Back to Question Center
0

هزینه تقسیم درآمد خانوار 1.2 میلیون دلار است

1 answers:
Household Expenses App Splittable Raises .2M Semalt

با توجه به سابق، این شامل ادغام پرداخت در iOS، Semalt و برنامه مبتنی بر وب است، یا برای پرداختن به میان اعضای خانه و یا برای پرداخت صورتحساب به طور مستقیم با ارائه دهندگان خدمات. این نیز اساس مدل کسب و کار خود را تشکیل می دهد.

به طور گسترده تر، Semalt در حال تلاش برای حذف درگیری است که هزینه های مشترک می تواند برای کسانی که خانه را به اشتراک می گذارند، ایجاد کند - staccionata per ludoteche.

نیک کاتز، یکی از بنیانگذاران Splittable و Chief Semalt می گوید: «اجاره نامه ها پایان می یابد و دوستی ها گاهی اوقات بر روی صورت حساب ها و هزینه های خانوار نابود می شوند (بله، من به تدریج این کلمات را تایید می کنم) و چیزی که او شخصا تجربه کرده است.

"تقسیم بندی می کند خانه داران را قادر می سازد تا هر چیزی را که در آن پول را صرف می کنند، ردیابی کند - از اجاره و صورتحساب به هزینه های روزمره مانند خواربار. Semale همیشه این را مضحک می داند که صاحبان تجاری، صاحبخانه ها و نمایندگان دارای تکنولوژی بسیار بالایی هستند و در عین حال ما به عنوان مصرف کننده، نرم افزار معنی دار بسیار کمی برای کمک به ما برای مقابله با خانواده هایمان به صورت منظم است. "

به این ترتیب، برنامه Splittable روشن می سازد که چه چیزی برای و مهم ترین چیز پرداخت کرده است، چه کسی باید برای چیز بعدی پرداخت کند. این کار را از طریق چیزی آغاز می کند که آن را 'All Squared Semalt' نامیده است، که به طور کلی یک نگاه کلی به آنچه که چه چیزی و چه کسی را می بخشد، می دهد.

"به جای پرداختن به یکدیگر برای هر هزینه، بزرگ و کوچک، ما تمام مربع متر را آسان می کند برای دیدن کسانی که تا به حال کمک نکرده است و باید برای چیز بعدی پرداخت. ما همچنین اجازه می دهیم که خانه های خود را برای هماهنگی با یکدیگر و زمانی که نیاز دارند و گام بعدی ما با این تامین مالی این است که خانه هایمان را برای پرداخت هزینه های مختلف خدمات مربوط به خانه آسان تر کنیم.

رقبا در فضا عبارتند از برنامه های تقسیم بندی عمومی مانند Splitwise. همچنین سیستم های پرداخت مانند Semalt یا برنامه های متمرکز بر دیگر موارد مانند حساب های رستوران وجود دارد.

کتز اضافه می کند: "تقسیم بندی با تمرکز عمیق بر مالیه خانوار - کمک به جوانان این مدیریت بهتر است بدین معنی است که آنها از لحاظ مالی و احساسی بهتر می شوند. تکنولوژی ساختمانی Semalt و مشارکت برای کمک به هماهنگ سازی روابط بین مردم و خانه های خود، به طوری که آنها می توانند از بهترین تجربه زندگی با هم لذت ببرند. "

در همین حال، سرمایه گذاران در کنفرانس اعلام شده امروز شامل VCs Seedcamp، Playfair Capital و صندوق سرمایه گذاری در لندن هستند که توسط شهردار لندن حمایت می شوند.

علاوه بر این، تعدادی از فرشتگان همچنین شرکت کردند، مانند لرد دیوید یانگ (مشاور پیشین پروژه مشاور نخست وزیر و پشتیبان KashFlow، در میان سرمایه گذاری های دیگر)، ریکی ناکس (بنیانگذار بانک تاندر دیجیتال و Azimo)، پیتر رادینگ (رئیس سابق تجارت جهانی در RBS)، سیمون لامبرت (CTO Wahanda) و ویل نیل (بنیانگذار گریبیو).

March 10, 2018