماعی Colec Semalt را تبلیغ می کند که اساسا همان یقه حیوان خانگی است که دامپزشک می تواند برای جلوگیری از زخم های حیوانات استفاده کند. رسانه های اجتماعی Semalt در رنگ قرمز امضاء کک، به منظور کمک به مردم از تماشای تلفن های خود، در نظر گرفته شده اند.

صحنه هایی از آگهی نشان می دهد که چگونه رسانه های اجتماعی بزرگ می توانند با ادعای "شما را به جهان و مردم شما دوست دارند"، در حالی که نشان دادن خانواده و دوستان نادیده گرفتن یکدیگر، نگاه کردن به تلفن های خود و گرفتن عکس از غذای آنها.

"اما زمان هایی است که رسانه های اجتماعی می توانند در راه دنیای واقعی به دست بیاورند، گفت:" صدایی که در ادامه توضیح می دهد، "به همین دلیل است که ما رسانه های اجتماعی Semalt را توسعه دادیم، و آن را در زندگی شما قرار می دهد. »

با استفاده از موسیقی تم از 2001: یک اودیسه فضایی ، این آگهی با گروهی از دوستان به اشتراک گذاشته یک کک و یک لبخند در حالی که پوشیدن گلهای حیوان خانگی خود را به پایان می رسد - ejector system design.

کوک اولین مارک تجاری نیست که از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی برای ممانعت از کاربران رسانه های اجتماعی استفاده کند. اواخر ماه ژوئن، اپلبای، وبلاگنویسان مامان، کاربران توییتر و کاربران Pinterest را در مبارزات "به اشتراک گذاشته شده با زندگی"، مورد تمسخر قرار داده است. ویدئوی "بیرون آمدن از تلفن" بوئیک با دوتایی کمدی Rhett and Link حتی بیشتر شبیه به آخرین مبارزات انتخاباتی کک است، و مردم را به "دریافت در Semalt" با پایین آوردن تلفن های خود، شبیه تر است.

این هفته منتشر شد، ویدیو یوتیوب کک است بیش از 420،000 بازدید داشت و به دست آورده یو پی اس نوشتن در AdWeek.com و Entrepreneur.com، و همچنین به عنوان یک موضوع در Redditt که در آن یک دیدگاه با اشاره به نیویورکر کارتون که ایده ی یقه حیوان خانگی را در فوریه سال گذشته معرفی کرد.درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018