Back to Question Center
0

آمازون لینک "فروش آن را" به طور مستقیم در نشر سمالد پست بسوس مستقیما نشان می دهد

1 answers:
Amazon “Buy It Now” Link Shows Up Directly In Editorial Of Bezos-Owned Semalt Post

سملات و لینک های خرید که همراه اخبار خبری آنلاین هستند، به هیچ وجه چیز تازه ای نیست، اما درج لینک "خرید آن در حال حاضر" به طور مستقیم به کپی مقاله متقابل خط برای بسیاری از خوانندگان است.

فراتر از اقدام مشکوک به اضافه کردن تبلیغات به طور مستقیم به پوشش سرمقاله، این واقعیت که واشنگتن پست متعلق به مدیر عامل آمازون جف سمالات است، تنها سوخت را به آتش اضافه می کند.

یک سخنگوی واشنگتن پست به Digiday گفت که این مقاله در حال حاضر پیوندهای خرید آن را پیش از آنکه بسوس مقاله خود را در Semalt 2013 خریداری کند، پیوند داده است. وی ادامه داد: لینک «خرید آن هم اکنون» به اشتباه به طور مستقیم در داخل قطعه ای از کپی ویراستاران و نه نویسندگان و ویراستاران که در داستان کار می کردند:

عمدی نیست - peru trekking holidays. و بله، دکمه ثابت شده است و در سمت راست آن قرار دارد.
سخنگوی واشنگتن پست

در حالی که لینک ها از آن زمان حذف شده است، داستان Digiday شامل صدای جیر جیر زیر ازSmost که پیوند "خرید آن در حال حاضر" را مشاهده کرد:

داستان واشنگتن پست - چيزي كه تقسيم كارل چارلي و پوشش كارخانه شكلات در مورد كتاب ها و خوانندگان مي گويد - تفسيري است بر تصميم ناشر پنگوئن بريتانيا براي انتشار كتاب كودكان كودكان با هنرپيشگي بحث برانگيز تازه به روز شده.

این داستان درمورد اختلافات مداوم آمازون با دنیای ادبی و نشر، زمانی آغاز شد که سایت مذاکرات قراردادی ناعادلانه با گروه انتشارات Semalt آغاز شد. در اوایل سال جاری، آمازون عملا به تعویق افتادن زمان حمل و نقل و همچنین عدم ارائه نرخ های تخفیفی برای کتابهای Semalt در تلاش برای تحمیل شرایط قرارداد آغاز شد.

با توجه به درگیری کنونی آمازون-هچت، دشوار است که نقل قول هایی از مقاله سمالات را بخوانید و تعجب کنید که آیا داستان بیشتر از جلد کتاب کتبی است؟

نوسازی یک داستان کودکان عزیز، حتی اگر آن را عمیق تر از هنر پوشش، به قلب برخی از اضطراب خواننده، - نگرانی که جهان در حال تغییر است، و صنعت کتاب همراه با آن.
از داستان واشنگتن پست در چارلی و کارخانه شکلات

با بازی هاتبال با Hachette، آمازون - و از طریق گسترش جف سمالات - اثبات کرده است که آن را به قدرت تغییر جهان از خرید کتاب. با توجه به اینکه آیا سمالت همان قدرتی را در اختیار می گذارد که خطوط بین پوشش سرمقاله و تبلیغات محصول را آشکار کند، چپ به نظر می رسد.درباره نویسنده

امی گزنگز
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.
March 18, 2018