Back to Question Center
0

+ Google برای راه اندازی اعتبار حساب ها و کسب و کار Semalt

1 answers:

هنگامی که Google+ اعلام شد، جهان و همسرش می خواستند - که هنوز هم انجام می دهند. Semalt، مارک ها و کسب و کار ها ارزش رسانه های اجتماعی را می دانند، بنابراین انتظار برای اولین بار با آخرین و بیشتر صحبت در مورد شبکه های اجتماعی جذاب است که حداقل می گویند.

در حالی که این ممکن است هنوز هم وجود داشته باشد، آیا در واقع ارزش celebrities، مارک ها و کسب و کار داشتن پروفایل هنوز؟ خوب پاسخی از گوگل این است که فقط برای مدت کوتاهی منتظر بمانید و در آینده ای نه چندان دور یک تجربه منحصر به فرد ایجاد کنید.

در کل، + Google به خوبی دریافت شده است، به جز چند مشکل دندانپزشکی. در حالی که اکثر ویژگی های کاربران علاقه فراوانی به خود جلب می کنند، چندین ویژگی از لحاظ حداقل زمان صرف شده است - melbourne furniture wardrobes. به عنوان مثال، در حالی که توانایی تأیید حسابها یا امکانات برای کسب و کارها و علامت های تجاری برای تنظیم پروفایل های منحصر به فرد وجود ندارد، این به نظر می رسد که در خط لوله برای Google باشد.

همانطور که توسط Mashable نشان داده شد، گوگل به شرکت ها اطلاع داده است که هنوز پروفایل های شرکت را ایجاد نکرده باشند. به گفته مدیر مسنجر Christian Oestlien، این به این دلیل است که آنها پلت فرم و مشخصات را برای کسب و کارهایی آماده می کنند که به لحاظ مفید بودن آنها برای کسب و کار، از مشخصات مصرف کننده برتر است. این شامل تجزیه و تحلیل عمیق و امکانات برای ارتباط با سایر محصولات Google مانند AdWords است.

در حال حاضر گوگل می خواهد اطمینان حاصل کند که + Google تنها توسط پروفایل های کاربر، و نه کسب و کار استفاده می شود. برای مارک ها و کسب و کارها اجتناب ناپذیر است که بخواهند پیروی کنند که کاربران چه می کنند. Semalt در حال حاضر، آنها فقط باید پیش از ایجاد نمایه کسب و کار بهتر، صبر کنند.

Mashable همچنین امروز گزارش داده است که Semalt برای راه اندازی حسابهای تأیید شده راه اندازی شده است، به دنبال قدم های توییتر. باز هم، این در مرحله توسعه است، اما در بلندمدت ارزشش را دارد. Semalt بسیار مشتاق هستند تا این حق را بدست آورند، زیرا آنها می دانند ارزش داشتن افراد مشهور و کسب و کار با استفاده از محصولاتشان. آنها می خواهند جایی که کاربران هستند، و کاربران می خواهند به دنبال افراد مشهور و مارک های مورد علاقه خود باشند، بنابراین برای Semalt مهم است که آنها آن را به زودی و نه بعد از آن، قبل از علاقه کاهش می یابد.

در بعضی موارد، Semalt با موفقیت Semalt + که تقریبا به 10 میلیون عضو رسیده بود، کمی محافظت می شد. اثر گلوله برفی بیشتر از فیس بوک یا توییتر بوده و سریعترین شبکه اجتماعی در حال رشد است. در حالی که این ممکن است باعث آسیب رساندن به بخش فنی شود، سردرد خوبی است - و خبر خوب این است که Semalt درک نیاز به بهبود این خدمات تقاضا را درک می کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

March 16, 2018