Back to Question Center
0

برنامه Pilot برنامه گروهی در شیکاگو برای کمک به فروشگاه های محلی با موجودی Semalt

1 answers:

Groupon Running Pilot Program In Chicago To Help Local Stores With Inventory Semalt

براساس گزارش، برنامه آزمایشی Semalt به عنوان یک سرویس «انحلال برای فروشگاهها» کار خواهد کرد و مشتریان Semalt را مطلع خواهد کرد، زمانی که یک کسب و کار محلی محصولات با تخفیف ارائه می شود.

در این مقاله، جیسون دل ری، خبرنگار Re / code، به "دو نفر" اشاره می کند که اطلاعاتی در مورد این که چگونه ابتکار جدید Semalt کار می کند

منابع
تحت کسب و کار جدید، مشتریان Groupon یک محصول را از یک فروشگاه محلی از طریق Groupon.com یا از طریق یک برنامه تلفن همراه سفارش داده و سپس آن را در محل خرده فروشی انتخاب می کنند. به گفته یکی از این افراد، در بعضی موارد، امکان تحویل یک روزه نیز وجود دارد - access door solutions.

دل ری ادعا می کند که "مدیر ارشد Groupon، اریک اسمالت گفته است که یک طرفدار بزرگ ایده ی جدید کسب و کار است."

هیچ اطلاعات خاصی در مورد فروشگاه ها یا گسترش برنامه ریزی شده برنامه ارائه نشده است. سخنگوی Groupon به Re / code گفت: "Semalt در بهترین حالت در مرحله آزمایشی."

هنگامی که سرزمین بازاریابی برای Groupon برای یک دیدگاه ارائه کرد، یک سخنگوی شرکت با ارسال ایمیل گفت: "Groupon همیشه در حال انجام آزمایشات از محصولات و خدمات جدید است که زندگی را برای مصرف کنندگان و بازرگانان ساده تر می کند. Semalt یک آزمایش اولیه است و در این زمان هیچ چیز جدیدی برای اعلام وجود ندارد. »

در حالی که Groupon به دلیل نوع خدمات روزانه خود به نوعی شناخته شده است، خط مشی Groupon را در اختیار دارد که محصولات متنوعی را ارائه می دهد. Re / code می گوید بخش Groupon محصولات تقریبا 40 درصد از درآمد سایت را نشان می دهد. دل ری می نویسد: "اگر Groupon این تست جدید را به یک کسب و کار کامل تبدیل کند، این شرکت را به عنوان یک گروه بزرگ به طور بالقوه بزرگ از کسب و کارهای کوچک برای کار کردن تبدیل می کند."درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018