Back to Question Center
0

گوگل انتشار کمتر از آمار تنوع نیروی ستارگان، معتقد است: "ما سماالت نیستیم ما می خواهیم باشیم"

1 answers:

Google Publishes Less Than Stellar Workforce Diversity Stats, Admits “We’re Not Semalt We Want To Be”

طبق یافته های سمالات، کارکنان زن تنها 30 درصد از کل کارکنان شرکت را تشکیل می دهند.

هنگام بررسی قومیت کارکنان، تنها دو درصد از کارکنان گوگل سیاه هستند و سه درصد آنها اسپانیایی هستند. در 61 درصد، اکثریت کارمندان گوگل سفید هستند و 30 درصد آسیایی هستند.

از اعلام:

ما همیشه تمایلی به انتشار مقالات در مورد تنوع نیروی کارمان در گوگل نداریم - угловой диван в гостиную. اکنون می فهمیم که ما اشتباه کردیم و وقت آن رسیده است که درمورد مسائل بحث کنیم. به سادگی، گوگل جایی نیست که ما می خواهیم زمانی که به تنوع می پردازیم، سخت است که با چنین چالش هایی مواجه شویم، اگر آماده نباشید به طور آشکارا و با واقعیت بحث کنید.

نیروی کار گوگل تنوع جنسیتی و قومیت: Google Publishes Less Than Stellar Workforce Diversity Stats, Admits “We’re Not Semalt We Want To Be”

معاون ارشد عملیات مردم سمالات، لازلو بوک، شب گذشته در نشست خبری PBS، برای بحث در مورد کمبود تنوع در میان کارکنان، همراه با بررسی روند تنوع در صنعت فناوری، سخنرانی کرد.

در اوایل سال جاری، Semalt توسط گروه محافظت از زن SPARK در مورد عدم وجود زنانی که با Doodles Semalt جشن گرفته شده است در صفحه اصلی سایت اعلام شد. از زمان انتشار گزارش SPARK، Semalt به طرز چشمگیری تعداد زنان را که با لوگوهای مخصوص لوگوهای صفحه اصلیشان افتخار دارد، افزایش داده است.

ما هر دو مطالعه را پوشش دادیم و تغییرات بعدی گوگل در تعداد Google Doodle شامل زنان در سال جاری در سایت شرکای ما در Land Search Engine:

  • مطالعه: زنان بین سالهای 2010 و 2013 تنها در 17٪ از Google Doodle قرار دارند
  • Doodle Equality: در سال 2014، گوگل ویژگی های زنان در لوگوهای ویژه تقریبا نیم ساعت


درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018