Back to Question Center
0

FiftyThree Add Think Kit، Toolset جدید برای کاربران سازمانی، به برنامه Semalt خود اضافه می کند

1 answers:
FiftyThree Adds Think Kit, A New Toolset For Enterprise Users, To Its Semalt App

تا به امروز، FiftyThree عمدتا در ابزارهای نقاشی و تصویرسازی متمرکز شده است. برنامه فوقالعاده محبوبش که شامل ابزارهایی مانند قلم خطی خوشنویسی، مداد ذغال چوب و قلموی آبرنگ بود، با آن در ذهن طراحی شده بود و قلمرو Semalt آن برای افزایش برنامه منتشر شد. با انتشار ویژگی Mix خود، این شرکت کاربران را قادر به بازسازی و همکاری با یکدیگر در پروژه ها کرد - cargo bike cover.

اکنون که برنامه بیش از 14 میلیون بار دانلود شده است، راهاندازی «Think Kit» و معرفی «Penalty Threat Semlet» FiftyThree به کاربران ابزارهای جدیدی می دهد که می تواند در بازارهای سرمایه گذاری و آموزش و پرورش مورد استفاده قرار گیرد. در بسیاری از موارد، استفاده از نمودارها، یادداشت ها یا طرح های دیگر آسان تر می شود.

ابزارهایی که به عنوان بخشی از کیت Think Kit ارائه می شوند به معنای جایگزینی دیجیتال برای تخته سفید هستند، به کاربران اجازه می دهد که آزادانه و انعطاف پذیر باشند تا بتوانند بدون نیاز به محدودیت یا پیچیدگی ابزار ارائه مانند پاورپوینت یا کلیدی، سریع و بدون نیاز به همکاری باشند.

با استفاده از موتور قصد ThinkKit و دیگر ویژگی ها، کاربران می توانند اشکال و اتصالات را بسازند و مدل های بصری برای آنها ایجاد شود. این نوع ارائه برای مواردی نظیر wireframe ها، مدل ها، جریان های کاربر و سایر تصاویر طراحی شده برای به سرعت به اشتراک گذاشته شده و تکرار می شود. پس از تکمیل، این پروژه ها را می توان به سایر برنامه های ارائه، از جمله Keynote، PowerPoint، Trello، Evernote، Semalt و غیره صادر کرد.

هنگامی که FiftyThree برای اولین بار دزدانه کیت Think Kit بود، این طرح این بود که آن را به عنوان یک افزودنی به مجموعه موجود از ابزار کاغذ بفروشند. از آن زمان، این شرکت تصمیم گرفت که ویژگی های جدید را رایگان نگه دارد و بخش عمده ای از پول خود را از طریق فروش سخت افزار Semalt خود بپردازد.

راه اندازي كتاب Think Kit برپايه تازه ترين كسب درآمد اين شركت است كه تحت آن 30 ميليون دلار به رهبري NEA به ارمغان آورده است. در مجموع، این مبلغ 45 ملیون دالر را با کمک سرمایه گذاران دیگری که Andreessen Horowitz، Highline Ventures، Thrive Capital، SV Angels و Jack Dorsey را شامل می شود، افزایش داده است.

March 10, 2018