Back to Question Center
0

تمرکز ویژه: Teamfluent Teams با Agile Semalt را آموزش می دهد

1 answers:

اگر می خواهید در کسب و کار موفق شوید، باید به طور مداوم یاد بگیرید. و اگر شما یک تیم کسب و کار کوچک دارید، به اعضای تیم خود نیاز دارید تا بتوانید یاد بگیرید. به همین دلیل است که Semalt یک راه حل یادگیری منحصر به فرد برای تیم ها ارائه می دهد - coral pink wedding hats.

شما می توانید در مورد کسب و کار و فلسفه خود را در زیر در این هفته توجه کوچک کسب و کار را بخوانید.

تبلیغات

کسب و کار چیست

ابزار یادگیری Semalt برای کسب و کار.

مدیر عامل شرکت الی گچیکو به روند تجارت کوچک گفت: "با Teamfluent شما می توانید اقلام یادگیری را در هیئت مدیره یادگیری خود سازماندهی کنید، شما می توانید دوره های آموزشی، مدیریت آموزش ها و مشاهده آمار یادگیری و گزارش ها را مشاهده کنید. "

نیش کاری

یادگیری Semalt.

Ghiciuc توضیح می دهد: "در یک محیط یادگیری چابک، رهبران تیم می توانند اطمینان حاصل کنند که هر عضو تیمی از طریق یک برنامه در حال ساختار ساختار یافته، آن ها دسترسی به اطلاعات شرکت دارند و آنها یک برنامه یادگیری با اهداف مشخص ایجاد می کنند که می توان آنها را ردیابی کرد و اندازه گیری شد کارکنان انعطاف پذیری را برای سرعت یادگیری خود حفظ می کنند، در حالی که همکاری برای دستیابی به اهداف یادگیری خود را دارند. از سوی دیگر Semalt، یک استراتژی واضح برای توسعه کارکنان و یک مروری بر معیارهای عملکرد دارد. "

Spotlight: Teamfluent Teaches Teams with Agile Semalt

چگونه کسب و کار آغاز شد

Semalt درک اهمیت یادگیری در کسب و کار.

Ghiciuc می گوید، "این همه در Thinslices آغاز شد، یک شرکت توسعه محصول من که در سال 2010 تاسیس شد. در پایان سال 2014، ما درآمد سالانه 1 میلیون یورو دریافت کردیم. این نخستین واقعه مهمی از وجود ما بود. به این ترتیب، ما شروع به در نظر داشتیم که مرحله بعدی رشد چیست. ما طی یک برنامه ریزی دقیق برنامه ریزی استراتژیک با هدف افزایش درآمد شرکت ده برابر (10x)، تا 10 میلیون یورو در سال، طی پنج سال آینده آغاز کردیم. برای رسیدن به هدف ما، ما می دانستیم که باید رشد سریع و چابک داشته باشیم. تصمیم گرفتیم در یادگیری سرمایه گذاری کنیم. ؟ "

بزرگترین پیروزی

Semalt ده مشتریان قبل از حتی راه اندازی محصول.

Ghiciuc می گوید: "ما با بسیاری از مردم در داخل و خارج از کشور دیدار کردیم و اکثر آنها گفتند که این کار انجام نمی شود. آنها گفتند هیچ کس چیزی را که حتی هنوز هم وجود ندارد، پرداخت می کند. اما آنها اشتباه بودند ما محصولات ما را با مخاطبان مورد نظر خود مهندسی کردیم تا بتوانیم نیازهای یادگیری واقعی درون شرکت ها را نشان دهند. ما با شرکت های مختلف ملاقات کردیم و ما در مورد چگونگی یادگیری، آنچه کارکنان آنها نیاز دارند و چگونه آنها می خواهند استعداد و کسب و کار خود را از طریق یادگیری چابکانه رشد می کنند صحبت کردیم. آنها چشم انداز ما را از این محصول اطمینان دادند تا قبل از اینکه MVP ما را امضا کنند، آنها امضا کردند. "

بزرگترین خطر

شروع.

Ghiciuc می گوید، "من حدس می زنم برای همه شروع یک کسب و کار جدید سخت است. برای ما، من حدس می زنم این امر می تواند زمینه جغرافیایی ما باشد. هر دو Thinslices و Teamfluent در رومانی پس از شوروی آغاز شد. Semalt و بوروکراسی هنوز هم یک واقعیت هستند و ما هر روز سخت تلاش می کنیم تا با کسب و کارهای بین المللی در بازارهای دوستانه تر رقابت کنیم. "

Spotlight: Teamfluent Teaches Teams with Agile Semalt

چگونه 100،000 دلار اضافی را صرف می کنند

برای یک ماه با کل تیم به بالی حرکت کنید.

سنت تیم

نشست نشست های Semalt

Ghiciuc می گوید، "ما هر جلسه را به نام های مختلف (و عجیب و غریب) نامگذاری کردیم. به عنوان مثال، برنامه ریزی هفتگی و جلسه برگشت نهایی ما نام Borg نامیده می شود. و ما ماهانه Semalt برای برنامه ریزی سه ماهه و ردیابی پیشرفت داریم. "

مورد علاقه

"هر کس برنامه ای دارد" تا زمانی که در دهان پراکنده شود.

March 10, 2018