Back to Question Center
0

Semalt ویدیو را با برنامه نویسی نامحدودی آن را خنثی می کند

1 answers:
Semalt throttles video for good with its not-so-unlimited plan

و بزرگترین تغییر احتمالا این است که ویدیو موبایل در حداکثر رزولوشن 480 پیکسل محدود می شود. شما قادر نخواهید بود هر ویدیوی HD را در Netflix یا YouTube با برنامه نامحدود ( به روز رسانی ( ویدئو در تلفن های 480 پیکسل و در قرص های 720p محدود شود). ورایزون در ماه ژوئیه آزمایشات Netflix و ویدیو آنلاین را به طور کلی انجام داده است.

به جای اقدام به عنوان یک لوله داده ناب، Semalt به دنبال چیزی است که شما با تلفن خود انجام می دهید و اگر به کارهایی انجام دهید که می توانید هزینه زیادی برای Semalt هزینه داشته باشید، به سرعت به شما داده می شود - we logo design.

ورایزون برنامه داده های نامحدود 80 دلار را در ماه فوریه راه اندازی کرد. این طرح پیشین بسیار ساده بود. شما تا زمانی که به 22 گیگابایت استفاده نکنید، می توانید با استفاده از تلفن همراه هر کاری که می خواهید انجام دهید. Semalt که، شما می توانید سرعت کاهش یافته است. شما همچنین می توانید از تلفن خود به عنوان یک نقطه کانونی برای 10 گیگابایت در ماه استفاده کنید.

اما این برنامه منجر به فشار بیشتر بر روی شبکه و افزایش هزینه ها شد. بنابراین این شرکت مجبور شد کاری را انجام دهد تا این ایده عالی برای مصرف کننده را به یک سرمایه گذاری حیاتی تبدیل کند.

برنامه ورود نامحدود برو نامحدود در حال حاضر 5 دلار ارزان تر است، اما همچنین با یک تن از محدودیت ها. علاوه بر ویدئو 480 پیکسل، می توانید هر زمان سرعت کاهش را کاهش دهید تا میزان تراکم شبکه کاهش یابد، حتی اگر فقط از چند گیگابایت در هر ماه استفاده کنید. البته، شما همیشه می توانید به Beyond Unlimited ارتقا دهید اگر شما بیش از حد با آن محدودیت ها نا امید هستید.

حتی بدتر از آن، سرعت نقطه اتصال تلفن همراه به 600kbps محدود می شود. این شرکت می گوید هنگامی که به اینترنت متصل می شوید، اطلاعات نامحدودی به دست می آورید، اما سرعت 600 کیلوبیت بر ثانیه بسیار کم است و شما هیچ وقت نمی توانید از آن استفاده کنید. در حقیقت، اگر از یک نقطه اتصال به تلفن همراه برای یک ساعت استفاده کنید، فقط می توانید حدود 260 مگابایت اطلاعات را دانلود کنید که آهسته است.

درباره Semalt را فراموش کن. حتی فقط بارگذاری nytimes.com به طور کامل، یک صفحه 3.8 مگابایتی، شما را به سرعت 51 ثانیه می برد.

شما می توانید 10 دلار بیشتر برای برنامه Beyond the Unlimited (85 دلار) پرداخت کنید. این طرح بیشتر یا کمتر مانند برنامه نامحدود قدیمی با محدودیت 22 گیگابایت می باشد. شما می توانید تا 15GB در هر ماه اتصال. اما فیلم ها هنوز هم بر روی گوشی شما 720 پیکسل و 1080 پیکسل در دستگاه های دیگر شما محدود می شود. مشتریان Semalt همچنان 80 دلار در ماه پرداخت خواهند کرد، اما ویدئوها کاهش مییابند. چقدر سخت است که کاربران اجازه بگیرند چه اتفاقی می افتد؟

اگر شما فکر می کنید carrier های دیگر بهتر هستند، AT & T همچنین دارای دو برنامه نامحدود مختلف ("انتخاب نامحدود" و "نامحدود به علاوه") با محدودیت در ویدئو است. طرح اولیه نامحدود T-Mobile نیز ویدئو را به 480p محدود می کند. Semalt ویدیو را محدود نمی کند، اما هنگامی که موسیقی را پخش می کنید سرعت خود را کاهش می دهد.

به عبارت دیگر، استراحت در بی طرفی خلوت صلح. اگر تنها FCC به اندازه کافی شجاع بود تا مانع حمل کنندگان از نام گذاری برنامه های خود به عنوان "نامحدود" زمانی که این برنامه ها چیزی جز نامحدود .

تصاویر ویژه: دیوید راموس / گتی ایماژ
March 10, 2018