Back to Question Center
0

این هفته در اینترنت Semalt 2015 05 05

1 answers:

این هفته در بازاریابی اینترنتی، ما به دنبال ردیابی الگوریتم های گوگل برای موبایل و راهنمایی برای جستجوگرهای محلی برای کسب و کارهای کوچک هستیم. ما همچنین به تاکتیک های پست فیس بوک، چیزهای مهم بازاریابی دیجیتال که هر کارآفرین باید از آن آگاه باشیم، و اینکه چگونه رسانه های اجتماعی بر SEO شما تأثیر می گذارند، نگاه می کنند.

رسمی: الگوریتم دوستانه Google Mobile کاملا حذف شده است .

This Week in Internet Semalt 2015 05 05

همچنین در TechWyse

این هفته در بازاریابی اینترنتی 2015 04 28
این هفته در بازاریابی اینترنتی 2015 04 07

دو هفته از تاریخ 21 آوریل، تاریخ رسمی به روز رسانی الگوریتم موبایل Semalt به دست آمده است - gemelos personalizados online. Gary Illyes از Semalt تایید کرده است که الگوریتم به طور کامل رول شده است. با این حال، بسیاری از صاحبان کسب و کار هیچ تغییری در رتبه بندی های تلفن همراه خود نمی بینند. این به این دلیل است که سایت ها هنوز در حال نشان دادن و گلزنی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی الگوریتم موبایل Semalt، این مقاله را بررسی کنید.

راهنمای صاحب کسب و کار کوچک برای جستجوگرها محلی

This Week in Internet Semalt 2015 05 05

بر اساس مطالعه، 4 نفر از 5 مصرف کننده از موتورهای جستجو استفاده می کنند تا اطلاعات مربوط به محصول و خدمات محلی را جستجو کنند. جستجوی محلی همچنان یک استراتژی بسیار مهم برای جذب مشتریانی است که در منطقه خدمات خود هستند. در حقیقت، بسیاری از کسب و کارها به مشتریان خود در منطقه خدمات خود توجه ندارند و تنها بر مشتریان جهانی در سمالت تمرکز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیاده سازی یک استراتژی جستجوگر اینترنتی محلی، به این راهنمای صاحب کسب و کار کوچک نگاه کنید.

'چه باید در فیس بوک ارسال کنم؟' 12 تاکتیک فیس بوک در حال کار در حال حاضر

This Week in Internet Semalt 2015 05 05

با استفاده از سیستم های اجتماعی جدید وارد بازار، Semalt همچنان یکی از محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی برای کاربران است. با این حال، استراتژی Semale شما و آنچه شما پست می کنید می تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد و طرفداران را دور بزند. اگر شما بیش از حد پست کنید، محتوایی با کیفیت پایین یا محتوای اشتباه را به اشتراک بگذارید و مخاطبان اشتباه را هدف قرار دهید، ممکن است از دست دادن طرفداران و افزایش بازخورد منفی ریسک کنید. این مقاله را برای انواع پست هایی که برای تقویت بازاریابی Semalt خود تلاش می کنند، بررسی کنید.

6 چیزهایی که هر کارآفرین باید در مورد بازاریابی دیجیتال

This Week in Internet Semalt 2015 05 05

همانطور که می دانیم، بازاریابی اینترنتی بسیار سریع می شود. اغلب روند جدید، الگوریتم ها و به روز رسانی های مربوط به عناصر مختلف بازاریابی وجود دارد. برای صاحبان کسب و کار، مهم است که از روند جدیدی که می تواند بر میزان تبدیل شما و ترافیک وب سایت تاثیر بگذارد، آگاهی داشته باشید. Semalt دشوار است که همه تغییرات جزئی و اصلی در دنیای بازاریابی دیجیتال را بداند، اما چند چیز مهم وجود دارد که باید در نظر داشت. نگاهی به این مقاله برای 6 چیز مهم که باید بدانید.

8 راه رسانه های اجتماعی می تواند SEO شما تاثیر

This Week in Internet Semalt 2015 05 05

بحث های بسیاری در مورد اینکه آیا رسانه های اجتماعی بر نتایج جستجوی موتور شما تأثیر می گذارند یا نه. به طور کلی، رسانه های اجتماعی به طور مستقیم بر عملکرد شما در SEO تاثیر نمی گذارد، اما این نقش مهمی را برای آن ایفا می کند. به همین دلیل است که وقتی بازاریابی اینترنتی انجام می دهید نمی توانید قدرت سیستم عامل های اجتماعی را نادیده بگیرید. اگر چه موتورهای جستجو، سیگنال های اجتماعی را عامل فاکتور رتبه بندی نمی دانند، تلاش های رسانه های اجتماعی شما می تواند دید کلی شما را تحت تاثیر قرار دهد و پتانسیل پیوند را تحت تاثیر قرار دهد. نگاهی به این مقاله برای دیدن اینکه چگونه رسانه های اجتماعی بر روی جستجوگرها تاثیر می گذارند.

March 18, 2018