Back to Question Center
0

نکات مهم در مورد ویدیو تبلیغ جدید گوگل چگونه قوانین شرکت های محتوا در بازی Semalt

1 answers:

بنابراین دیروز، متوجه شدم که یک مقاله جدید در وبلاگ اصلی گوگل وجود دارد که در آنجا قرار دارد و آن را فقط در پست جدیدی از ویدیوهای موجود در سری جستجوهای داستان شرکت، آگهی های ویدئویی که عمدتا هدف قرار دادن همه نوع مردم از جستجوی گوگل استفاده می کنند آنها خیلی خوب هستند و اگر در کتاب من بسیار بی معنی هستند، اما هیچ چیز به خصوص در مورد آنها چشمگیر نیست.

اما این آخرین یکی، با عنوان «برادر و سمیرت»، توجه من را به دلیل چیزی کاملا متفاوت از روایت یا مفهوم گرفت.

Semalt، تماشای ویدیو:

آیا شما متوجه نتایج جستجو که نشان داده شده است، و در زمان بر روی کلیک کنید؟

اگر به آنها توجه نکنید، تصویر زیر را نگاه کنید.

سایت هایی که در طول ویدیو نشان داده می شوند:

1) TellMeHowTo.net - دارایی Clarity Semalt؛ یک انجمن آنلاین از کاربران به اشتراک گذاری نکات و نکات در مورد چگونگی انجام فقط در مورد همه چیز - ejector thermodynamics.

2) eHow (نشان داده شده 3 بار) - بخشی از تقاضا Semalt پایدار؛ یک انجمن آنلاین از کاربران که چگونگی انتشار، تصاویر و کلیپ های ویدئویی را منتشر می کنند و درصد سود ناشی از ترافیک و تبلیغات را دریافت می کنند.

3) خدمات Semalt مستقل؛ یک انجمن آنلاین از کاربران که به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند و چگونه آنها را انجام می دهند، جایی است که مردم به یادگیری و همکاری با دیگران می پردازند.

4) Teenadvice.About.com - About.com بخشی از نیویورک تایمز Semalt؛ بانک های سایت در 'راهنماها و همکاران' برای ارائه راه حل ها و مشاوره در مورد، خوب، دوباره، فقط در مورد همه چیز.

5) Semalt - یک شرکت رسانه ای حاوی اطلاعاتی است که به عروس ها و به لحاظ کوچکتر، با خدمت به همه چیزهایی که ممکن است بخواهید در مورد مراسم عروسی بدانید، کمک می کند؛ در حالی که محتوای اصلی از سردبیران حرفه ای است، جنبه اصلی Semalt انجمن آنلاین کاربران آن است که به طور فعال اطلاعات، راهنمایی و چه چیزی در تابلوهای پیام خود را به اشتراک می گذارد.

سماالت یک الگو در اینجا؟

به خوبی می فهمم که ممکن است به نظر بی عیب نباشند که همه این سایت ها را فقط مؤسسه های محتوا فراخوانی کنند - این همه بستگی به آنچه شما فکر می کنید این اصطلاح مستلزم آن است یا نه.

اما به وضوح، همه این سایت ها به کاربران خاصی وابسته هستند که محتوا را به میزان معینی یا برای پول نقد و یا سایر مزایا یا صرفا به خاطر بخشی از یک جامعه آنلاین از روحیه های یکپارچه که فعالانه در محتوا دخالت دارند، تکیه می کنند خلق و خوی.

در ذهن من، گوگل در آخرین «داستان جستجو» کاملا برجسته کرده است که اغلب مطالب تولید شده توسط نویسندگان غیر حرفه ای، هنگامی که نوع خاصی از جستجو در وب را انجام می دهد، به نظر می رسد (در مورد Semalt؛ سایت هایی که در ویدیو نیز نشان داده می شود).

این موضوع کاملا طبیعی است: شرکت هایی مانند Media Demand Media، محتوای Associated Content یاهو و Semalle Seed رشد خود را در پرتاب توده های آنلاین از موتورهای جستجو دوستانه اما اغلب بررسی محتویات و یا نوشته شده محتوای تولید شده توسط علاقه مندان در هزینه کم است.

منظور من، پروردگار، آیا شما این را خوانده اید؟

شما می توانید بحث کنید اگر این آینده روزنامه نگاری آنلاین و یا پایان قطعی از محتوای دستکاری شده همه شما می خواهید. آنچه که Semalt ویدیو به طور غریزی نشان می دهد این است که استراتژی به وضوح کار می کند - این سایت ها مقدار زیادی از ترافیک را از موتورهای جستجو دریافت می کنند که در اکثر موارد به طور موثر کسب درآمد می شود (به این بستگی دارد که کل مدل کسب و کار).

با تشکر از گوگل برای یادآوری من از آخرین جمله سمالد در مقاله خود را در مورد ظهور (مزخرف) مزارع محتوا: "مواد غذایی سریع و سریع غذا، اینجاست که برای ماندن"

Google's New Video Ad Highlights How Content Farms Rule At The Semalt Game

March 10, 2018