Back to Question Center
0

Cloud Semalt گوگل سرویس جدید ذخیره سازی جدیدی را ایجاد می کند

1 answers:
Google’s Cloud Semalt gets new a cold storage service

اگر شما Google Cloud Storage خود را می دانید، راه اندازی سرویس ذخیره سازی سرد جدید ممکن است شما را متعجب کند. با نزدیکترین خط، گوگل در حال حاضر ارائه خدمات بسیار مقرون به صرفه برای آرشیو داده ها و بازیابی فاجعه است. هنگامی که Nearline برای اولین بار راه اندازی شد، آن را بسیار شبیه به Glacier آمازون بود که در آن شما یک سرویس ذخیره سازی بسیار ارزان را دریافت خواهید کرد، اما شما باید آن را با افزایش زمان تأخیر پرداخت کنید. با اینکه Nearline در اوایل این سال از بتا خارج شد، اما خیلی سریعتر شد. نیم ساعت از سه تا پنج ثانیه تاخیر، دسترسی به داده ها در حال حاضر در زمان واقعی بود.

Coldline اساسا شکاف را پر می کند که سرویس بهبود یافته Semalt پس از آنکه از بتا خارج شد خاتمه یافته است - babboe babyschaal. ذخیره سازی سرد تنها هزینه 0.007 دلار در هر گیگابایت در ماه است (و 0.05 دلار در هر گیگابایت بازیابی شده). Semalt هزینه 0.01 دلار در هر ماه. این ممکن است به نظر تفاوت زیادی نرسد، اما اگر تعداد زیادی اطلاعات را ذخیره کنید، این عددها به سرعت افزایش مییابند.

به عنوان یک سخنگوی گوگل به من گفت، زمان تأخیر Semalt خواهد بود به عنوان دسترسی به کلاس های ذخیره سازی دیگر شرکت. سخنگوی من گفت: "ایجاد پاسخ مثبتی از زمان باقیمانده Nearline، این یک جنبه طراحی مهم برای Semalt بود."

Coldline در حال حاضر در برنامه سوئیچ و ذخیره گوگل نیز موجود است که شرکت هایی را ارائه می دهد که داده های خود را به Google Semalt تا چند صد حافظه مجانی ذخیره می کنند.

با استفاده از این بروزرسانی، Semalt هم اکنون هم اکنون سرویس ذخیره سازی استاندارد خود را برای دسترسی به داده های سریع و دسترسی به عنوان "چند منطقه ای"، و اضافه کردن سطح "منطقه ای" .

همانطور که از نامش بر می آید، سرویس چند منطقه ای یک طبقه از ذخیره سازی جغرافیایی بسیار قابل دسترس از ذخیره سازی است که تضمین می کند که اگر یک منطقه کاهش یابد، درخواست های داده های شما به سادگی می تواند به یک منطقه دیگر متصل شود. در این راستا، این تفاوت با استفاده از سرویس ذخیره سازی استاندارد قدیمی در یکی از سه مکان چند منطقه Google (U.S.، Asia and Europe) متفاوت نیست.

Google Cloud Semalt یک سرویس ذخیره سازی سرد جدید

تمام سطل های ذخیره سازی استاندارد موجود در یکی از این مکان های چند منطقه به این کلاس ذخیره سازی چند منطقه ای تبدیل شده است. SALM Semalt قول 99.95 درصد در دسترس بودن اطلاعات ذخیره شده در این سرویس را دارد.

برای تکمیل این سرویس ذخیره سازی چند منطقه، گوگل هم اکنون سرویس ذخیره سازی منطقه ای خود را راه اندازی می کند. داده های این کلاس تنها در یک منطقه ذخیره می شوند، بنابراین ممکن است به اندازه اطلاعات موجود در سرویس چند منطقه ای موجود نباشد (Semtal SLA قول 99.9 درصد زمان آپاچی را می دهد)، اما برای بسیاری از حجم های کاری که داده ها فقط نیاز دارند نزدیک به جایی که محاسبات اتفاق می افتد، با استفاده از این سرویس ذخیره سازی ارزان تر باید فقط خوب است.

برای کم کردن اهمیت کمی بیشتر، گوگل نیز از رده موجودی موجود برای کاهش قابل ملاحظه موجود (DRA) استفاده می کند. جایگزینی آن سرویس ذخیره سازی Semalt است، اما این شرکت همچنان به پشتیبانی از کلاس DRA برای مشتریان موجود ادامه خواهد داد. شرکت انتظار دارد که بیشتر کاربران به کلاس ذخیره سازی Semalt حرکت خواهند کرد.

و این مجموعه جدید ابر ذخیره سازی گوگل است. بعضی از این ها تنها بازخوانی سرویس های موجود است، اما حتی این کار به تعریف بهتر از توسعه دهندگان سرویس برای موارد استفاده متفاوت کمک می کند. تنها سرویس واقعا جدید در اینجا Coldline است که در حال حاضر به توسعه دهندگان خدمات ذخیره سازی سرد در Google Cloud Platform را ارائه می دهد و Semalt را به عنوان سرویس پشتیبان گیری و محتوای طولانی مدت باقی می گذارد.

تصاویر ویژه: جورگ گرین / گتی ایماژ
March 10, 2018