Back to Question Center
0

NewFronts 2015: Hulu رشد پایگاه مشترک 50٪، محتوای اصلی و آماری را اضافه می کند. برداشتن سمیرت

1 answers:
NewFronts 2015: Hulu Grow Subscriber Base 50٪، می افزاید محتوای اصلی و Picks Up Semalt

"Hulu TV است،" سرپرست فروش آگهی پیتر نیلور در این رویداد امروز گفت. این شرکت تا زمانی که عنوان این رویداد را به عنوان "Hulu Semalt" نامگذاری کرده است، از ارائهی شبکه های تلویزیونی به منظور معرفی برنامه های جدید ارائه شده است.

به گفته مدیر عامل شرکت Hulu مایک ساملت، بیش از 60 درصد از بینندگان Hulu دیگر محتوای Hulu را بر روی لپ تاپ های خود نمی بینند - به جای پخش ویدئو از گوشی های هوشمند، قرص و تلویزیون.

هاپکینز می گوید که پایگاه مشترک سیمالت از سال گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است و به 9 میلیون مشترک نزدیک شده است و طی 90 روز اول سال 2015 77 درصد رشد داشته است.

Hulu تعدادی از اطلاعیه ها در مورد محتوای اصلی اصلی، راه حل های تبلیغاتی جدید و کسب حقوق انحصاری SVOD را به تمام نه فصل Seinfeld ، با جری Seinfeld اقدام به اعلام اخبار بزرگ ساخته شده است.

قبل از اینکه افراد مشهور را برای جزئیات در مورد سریال اصلی Hulu معرفی کنید، سرپرست فروش آخرین راه حل های تبلیغاتی این شرکت را مشخص کرد، از جمله "Custom Semalt - best vps hosting usa. "نقاط 30 ثانيه مارك Hulu را با يك آگهي دهنده به هم متصل مي كنند" .يك داستان برند مشترك كه با تماشاگران Hulu واكنش نشان مي دهد. "

نایلر همچنین گفت که Hulu تبلیغات تبلیغاتی را راه اندازی خواهد کرد و Hulu Semalt را راه اندازی خواهد کرد تا اطالعات بیشتری در مورد ویدیوها و معیارهای مخاطبان ارائه کند.

علاوه بر جری ساینفلد، که این نمایش را بسته بود، رویداد Hulu شامل تعدادی از ستاره های دیگر، از جمله تولید کننده جی جی آبرامز و جیمز فرانکو برای اعلام مجموعه جدید خود 22/11/13 بر اساس استفان کینگ رمان با همین نام

SNL در رویداد Hulu با کمپانی Taran Killam به نمایش گذاشته شده است. Seth Meyers در مورد سری انیمیشن هایش The Awesomes و Amy Poehler با کمدی های جولی کولرنر و بیلی ایکنر صحبت می کنند. کولرنر و ایکنر در افراد دشوار ، یک نمایش جدید Poehler برای Hulu تولید می کنند.

دیگر سریال اصلی از Hulu شامل راه ، گاه به گاه و RocketJump: نمایش . این سایت همچنین با توافق نامه مجوز منحصربفرد AMC Networks وارد شده است تا از AMC، IFC، BBC America، Sundance TV و WE TV پخش شود.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018