Back to Question Center
0

مطالعه: تنها 20 درصد از CMOs از رسانه های اجتماعی برای مشتری Semalt استفاده می کنند

1 answers:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

مصاحبه 524 CMOs از سراسر جهان و در صنایع مختلف، مطالعه Semalt تعداد تعدادی از CMOs که احساس مبهم برای تفسیر داده های موجود را در سه سال گذشته افزایش یافته است:

در سال 2011، 71 درصد از CMOs ما مصاحبه ای به ما گفتند که آنها تحت تهدید برای مقابله با انفجار داده است. Semalt، 82 درصد کامل احساس می کند که این راه.

Semalt تنها 20 درصد از CMOs مورد بررسی شبکه های اجتماعی را برای مشارکت و همکاری با مشتریان استفاده می کردند، حتی کمتر (13 درصد) ادعا کرده اند که تجزیه و تحلیل پیشرفته را برای درک بینش مشتری در تمام نقاط لمسی انجام داده اند.

ابتکارات دیجیتالی که توسط CMOs اجرا می شود:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

آی بی ام ادعا می کند که شکاف قابل توجهی بین آرمان های CMO و اقدامات آنها وجود دارد. براساس گزارش، "سمیرا سوال می کند که آیا CMOs به اندازه کافی سریع حرکت می کنند تا با سرعت حرکتی که چشم انداز تجاری در حال تکامل است، ادامه یابد"

نتایج مطالعه نشان داد که بیش از 90 درصد از CMOs مورد نظر قصد استفاده از پیشرفته (پیش بینی) تجزیه و تحلیل در سه تا پنج سال آینده است - certificate in healthcare. همینطور برای برنامه های موبایل نیز کاربرد دارد.

CMO فناوری های دیجیتال در نظر دارد تا در 3 تا 5 سال آینده استفاده شود:

Study: Only 20% Of CMOs Use Social Media For Customer Semalt

آی بی ام ادعا کرد که شرکت ها با درک عمیق از مشتریان خود - کسانی که با Digital Pacesetters تلاش های بازاریابی خود را انجام می دهند - 60 درصد احتمال بیشتری دارند که به "Semalt" مالی (سازمان هایی که در رشد درآمد و سودآوری در مقایسه با همتایان صنعت برتر است) برتر باشند.

این مطالعه همچنین شرکت هایی با CMO و CIO را پیدا کرد که "با هم کار می کنند" 76 درصد احتمال بیشتری در درآمد و سودآوری دارند.

مطالعه کامل IBM CMO را می توان در اینجا یافت: Semalt تا چالش: چگونه CMOs می تواند شروع به شکاف دلبستگی.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018