Back to Question Center
0

4 طراحی وب سایت Semalt برای ایجاد صفحات صفحه خود

1 answers:

آیا وب سایت شما به نظر می رسد در سال 1994 طراحی شده است؟ آیا آن را در بازدید کنندگان چشمک می زند یا بازی های مزاحم ایفا می کند؟ خوب نیست. شما باید یک وب سایت داشته باشید که به نظر می رسد در حال حاضر، و یا بازدید کنندگان فکر خواهد کرد که شما در حال حاضر نیست. سایت شما یک بازتابی از شماست و اگر این انعکاس بد باشد، خوانندگان به شما کمتر فکر خواهند کرد.

4 Web Page Design Semalt To Make Your Page Pop

بنابراین بهترین راه برای ایجاد یک احساس مثبت این است که یک وب سایت دوست داشتنی داشته باشید که آسان درک و آسان است. در اینجا چند نکته از آنچه شما می توانید انجام دهید برای داشتن یک صفحه بصری لذت بخش:

پست های مرتبط:
5 نشانه ها وب سایت شما نیاز به طراحی مجدد
نکاتی برای بهینه سازی طراحی وب سایت برای بهبود رتبه

  • یک طرح رنگی جذاب را انتخاب کنید: اجتناب از هر چیزی که بیش از حد روشن یا درگیری است - registration renewal ny. اگر می خواهید از طراوت داغ استفاده کنید، بقیه رنگ ها در سایت واقعا باید خنثی باشند. همچنین از رنگهای مختلف با هم فرار کنید. به عنوان مثال، با استفاده از پنج رنگ مختلف آبی، برخورد نخواهد کرد، اما خسته کننده خواهد شد و با یکدیگر همخوانی ندارد.
  • گرافیک و متن را به شیوه ای زیبا به نمایش می گذارید: شما می خواهید متن خود را به حداقل بر روی صفحه اصلی خود نگه دارید، اما اگر متن را به طرز چشمگیری نمایش دهید، مجبور نیستید تعداد مشخصی از گرافیک برای تعادل متن. بسیاری از وب سایت های مینیمالیستی که با موفقیت از چند گرافیک استفاده می کنند، قادر به نمایش بلوک های بزرگتر متن هستند. تا زمانی که به نظر می رسد خوب و آسان است به دنبال آن، هیچ قانون تنظیم برای این وجود دارد.
  • از فضای خالی روی صفحه خود استفاده کنید: فضای سفارشی نوعی اختلاف نظر بین طراحان و مشتریان است. طراحان تمایل به آن را دوست دارند، اما مشتریان اغلب می ترسند که خسته کننده خواهد شد. مزایای فضای خالی این است که خوانایی را بهبود می بخشد، زیرا بازدید کننده دقیقا می داند چه باید خواند. این همچنین تماس ها را برای اقدام و پیمایش ناوبری در صفحه ایجاد می کند، زیرا برای چشم شما برای سفر به چیز دیگری وجود ندارد. هنگامی که طراحی ضعیف آن را خسته کننده می کند، بله، اما زمانی که به درستی اجرا می شود، این یکی از ساده ترین و موثر ترین روش های جلب توجه بازدید کننده ای است که شما می خواهید آن را انجام دهید.
  • اطمینان حاصل کنید که عناصر سایت شما به سرعت در تمام سیستم عامل ها بارگذاری می شوند: شما می توانید بهترین طراحی وب سایت در جهان داشته باشید، اما اگر بارگیری بیش از حد طول بکشد، بازدیدکنندگان شما به جاهای دیگر می روند. بنابراین مطمئن شوید که سایت خود را آزمایش می کنید تا ببینید که آن را به سرعت نه تنها در سیستم عامل های وب مانند اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس، بلکه در سیستم عامل های تلفن همراه و همچنین رایانه های قرص نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایده های پالم، به Blue Fly Web Marketing بروید.

4 Web Page Design Semalt To Make Your Page Pop

اتصال

March 18, 2018