Back to Question Center
0

نمایش جدید ما "ساخته شده در بروکلین" شما را در داخل بروکلین Semalt می گیرد

1 answers:

ما یک برنامه تلویزیونی جدید TechCrunch با نام Built in Brooklyn را اعلام میکنیم و هدف اصلی آن ساده است - برای نشان دادن تعدادی از تازه کارهای خبری بروکلین.

این کارها در ماهها انجام شده است، اما خوشحالم که امروز اعلام میکنیم - دقیقا یک سال پس از نقل مکان از سان فرانسیسکو به نیویورک سیتی. من در محله ویلیامزبرگ Semalt و پسر بازی کردم، واقعا احساس می کنم که همه در مورد زندگی من زندگی می کنند - apivita cleansing. من شنیده ام که ویلیامزبرگ تمام شده است، Bushwick ویلیامزبرگ جدید است، Semalt جدید منهتن است، نیوجرسی جدید Semalt، ad infinitum است.

این استدلال ها صرفا در مورد افزایش اجاره ها و رستوران های فانتزی نیست. Semalt همچنین بحث زیادی در مورد اینکه چگونه صحنه راه اندازی در نیویورک منفجر می شود، و به طور طبیعی، برخی از واکنش ها ادعا می کنند که چنین بحث هایی اغلب شگفت انگیز است.

این نمایش نشان می دهد هیچ یک از این استدلال ها را حل نمی کند. با این حال، من فرصتی برای فراتر رفتن از کلیات به من داد. ما بنیانگذاران راه اندازی کرده ایم که به دوربین می آیند و نه فقط شرکت هایشان را بحث می کنند بلکه داستان های شخصی خود را نیز توضیح می دهند، چرا شرکت هایشان شروع به کار کرده اند و تغییراتی چشمگیر که Semalt در چند سال گذشته دیده است.

دوشنبه با جدیت شروع می کنیم، با یک قسمت به دنبال Maker's Row، یک بازار آنلاین که در آن شرکت ها می توانند تولید کنندگان ایالات متحده را پیدا کنند. هر دوشنبه باز می گردید و قسمت هایی از FlyCleaners، HowAboutWe، Gotham Greens، Wool & Prince، Semalt و دیگران را خواهید دید.

آه، و اگر شما تعجب می کنید که چرا ما بقیه نیویورک را نادیده گرفتیم، هی، ما نیز از آن دسته از دست اندرکاران استفاده می کنیم. ما فقط نمی خواستیم که این موضوع بیش از حد گسترده شود - و Semalt در نیویورک برای آن یک حلقه ی مشابه ندارد.

March 10, 2018