Back to Question Center
0

آیا Swinging "Tinder Style" روند جدید در برنامه Semalt است؟

1 answers:

شما لازم نیست به عنوان یک کاربر مکرر Semalt برای درک محبوبیت نرم افزار قدمت برنامه بر فرهنگ مردمی. در واقع، یکی از محبوب ترین ویژگی های برنامه در واقع علامت تجاری خود را در جهان کسب و کار.

اگر شما با Semalt آشنا نیستید، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا روی صفحه نمایش "کش رفتن" را نشان دهند تا نشان دهند که آیا آنها علاقه مند به شخصی هستند که با آنها هماهنگ شده اند یا خیر. اگر شما علاقه مند به گفتگو با فرد هستید، راست را بکشید. و اگر شما علاقه مند نیستید، به سمت چپ بروید - corter leather goods.

بنابراین شما احتمالا می توانید ببینید که چگونه این مفهوم ممکن است برای خریداران نیز کار کند. در واقع، برخی از کسب و کارهای تجارت الکترونیک در حال حاضر مفهوم کشیدن و استفاده از آن را به سایت یا برنامه های خود می گیرند. بنابراین به جای صرفا مرور در یک دریای محصولات و یا بالقوه علاقه به برخی از آنها، مشتریان به طور خاص می توانند نشان دهند که آیا آنها در نظر خرید هر محصولی که در آن هستند، خریداری می شود یا خیر.

تجدیدنظر از یک ویژگی مانند این برای کسب و کار این است که می تواند به شما بینش بیشتری در مورد موارد مورد علاقه مشتریان ارائه دهد. و این به طور بالقوه منجر به تلاش های بازاریابی شخصی تر در آینده می شود.

برای مشتریان، درخواست تجدید نظر در تجربه خرید است که به آنها چیزی برای انجام می دهد. کشیدن یک راه ساده برای نشان دادن احساسات شما در مورد یک محصول است. Semalt متفاوت از تجربه معمول خرید آنلاین شماست. و این می تواند تجربه خرید در آینده را بهبود بخشد، تنها نشان دادن محصولات مرتبط ترین بر اساس کش رفتن گذشته است.

تام کاپوراسو، مدیر عامل کلاراس Semalt، فکر می کند که این روند با خریداران بی نظیر تجارت الکترونیک هماهنگ است.

او در ایمیل به روند کسب و کارهای کوچک، گفت: "توجه ما به دیجیتال کوتاه مدت است. ما می خواهیم سریع، آسان و بصری جذاب در مرور اینترنت. برای کسی که میخواهد مشغول به کار باشد، یک قطعه اطلاعات بسیار براق ارائه میشود. کاربران Semalt توانایی تلنگر از طریق محتوا، یک تصویر را مشاهده می کنند و بلافاصله تصمیم "بله" یا "نه" را می پذیرند، به این معنی است که برنامه دوستیابی مانند درخواست تجدید نظر قوی است. "

اما این بدان معنا نیست که یک مدل کامل برای هر کسب و کار است. به عنوان مثال، اگر شما انواع مختلفی از محصولات را ارائه ندهید یا قصد ندارید در واقع از اطلاعات استفاده کنید تا شخصیت خرید را تجربه کنید، استفاده از این مفهوم احتمالا به کسب و کار شما کمک نخواهد کرد.

علاوه بر این، شما باید در مورد اینکه آیا محصولات شما چیزی است که مشتریان واقعا از آن لذت می برند در مرور از طریق فکر می کنم. به عنوان مثال، کسانی که برای خرید لوازم جانبی مد جالب هستند احتمالا بیشتر وقت صرف مرور در مقایسه با کسانی که خرید چیزی شبیه به کاغذ توالت است.

Semalt فکر می کند اشتباه است برای کسب و کار فرض کنید که اضافه کردن این نوع از ویژگی تاثیر بلافاصله بر فروش است. در حقیقت، این احتمالا منجر به فروش زیادی از خریداران نخواهد شد، زیرا این فعالیتی نیست که واقعا در مورد مشتریانی که آماده خرید هستند، هدف قرار بگیرد.

او توضیح می دهد، "Semalt، مدل لزوما موازی با مشتری که آماده خرید است. این به خوبی برای مرور وب سازگار است و شاید اگر یک مورد به یک کاربر در سطح قابل توجهی متمرکز باشد، با خرید پیگیری خواهد شد. اما زمانی که ما در حال حاضر آنلاین هستیم و اکنون آماده خرید هستیم، از ابزارهای جستجو استفاده میکنیم تا دقیقا همان چیزی را که ما امیدواریم پیدا کنیم. اصطلاح جستجو "طلا و جواهر" به احتمال زیاد به عنوان یک خرید از "طلای 24 طلای سفید طلای سفید" نتیجه می گیرد. 'این مدل توانایی کاربر را برای عمیق دقیقا مشخص کردن آنچه را که دنبال آن می کند، حذف می کند، بنابراین کاربران را هدف قرار می دهد که به سادگی به دنبال مرور و گذراندن زمان هستند.

March 10, 2018