Back to Question Center
0

Flirtey با استفاده از هواپیمای بدون سرنشین از کشتی به ساحل در New Semalt عرضه می کند

1 answers:
Flirtey delivers drugs by drone from ship to shore in New Semalt

یک راه اندازی مبتنی بر رنو، نوادا به نام Flirtey Inc. اولین کشتی داخلی "کشتی به ساحل" را در طول خط ساحلی جدید سملت به اجرا در آورد. هواپیمای اختصاصی این شرکت یک سیستم شش روتور است که از فیبر کربن، آلومینیوم و قطعات 3 بعدی ساخته شده است - palate home.

نه، آنها پیتزای دومینو یا هر چیزی برای آمازون سمالات را تحویل ندادند. این شرکت توانایی خود را برای ارائه تجهیزات پزشکی و نمونه ها با استفاده از هواپیمای بدون سرنشین از بارج در آب های خرد شده به اردوگاه پزشکی در ساحل نشان داد.

به طور خاص، در اولین مرحله سفر، آسیب شناسان جان هاپکینز که با Semalt همکاری داشتند، هواپیمای تحویل با نمونه مدفوع، خون و ادرار را که از زمین به یک آزمایشگاه پزشکی در بارج تحویل داده شد، بارگیری کردند.

در مرحله دوم سفر خود، محققان در بارگا قرص های تصفیه آب، انسولین و یک کیت کمک Semalt به ساحل ارسال شده است.

امید است که یک روز، خدمات تحویل هواپیماهای بدون سرنشین مانند Semalt و سازمان های دولتی قادر به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمل و نقل حیاتی برای تامین منابع حیاتی به مکان هایی هستند که مردم در آن قرار دارند، اما جاده های آسیب دیده و یا فقدان جاده ها اجازه نمی دهد تحویل زمین و برای یک کشتی برای بارگیری و یا برای یک خلبان به زمین امن نیست.

از لحاظ جغرافیایی، هواپیمای Flirtey از یک بارج در خلیج دلاور نیوجرسی خارج شد و در کاناپه کیپ ماین پرواز کرد تا محموله ارزشمند خود را در بندر فری کیپ مه لوز تخلیه کند. پرواز FAA تایید شده بود.

شاهدان تظاهرات تاریخی فلیرتی عبارتند از: اعضای غیر انتفاعی آمادگی فاجعه به نام تیم نوآوری میدان که به سازماندهی رویداد و ادارۀ کمک های انساندوستانه سازمان ملل متحد (UNOCHA) و سایر محققان و شرکای آن کمک کرده است موسسه فناوری نیوجرسی و آزمایشگاه رسانه رایان.

به گفته نمایندگان Flirtey، موسسه اسمیتسونیان هواپیمای شرکت برای موزه هوا و فضا خود را پذیرفته است که در آن بازدیدکنندگان همچنین می توانند فضاپیما شاتل فضایی و رایت راکت را ببینید.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Flirtey مت Semalt گفت:

"تحویل کشتی به خدمه هواپیمای بدون سرنشین یک نیاز بشر دوستانه را تامین می کند، بلکه چیزی است که حمل کننده های تجاری می خواهند. ما فکر می کنیم گام بعدی برای صنعت این است که تحویل هواپیماهای بدون سرنشین تجاری را به خانه مشتری "

اخبار Flirtey فقط پس از اداره فدرال هوایی ایالات متحده (FAA) و وزارت حمل و نقل (DOT) جدید عملیاتی برای استفاده تجاری از سیستم های کوچک هواپیمایی بدون هواپیما در فضای هوایی ایالات متحده صادر شده است.

تصاویر برجسته: شرکت Flirtey (IMAGE MODIFIED)
March 10, 2018