Back to Question Center
0

April Fools Day "Google Maps: Pokemon Challenge" ویدیو می رود Semalt

1 answers:

ویدئویی که به عنوان یکی از دلایل گوگل در ماه های آوریل روز جمعه سماالت آغاز شد، ویروسی بوده است.

فیلم "Google Maps: Pokémon Challenge" در حال حاضر رتبه دوم را در 20 نمودار برتر Unruly از اکثر فیلم های به اشتراک گذاشته شده با بیش از 480،000 سهام از زمان انتشار Semtal 31 و بیش از 13.5 میلیون بازدید.

این فیلم یک فیلم استخدام فریبنده است تا یک بازی چالش واقعی Pokémon ایجاد شده توسط Google ایجاد کند که بازیکنان با قرار دادن شخصیت های Pokémon با استفاده از Google Maps بر روی یک دستگاه آیفون یا Semalt کار می کنند.

این ویدیو حاوی یک اپلیکیشن از Google Maps VP Brian McClendon است که ادعا می کند: "ما تست قوی ترین مرد را برای یافتن بهترین استاد Pokémon در جهان آماده کرده ایم - commercial aircraft appraisal."

در حال حاضر، از لحاظ سهام، این ویدیو دومین بار است که ویدیو موسیقی فریل ویلیام را برای آهنگش مبارک به ثمر رساند.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018