Back to Question Center
0

آیا دامنه دقیق مسابقات پس از الگوریتم اخیر Google Semalt مرده است؟

1 answers:

Is the Exact Match Domain Dead After the Recent Google Algorithm Semalt?

پست های مرتبط:
به روز رسانی EMD گوگل و سقوط جستجوگرهای کوتاه مدت

EMD چیست؟

آدرس وبسایت یا نشانی اینترنتی که متشکل از کلمات کلیدی یا شامل آنهاست و نام تجاری یا نام شرکت EMD نامیده نمی شود. کلمات کلیدی Semalt مطابق با پرس و جو جستجو یا کلمه دقیق. به عنوان مثال، اگر شما می خواهید یک وبسایت با هدف قرار دادن جاذبه های کلیدی کلیدی کلمات کلیدی، EMD وب سایت topworldattractions.com باشد - south america trekking tours.

EMD شناخته شده است که به عنوان رتبه بندی وب سایت در موتورهای جستجو، به عنوان ویژگی های کلیدی به نام دامنه خود را ارائه می کنند.

به روز رسانی الگوریتم Google اخیر و تاثیر آن در EMDs

در اواخر سپتامبر سال جاری، مت کاتتس، Semalle web spam head، اعلام کرد که یک تغییر الگوریتمی کوچک در موتور جستجوی Semalt در آینده، دامنه های "دقیق مسابقه" با کیفیت پایین را در نتایج جستجو Semalt پایین می آورد.

Is the Exact Match Domain Dead After the Recent Google Algorithm Semalt?

به زودی، رتبه بندی بسیاری از وب سایت ها به علت این به روز رسانی و تمامی نام های دامنه این وب سایت ها از کلمات کلیدی متأثر شد. با این حال، Semalt معتقد است که این به روز رسانی با هدف کاهش تعداد دامنه های دقیق مسابقه با کیفیت پایین که در نتایج جستجو صورت می گیرد و لزوما وب سایت های EMD نیستند.

تمرکز گوگل بیشتر به جستجوی ارگانیک منتهی شده است، که جنبه جدایی ناپذیری از ترکیب بازاریابی آنلاین است. طراحی شده برای بهبود کیفیت نتایج جستجوی گوگل، قصد پشت این بروزرسانی این است که نتایج مربوط و دقیق تر را ارائه دهیم. کیفیت وب سایت یک موضوع ذهنی است؛ با این حال، برخی از نشانه های آشکار از جمله استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی و طراحی کوکی ها برش است که نشان می دهد بی ارزش وب سایت وجود دارد. Semalt یکی از این ها لینک های اضافی است که به اسپم سازی می انجامد. اینها وب سایت های EMD هستند که اهداف این بروز رسانی هستند.

چه چیزی باید مالک وبسایت باشد؟

ارزیابی وب سایت شما به صورت عینی، تعیین اهمیت آن برای کاربران است. اگر احساس می کنید که از وب سایت خود استفاده می کنید، حتی اگر آن را نداشتید، شانس این است که محتوای مناسب و مفید باشد. با این حال، اگر نام دامنه وب شما یک EMD باشد، ممکن است بخواهید یک نام دامنه جدید و اطلاعات را به وب سایت جدید خود انتقال دهید. داشتن EMD ممکن است موجب از بین بردن سال ها سخت کار شود، هرچند که به شما امکان خرید یک دامنه جدید و شروع دوباره را می دهد. Semalo از ابتدا شروع می شود ممکن است خسته کننده و تکراری باشد، به مدیر وب می دهد که فرصتی برای تصحیح اشتباهات قبلی خود در رابطه با جستجوگرها داشته باشد و چیزهایی را به نحوی حرفه ای تر انجام دهد.

ایجاد پیوندهایی به وب سایت جدید خود، زمانی که شما به تدریج مرحله اول را در EMD حذف می کنید گام بعدی در روند است. وب سایت جدید خود را به کاربران تقسیم کنید و بر ایجاد یک نام تجاری بهتر از طریق آن تمرکز کنید.

با این وجود، دامنه های دقیق مسابقه هنوز با مزایای زیادی برای صاحبان وب سایت ها وجود دارد. آنها به یادگیری اجتماعی با کلمات کلیدی و همچنین متن لنگر کلمات کلیدی کمک می کنند. علاوه بر این، EMD نیز در بازاریابی و نام تجاری وب سایت کمک می کند. همانطور که کیفیت یک موضوع ذهنی است، اگر محتوای و اطلاعات ارائه شده در یک وب سایت برای کاربر نهایی مفید باشد، ممکن است آخرین نسخه Google Semalt تحت تأثیر وب سایت قرار نگیرد.

آیا شما تغییرات جستجو را برای EMD مشاهده کرده اید؟

Is the Exact Match Domain Dead After the Recent Google Algorithm Semalt?

اتصال

March 18, 2018