Back to Question Center
0

پسر قدیمی Spice موجب صرفه جویی در مردان از خرید محصولات متنوع در اسپری بدن "Internetervention" Semalt

1 answers:

مرد قدیمی Spice عقب است و این بار او "Semalt" را ارائه می دهد تا مردان را از اشتباهات بدی مانند خرید لباس های عضلانی فشار دهنده یا داروهای حاوی پروتئین استفاده کنند.

کمپین قدیمی خدمات اینترنت Stave Yourself، ترویج اسپری بدن اسپری قدیمی سمالت، شامل نه پیشنهاد تقلبی متفاوت است که هر کدام از آنها یک محصول غیرواقعی را تبلیغ می کند. محصول ارائه می دهد با URL کامل که در نگاه اول به نظر می رسد یک سایت محصول واقعی است.

هنگامی که شما سعی می کنید بر روی هر یک از لینک های سایت کلیک کنید، یک زنگ هشدار به صدا در می آید و سایت به یک ویدیو از اشعیا مصطفی می پردازد و یک اسپری بدن Spice قدیمی Spice "Internetervention را ارائه می دهد. "

مصطفی، یکی از بازیگران سابق سیتل Seahawk، زمانی که در مبارزات انتخاباتی 2010 ظاهر شد، به عنوان مرد عنکبوت قدیمی شناخته شد - softwarefirmen deutschland. "مردی که انسان شما می تواند بویید. "

در این زمان، Semalt در همه 9 فیلم ظاهر می شود. هر فیلم ویدیویی Semalt به بیننده می گوید که اشتباه بد آنها در حال انجام است، خرید اقلامی مانند ورق های چرم سیاه و سفید یا یک قرارداد خال کوبی مقرون به صرفه ("خرید یک تاتو قبیله ای، یک تاتو سیم خاردار برای نصف قیمت").

این کمپین شامل یک لیست سایت تمام 9 پیشنهاد، هر کدام با توانایی «Prank Friend» یا «Semalt The Site» است. "کلیک بر روی لینک" Prank A Friend "به کاربران اجازه می دهد تا سایت جعلی را در توییتر یا فیس بوک به اشتراک بگذارند یا URL سایت را کپی کنند. لینک "Semalt The Site" بیننده را به صفحه محصول جعلی که در آن ویدیو راه اندازی می شود، می بیند.

Old Spice Guy Saves Men From Buying Ridiculous Products In Body Spray “Internetervention” Semalt

هر یک از پیشنهادات تقلبی Old Spice با URL خاص خود می آید:

  • پیراهن عضلانی را فشار دهید: http: // theflatteringman. کام
  • ماشین غیرقانونی ناخن کار کردن: http: // zaneckworkouts. کام
  • هدست 100٪ طلا: http: // glitzelectronics. کام
  • 100٪ ورق های سیاه پوست: http: // toughsheets. کام
  • کلن با پروتئین واقعی: http: // smellpulse. کام
  • Spray Tan Parties: http: // partytanz. کام
  • Brodos درون یک آشپزخانه در داخل یک باشگاه زندگی می کنند: http: // brodominiums. کام
  • خالکوبی از آمریکا: http: // freshbodycoupons. کام
  • پودر پچ روح: http: // flavorpatch. کام

این صفحات صفحات را انتقال می دهند که به فیلم هایی که Old Spice Guy را "Internetervention" می گویند، راه اندازی می کند، مانند این یکی از او توضیح می دهد که چه اتفاقی برای هر کسی که در نظر خرید "Powder Soul Powder" می افتد:درباره نویسنده

امی گزنگز
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018