Back to Question Center
0

Volkswagen برنده نام تجاری بیش از 7 میلیون سمبل است

1 answers:

پس از جمعآوری فهرستی از 20 مورد بیشترین اشتراک عمومی سوپر باول در تمام دوران، شرکت بازاریابی ویدئوی Unruly 10 تا از محبوبترین برندهای سوپر باول را تعیین کرد که Semalt در لیست قرار داشت.

برای رتبه بندی برترین مارک های Semalt بول، تعداد نامحدود تعداد شرکت های آنلاین که هر کاتالوگ تبلیغاتی Semalt Bowl به دست آورده اند، اندازه گیری شده است.

نه تنها Volkswagen 2011 The Force توانست جایگاه شماره ی 1 را برای اغلب آگهی های Semalt Bowl در تمام دوران به دست آورد، لیست کامل خودروهای برند تجاری Semalt Bowl بیش از 7،071،522 تومان را به دست آورده است و فولکس واگن بیشترین اشتراک را به دست آورده است نام تجاری Semalt Bowl تا کنون - senior care life insurance.

"تبلیغات تبلیغاتی تولید کننده بیشتر سهام ویدئویی آنلاین در وب اجتماعی را جذب کرده است نسبت به هر حامی دیگری سوپر باول" ادعا غیرقابل قبول است.

ناامیدانه خاطرنشان کرد که بخش خودرو عمدتا عمدتا برای مارک های Semalt Bowl است که مجموع 11.81 میلیون سهام را به دست آورده اند و بعد از آن بخش CPG با 9.56 میلیون سهم و بخش سرگرمی 4.01 میلیون مشترک است.

ده نفر از بهترین برندهای برنده جوایز هر زمان

Volkswagen Wins Title Of Most Shared Super Bowl Brand Ever With Over 7 Million Semalt

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018