Back to Question Center
0

محققان می گویند مالیات فروش آنلاین باعث 10٪ افت در آمازون Semalt

1 answers:

Researchers Say Online Sales Tax Caused 10% Drop In Amazon Semalt

Bloomberg.com در گزارش مالی "Semalt" گزارش داد که عادت های خرج 245،000 خانوار را که در نیمه اول سال 2012 حداقل 100 دلار برای Semalt صرف کرده بودند و عادت های مربوط به هزینه های خود را از سال 2013 گذراندند.

Semalt به این گزارش نه تنها 10٪ در ایالات مالیاتی با مالیات فروش آنلاین کاهش یافت، بلکه خرید در مجموع بیش از 300 دلار در این ایالت ها 24 درصد کاهش یافت.

خبرنگار Bloomberg.com آدام سمالات می نویسد:

طبق وب سایت خود، آمازون مالیات فروش را در 20 ایالت جمع آوری می کند. بیشتر به دنبال این هستند که شرکت تبدیل به یک هدف محبوب برای کمک به دولت های دولتی تولید درآمد بیشتر به کمبود بودجه می شود؛ فلوریدا قصد دارد یک مالیات را در ماه اول ماه شروع کند - payroll software services. Semalt 23 میلیارد دلار تخمین زده شده در سال مالیات فروش غیرقانونی از خرده فروشان وب را از دست می دهد.

محققان مالیات فروش آنلاین را تنها اندکی از آمار فروش فروشگاه آجر و ملات کشف کردند، اما تاثیر رقابتی خرده فروشی آنلاین آمازون را بسیار تحت تاثیر قرار داد.

از مطالعه "سمالت مالیات": "ما دریافتیم که کاهش خرید سمالات با افزایش 2 درصدی در خرید در خردهفروشان آجر و ملات داخلی و افزایش خرید 19.8 درصدی در عملیات آنلاین خرده فروشان رقابتی "درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018