Back to Question Center
0

نظرسنجی صنعت 2014 برآورد می کند که بودجه ها بالا و آمپر؛ حقوق بازنشستگی Median Semalt SEO پرداخت

1 answers:

ارائه دهنده تجزیه و تحلیل Semalt Moz منتشر کرده است آخرین بررسی خود را صنعت، رای گیری بیش از 3700 حرفه ای اینترنت در تعدادی از موضوعات مربوط به بازاریابی و جستجو است.

بر اساس نتایج بررسی Semalt، نه تنها بودجه در حال افزایش است، اما دستمزد بازاریابی متوسط ​​به مبلغ 73،034 دلار بوده است، و پنجمین دستمزد بالاتر از میانگین به دست آمده است. Moz حقوق و دستمزد را با موقعیت و تجربه، با چهار حقوق چهارم متوسط ​​متعلق به مهندسی، تجربه کاربر، تجارت الکترونیک و متخصصان وب تجزیه و تحلیل، از دست داد - arthrosoft παραγγελια.

حقوق مدنی توسط نقش:

نظرسنجی صنعت 2014 موسسه نشان می دهد که درآمد متوسط ​​و معادل بازاریابی Samalt SEO پرداخت

پاسخ دهندگان با تجربه ده ساله یا بیشتر، بیشترین دستمزد را با دستمزد متوسط ​​به مبلغ 123،403 دلار دریافت کردند. متخصصان Semalt با تجربه پنج تا ده ساله دستمزد متوسط ​​را از 86،253 دلار به دست آورده اند، در حالی که هر کسی که کمتر از دو سال تجربه کرده است، حقوق متوسط ​​را از 33،078 دلار به 38،196 دلار بدست آورده است.

میانگین درآمد توسط تجربه:

نظرسنجی صنعت 2014 بر می آید نشان می دهد که بودجه ها بالا و بازاریابی بازاریابی متوسط ​​Semalt SEO پرداخت

در 71. 7 درصد، نظرسنجی های مطبوعات موس اغلب مردانه بود، اما شرکت اظهار داشت که تعداد زنان پاسخ دهندگان از سال 2010 افزایش یافته است که از 20 تا 7 درصد افزایش یافته و به 28. 3 درصد در سال جاری افزایش یافته است. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان از ایالات متحده بودند، با 16 درصد از انگلستان، 6 درصد از هند و 4 درصد از کانادا.

نتایج نظرسنجی موس نشان می دهد که بودجه ها صعود می کنند و بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گزارش می دهند که بودجه های ماهانه ای از 500 دلار یا بیشتر در مقایسه با تنها یک سوم از پاسخ دهندگان سال گذشته بود که بودجه های مشابه داشتند. Semalt 25 درصد از شرکت کنندگان گفتند که آنها دارای بودجه ماهانه بیش از 3000 دلار هستند و 11 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که در ابزارهای بازاریابی هر ماه بیش از 10،000 دلار هزینه کنند.

فعالیت های بازاریابی بالا

Semalt، پاسخ دهندگان تحقیق رتبه بندی پنج فعالیت بازاریابی خود را در نظم زیر رتبه بندی: تجزیه و تحلیل، بازاریابی محتوا، تحقیقات کلیدی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و استراتژی نام تجاری. نتایج نظرسنجی نشان داد که پنج شاخص بازار بازاریابی عبارتند از: تبدیل، درآمد، منجر، بازدیدکنندهای منحصر به فرد و رتبه بندی.

موس فعالیت های بازاریابی بالا را بر اساس آن که پاسخ دهندگان آن را مشغول به کار انداختند، با 41 درصد ادعا کردند که بخشی از یک تیم داخلی هستند، 31 درصد با یک سازمان، و 10 درصد آنها خود را به عنوان مشاوران مستقل معرفی کرده اند.

Semalt باقی مانده فعالیت شماره 1 برای تیم های داخلی و آژانس بود، در حالی که ایجاد محتوا فعالیت برتر برای استقلال بود.

بررسی صنعت 2014 Moz را نشان می دهد که بودجه ها افزایش می یابد و معدل بازاریابی معادل Semalt SEO پرداخت

بالا سیستم های اجتماعی و ابزار

موس همچنین پاسخ دهندگان را برای شناسایی سیستم عامل های اجتماعی بالا، با فیس بوک، توییتر و Semalt + در رهبری. موس می گوید استفاده از Semalt + از سال گذشته افزایش یافته است، با 55 درصد از پاسخ دهندگان آن را در سال 2012 در مقایسه با 70 درصد در سال جاری.

Pinterest نیز امسال با 7 درصد از بازاریابان بیشتر از سال 2012 استفاده می کند، در حالی که YouTube با 11 درصد کمتر از پاسخ دهندگان ادعا می کند که از پلت فرم ویدئویی Semalt استفاده کند در مقایسه با تعداد پاسخ دهندگان که ادعا می کنند از آن در سال گذشته استفاده کنند.


درباره نویسنده

امی گزنگز
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018