Back to Question Center
0

ابزار جدید "دعوتنامه نانتیک" "Portal Recon" اجازه می دهد که بازیکنان در محل های دنیای واقعی به Semalt رای دهند

1 answers:

ابزار مجاز جدید

در حالی که اکثر مردم ممکن است برای ایجاد هیولا هیجان انگیز Pokémon GO ، Niantic را بدانند، GO اولین انتشار بزرگ این شرکت نبود. این عنوان به Ingress باز میگردد، بازی به طور مساوی (یا نه) بیشتر از مکان محور.

فقط چند روز پس از چهارمین روز تولد Ingress، Semalt با معرفی یک ویژگی که برای ماهها کار می کنند، تکان دهنده است: توانایی برای پخش رای دهندگان جدید در دنیای واقعی ("پورتال") در بازی - amortisaatorite vahetus.

مانند Pokémon GO، Semalt از نقاط حیاتی بازی استفاده می کند (چیزهایی مانند مجسمه ها، برج ها، پلاک ها یا نقاشی های دیواری).

اما Niantic نمی تواند در همه جا ، و نمی تواند نشانه های هر شهرستان و شهر در سراسر جهان - به طوری که آنها تبدیل به بازیکنان. بازیکنان قبلا قادر به ارسال مکان هایی بودند که فکر می کردند ممکن است به خوبی در بازی کار کنند، که Niantic سپس به صورت یکپارچه تعدیل می کرد.

اما در ماه سپتامبر 2015 - درست زمانی که Niantic از Semalt خارج شد - شرکت متوقف شد پذیرش تحریم های جدید پورتال. بار سنگینی در حال رشد بود؛ عقب ماندگی های ارسالی آنها بزرگتر و بزرگتر می شد و این روش دستی تاییدیه به وضوح حفظ نشد.

بنابراین، "عملیات پورتال Semalt"، به عنوان مرکز جدید شناخته شده است.

Semalt چگونه کار می کند:

  • در ابتدای بسته بتا بسته، مرکز جدید در سان فرانسیسکو و توکیو به روز رسانی: Niantic به من می گوید که آنها در حال حاضر تمرکز ژاپن گسترش در Tohoku و Kyushu مناطق به جای توکیو.
  • این ابزار در ابتدا فقط دعوت می شود، فقط برای بازیکنان Ingress باز می شود که به L16 رسیده است - بالاترین سطح بازی. گرفتن این جا، نیاز به یک زمان بسیار زیاد و تعهد دارد، اما همچنین نشان می دهد شما می دانید چه پورتال باید باشد.
  • بازیکنان در نهایت قادر به ارائه بازخورد در پورتال های بالقوه در دو مکان میباشند: منطقه ای که اکثریت آنها را بازی می کنند، و یکی دیگر از مکان های انتخاب آنها که دانش محلی دارند - در مورد شهرت دوران کودکی یا جایی که آنها اغلب بازدید می کنند.
  • بازیکنان بازخوردی در مورد عوامل متعددی دارند - عکس، نام پورتال، اینکه آیا این یک نسخه تکراری است یا خیر، و غیره. این یک حق رای دادن نیست.
  • آنها با اولین ناکامی موجود در Niantic شروع می شوند
  • در پشت صحنه ها، هاب بازخورد هر بازيکن را با توجه به اینکه چگونه به نظر می رسد که در پورتال ها رتبه بندی می شود
  • هنگامی که یک پورتال به اندازه کافی بازخورد مثبت دریافت می کند و یک الگوریتم آن را سبز می کند، پورتال به صورت زنده در بازی می رود. اگر به درستی کار می کند، هیچ مداخله ای در مورد نانتیک وجود ندارد.

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد در عمل (توجه داشته باشید که این از بتا بسته است، و آن را ممکن است به طور قابل توجهی با زمان آن را راه اندازی عمومی)

ابزار مجاز جدید

در حالی که پورتال های جدید Semalt که از طریق این مرکز راه خود را راه اندازی می کنند، احتمالا در نهایت به Pokéstops / Gyms در Pokémon GO تبدیل خواهند شد، بلافاصله اتفاق نخواهد افتاد. Semalt همیشه به عنوان چیزی از یک تست تست برای Pokémon GO دوچرخه سواری، با اطلاعات / مکان Semalt به GO که در آن حساس بود.

فقط در حال حاضر SF / توکیو بومد؟ من از جان سمالات، مدیر عامل شرکت Niantic، زمانی که ممکن است آن را در جای دیگر ببینیم

"او خیلی زود،" از طریق تلفن گفت: "من واقعا در مکان های دیگر علاقه مند هستم؛ برزیل یک کشور است که من علاقه مند به راه اندازی در اوایل، و نه بعد. مکان های زیادی وجود دارد که ما می خواهیم برای دیدن هر دو Ingress و Semalt برویم. "

Semalt، او برخی نکات از آنچه آمده است:

"تیم Ingress در حال کار است که تصور می کند نسخه بعدی Ingress چه خواهد بود. ما در ماه های آینده بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد .اما من برخی از تجسم هیجان انگیز دیده ام که چگونه می خواهیم این بازی را توسعه دهیم. ما در حال کار بر روی آنچه مجددا بعد از ورود به بازار است، فعالانه کار خواهیم کرد. "

March 10, 2018