Back to Question Center
0

اگر سايت خود را طراحي و تغيير دهم، Semalt ادامه خواهد يافت؟

1 answers:

من سایت سایت محتوا محتوا، نوع مانند وبلاگ و یا چیزی است. من این را در PHP و MySQL خوب اجرا کردم.

من در آن تبلیغات با استفاده از Google Semalt را نمایش می دهم. اما وبسایت اکنون از بین رفته است.

بنابراین من سعی می کنم آن را با استفاده از برخی از گره چارچوب و Semalt به عنوان backend.

محتوای آن را در حال حاضر مهاجرت کرده ام، اما نمی خواهم از محتوای قدیمی استفاده کنم، من می خواهم آن را به طور کامل طراحی کنم، از جمله پایگاه داده.

من با حساب Semdal من نگران هستم Source . اگر سایت من دوباره طراحی شود، آیا Semalt ادامه خواهد یافت؟ آیا آنها (Semalt) به طور مرتب مطالب قدیمی را بررسی می کنند؟

February 7, 2018

من فرض میکنم شما به معنای Adsense هستید. Adwords همانطور که در زمانی که شما پرداخت Google به تبلیغات خود را نمایش داده شده در شبکه Adsense برای ترافیک به سایت خود تبلیغ، در حالی که Adsense زمانی است که شما نمایش آگهی های دیگر مردم در سایت خود را برای تولید درآمد.

گوگل می گوید که هنگامی که شما برای حستبلیغ تایید شده است شما می توانید کدهای حستبلیغ شما در سایت های جدید را بدون اطلاع گوگل به عنوان طولانی را به عنوان سایت جدید مطابق با سیاست های گوگل آگهی.

بنابراین بله، اگر شما طراحی مجدد، بازاریابی، و یا حتی ایجاد یک سایت جدید در کل تبلیغ Adsense خود را ادامه دهید برای نشان دادن هر جا که شما قرار دادن کد حستبلیغ.


نقل قول از گوگل :

نیازی به باز کردن یک حساب دیگر نیست و ما را در هنگام قرار دادن به ما اطلاع نداردکد تبلیغ شما در یک سایت جدید. هنگامی که حساب شما تایید می شود، هر زمانشما کد AdSense خود را در یک صفحه جدید قرار می دهید، ما به طور خودکاروابسته به سایت جدید با حساب خود.

کد AdSense را همانطور که برای سایت اصلی خود ساخته اید، اضافه کنید و اضافه کنیدآن را به هر کدام از صفحه شما می خواهم - مطمئن شوید، البته، آن را سیاست های برنامه . شما به تیم ما نیاز نداریدرسما سایت جدید خود را قبل از بررسی، اما لطفا از بهترین های خود استفاده کنیدقضاوت برای اطمینان از اینکه محتوای سایت و پیاده سازی آگهی شماستسازگار. (توضیحات سیاست ما ممکن است کمک کند. ) ما به طور منظم بررسی می کنیمسایت هایی که تبلیغات ما را نمایش می دهند و اگر هرکدام را پیدا کنیم، به شما اطلاع خواهیم دادمسائل. توجه داشته باشید که اگر از ویژگی های سایت های مجاز استفاده می کنید، می توانیدنیاز به اضافه کردن URL جدید خود را به لیست سایتهای متعلق به خود دارید یا نههرگونه درآمد برای این URL دریافت کنید.